Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mihael Kasaš iz Ljubezen na deželi

Mihael Kasaš iz Ljubezen na deželi

Kaj pa tak tip dela v tem šovu?kok vem je zelo bogat, ima dva doktorata, izbral je pa same 40+, on pa 34 let star. Še Lena Brezovšek iz BB je njegova izbranka, ona je bla huda frendica z Mirelo Lapanovič. Čudno res.

Res je lepotec, tudi prejšnja žena je bila starejša in Poljakinja.

Njegova bivša žena je bila iz Slovaške, a kljub temu, da ji je, kot se je izrazil “pomagal pri uradni integraciji”, sta živela skupaj kot mož in žena. Žal je od njega pričakovala nemogoče. Mihael: “Nisem je mogel osrečiti. Iskala je srečo v meni in to ni v redu, ker te drugi ljudje nikoli ne morejo osrečiti. Videla sva, da je bolje, da greva vsak svojo pot.” Razšla sta se kot prijatelja.

Veliko mlajših je pisalo, pa si je zbral same 45 let stare. Drugače je pa tip kandidiral za župana, je v stranki, iz zelo bogate familije doma, ima dvojni doktorat, pa izredno lepo zgleda.

Samo poslusat ga je pa muka….cisto nic konkretnega ne pove….

Prav nič lep ni, pa sam ne ve, kaj bi rad. Toliko pisem je dobil, izbral pa same čudne, še posebej tista 300 kilska ne vem, kaj dela zraven. Tip ni čist gladek, res ne.

Mislim, da se on ni prijavil z namenom, da bi si res poiskal žensko, ampak da bi promoviral svojo kmetijo.

Zakaj je kot prvo domov poslal to kratkolasko??

mrbit ma rad dolgolaske

On bi si babo rad podredil
Pa edini ki ni po slikah zbiral.sploh ni hotel slik videt.ce je to res.
Same stare pa smotane.
Cudn da glih vse stare napram njemu.

Če nisi opazila ni vedel kako izgledajo preden so prišle. Ni pogledal slik. Samo prebral pisma. In zakaj tip ni gladek če ima drugačen okus za ljudi kot ti? Kdo si ti da diktiraš kaj je normalno in privlačno drugim ljudem? Kako bi reagirala da nekdo stopi do tvojega partnerja in mu reče da kaj dela s tabo, ker si kar nekaj, če je gladek? Bi ti bilo normalno? A res nimate nobene kulture?

Je lepa, in zgleda ene 39 let.

Če se prav spomnim, ni želel gledati slik pred voditeljico. Jih je potem na samem.

Mislim pa, da on res ne išče ženske in se samo promovira.

Mislil je, da bo slike pogledal na samem. Ampak mu jih voditeljica sploh ni dala (ker se je delal lepega in rekel, da bo kar izžrebal…).

Bivša njegova žena, je bila stara 48 let. Ziher je pogledal slike, in izbral te ženske.

Punce in ženske a ta moški je za vas lepotec?Imate pa res nizke standarde vprašanje pa je kako ve izgledate.

Sem ga kliknila na Fb, upam da me sprejme.

sigurno ne morete biti neke lepotice,če je on za vas lep moški.

Mislil je, da bo slike pogledal na samem. Ampak mu jih voditeljica sploh ni dala (ker se je delal lepega in rekel, da bo kar izžrebal…).
[/quote]

Po scenariju, ja. V resnici so mu nabrali teh 6 žensk (malo mešano) in zdaj jih bo po scenariju domov pošiljal.

Sicer mi je pa smešno, ko nekatere pišejo o njegovi lepoti – je sicer res, da je med vsemi moškimi (tako med iščočimi kot tudi tistimi, izbranimi za Vesno), edini normalen za pogledati, vendar je pa daaaaaleč od lepotca.

Po scenariju, ja. V resnici so mu nabrali teh 6 žensk (malo mešano) in zdaj jih bo po scenariju domov pošiljal.

Sicer mi je pa smešno, ko nekatere pišejo o njegovi lepoti – je sicer res, da je med vsemi moškimi (tako med iščočimi kot tudi tistimi, izbranimi za Vesno), edini normalen za pogledati, vendar je pa daaaaaleč od lepotca.
[/quote]

Tudi meni se zdi dokaj luštkan. Jaz bi ga sicer malce poredila. 🙂

Ampak…veliko jih pa ni na tem svetu, ki bi takemu človeku odgovarjale (in seveda, da bi on odgovarjal njim). Tako da bo po mojem mnenju njegovo (drugo) ženjenje bolj težak posel. Se bo pa z oddajo malce promoviral, to pa že.

Ne maram takih čudakov. Tip filozofira in naklada o nekih energijah, pa hodi bos… Čudak je in taki me odbijajo.

Ta tip pa res ni lep, je pa nekoliko boljši od ostalih, sicer pa vsake oči imajo svojega malarja, je pa čudak, to se strinjam. Sicer pa ker normalen bi se prijavil v tak šou.

V tem šovu ni nobenega normalnega, sicer se ne bi prišel smešit na TV. Tudi ta Miši ima mal pomešano vse skupaj, pa lep tudi ni, meni že ne.

Bi bil Mihael idealen. Ista leta, lepota in ziher bi bil njen ata zadovolen in dav žegen.

Se mu ni treba – ker dobi lahko žensko po normalni poti 🙂

Kaj pa potem dela v šovu, če lahko dobi po normalni poti?

New Report

Close