Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stanovanje kot da bi padla bomba, ona pa šlafenzi

Stanovanje kot da bi padla bomba, ona pa šlafenzi

Smo se popoldne peljali mimo stanovanja mojega brata in se ustavili na kavici.
Pa se raje ne bi. Stanovanje kot bi bomba padla, vse razmetano, v kuhinji polno posode, ona pa spi. Da jo ni sram. Ubogi moj brat kaj si je nakopal 🙁

Zakaj je brat ubogi? Je morda invalid?

Ciganski sin..in potem si ti ciganska hči hahahah

nova
Uredništvo priporoča

Sta verjetno ravno v fazi prevzgoje moškega. Ona mora zdaj vztrajat in se ne pritaknit ničesar dokler tipu ne kapne da mora tudi on kaj prispevat doma. Ti boš pa verjetno kmalu tukaj jamrala in stokala kako je vse od gospodinjstva do otrok na tvoji grbi.

Kaj pa bratec? Noge v luft in TV? Kavice pijčka in se s sorodstvom špila, namesto da bi pospravil?

Pa kaj potem, njun life, če te tako moti imas tri moznosti: zamižiš, ne hodiš tja na obisk ali pa pospraviš in si zadnjič tam na obisku.

O ljudjeh, ki uletijo nekam na obisk, predvidevam nepovabljeno in potem o tem in stopnji pospravljenosti komentirajo javno na net, bi se dalo tudi razpravljati.

Mogoce imata druge prioritete, mmmm, recimo dober sex in nista uspels pospravti, ali pa karkoli drugega. Njun life, njuna izbira.

Umazani piskri povejo, da so pri njih tudi kaj kuhali. Niso se okrog svakinj vozili, da bi se gratis najedli, doma bi jim pa stanovanje čisto ostalo.

Meni so prav simpatična taka sproščena gospodinjstva, kjer si vzamejo čas za udobje in se ne vrti vse okoli nevrotičnega čiščenja in pospravljanja.

Ne razumem zakaj bi moralo vedno biti vse pospravljeno?Kaj pa ali si ne sme malo odpočit in bo že pol pospravila?Kaj pa brat kaj pa je z njim?A on ne more?Pa ne mi s tem,da bi morala ženska.Pri meni tudi mož kaj ponaredi.Sploh pa ne bo konec sveta,če jutri pospravi So hujše stvari.Važno ,da imaš ti tip top pospravljeno in si zadovoljna .Mogoče pa samo tebe moti?

Ste avtorici zavozlali jezik, ko ste omenili, če je brat invalid ? 😀

Podpis

Da 🙂

Noben mi ni zavezal jezika ampak vidim, da se oglašate same podobne tko da nima smisla komentirat.

Je pa sramotno kako ta mlade dandanes ne znajo nič razen se afnat in snemat selfije za Facebook. Ko si pa mož najde pravo žensko je pa jok in stok.

Veš kaj, prav ima! Mogoče je sobota edini dan, ko si lahko odpočije od službe. Sploh danes, ko je deževno in pusto, kaj češ lepšega kot nafilati baterije in se v miru pripraviti na nov teden?

Svakinje, ki grdo opravljajo si itak ne zaslužijo kave in družbe, sploh pa ti nisi prišla k njej pač pa k svojemu bratu. Torej? Bosta že zrihtala kot jima bo pasalo!

Mimogrede, si mogoče kaj prinesla, ali se se “slučajno” pojavila tam v času kosila, pa si zdaj užaljena, ker svakinja ni tekala okrog tebe in te stregla…

A si ti prišla k njim na kavo ali v inšpekcijo..?

Znajo pa mogoč bolje z ritko pomigat napram vam starejšim 🙂

No, a boš poročala ko si bo tvoj mož našel pravo žensko? Nenako se mi zdi da vedno v nulo pospravljeno stanovanje ni ravno na vrhu seznama kvalitet, ki naj bi jih ta pojem vseboval.

Nisem glih mlada, ampak še nikoli nisem slišala da bi si kkšn dedc lubico omislil zato ker boljše čisti kuhinjo :D.

Gospa svakinja ste pomislili da sta si mogoče malo cartanja po kosilu privoščila in je bilo tako super da je svakinja zadremala tvoj bratec pa nasmejan na kavču poležaval? Je izgledal zadovoljen ko ste prispeli?
Ma kaj sploh sprašujem, saj verjetno ne veš kako izgleda zadovoljen dedc. Veš kako izgleda sit pa speglan :). Njegov izraz na frisu si pa verjetno nisi znala razložit.

To isto bi lahko tudi ona rekla, kaksnega lenuha si je nakopala, da on nic ne pospravi!

A veš to:
Umazana posoda pomen, da je nahranla svojo familijo.
Polna kanta za smeti, da je počistla njun nered…..
A si ti šla gledat stanovanje al h njima na obisk? Je.bem ti tak folk, ki pride gledat kakšn ima kdo stanovanje, potem pa še o vsem tem laja okol.

Hejtam take ljudi, kot si ti.
Vpadejo nepovabljeni, potem pa obrekujejo.
Kaj veš, zakaj je svakinja spala – do tega ima vso pravico – bi se pa osredotočila na dejstvo, da si očitno iz hudo nesposobne družine, ker tvoj brat ne zna pomivati in pospravljati.

A veš to:
Umazana posoda pomen, da je nahranla svojo familijo.
Polna kanta za smeti, da je počistla njun nered…..
A si ti šla gledat stanovanje al h njima na obisk? Je.bem ti tak folk, ki pride gledat kakšn ima kdo stanovanje, potem pa še o vsem tem laja okol.
[/quote]

Aja, pa tvoj brat bi se tud lahk česa dotaknil. Kaj je pa on delal?

Kako dobro zate, če imaš “leno” svakinjo, saj potem ti izpadeš zelo pridna.
Si predstavljaš, da bi imela svakinja vse v nulo pospravljeno, vse na svojem mestu, vse brezhibno čisto, na mizi pa bi te čakal spečen, še mlačen štrudel, zraven pa domač sok?
In na obešalnikih bi viselo vsaj 10 zlikanih moških srajc. In lonec juhe, skuhan že za jutri?
Počutila bi se leno in manjvredno v primerjavi z njo.
Se hecam. Mene ne briga, kako imajo drugi, kako imajo pospravljeno in razmetano. Mi je pa pomembno, da so ljudje prijazni, da me povabijo naprej in mi ponudijo kozarec vode. Več ne potrebujem.

Ti pa tudi ne pretiravaj. Meni da kdo na obisku ponudi kozarec vode ga niti povoham ne več.

New Report

Close