Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje srecati kul mladega fanta?

Kje srecati kul mladega fanta?

Stara sem 21 let. Kot najstnica sem imela enega fanta, ampak to je minilo in sama niti ne stejem tega kot neko resno zvezo (trajalo je 3 leta, bila sva 80km narazen, vec ali manj pisanje na fb-ju pa enkrat mesecno sva se videvala).

Skratka. Sem pridna, studiram, delam, zivim v stanovanju, ki so ga kupili starsi (ni moje, vendar tam zivim in placujem stroske, ne pa najemnine), rada imam sport, rada razisukjem, sem razgledana in se rada pogovarjam o razlicnih stvareh, sem urejena. Ker sem na faksu, kjer je veeeelika vecina punc, tistih malo fantov, ki so, so pa zelo “zenstveni”, tam nisem nasla nobenega pravega. Tam kjer delam, je tudi zenski kolektiv. No, v drugi sluzbi je en moski, ki pa je ze starejsi, porocen. Obcasno hodim v fitnes. Tam so fantje, ampak mi niso vsec, ker hodijo zaradi videza in ne toliko zaradi sporta. So kar malo obsedeni s fitnesom, prehrano, videzom. Ma vec casa so v garderobah, pod tusom in pred ogledalom kot jaz! 🙂 Ne zuram, na morje, smucanje hodim s sestricno, ki ima otroke pa sem varuska. Vcasih gremo s kolegicami kam na izlet, ampak smo same take, ki ne zuramo in se ne mecemo pijane po fantih. Rada bi imela taksnega pridenga, urejenega, ki ima rad naravo, ki bi bil resen in ne bi obletaval drugih. Kje so taksni fantje? Srecujem same lene, neresne tipe ali pa samovsecne, taksne, ki mislijo, da so nekaj vec zato, ker so bogati ali z Ljubljane.

Pejt v naravo na kasen tek al pa v hribe, no mogoče se pa srečava na kakšni sedežnici.
No sj jaz podobno kot ti samo da iščem punco ‘)

Noben fant ne bo mogel doseči tvojih previsokih pričakovanj, saj samo zahtevaš to in ono. Pravzaprav tudi če tak fant obstaja, si ge ne zaslužiš- v bistvu je veliko takih bolj tihih, mirnih fantov. Edini problem je v tem, da je večina grdih. Lepotca, ki je brez ega zaradi svoje podarjene privlačnosti, je težko najti za princeske kot si ti.

Živjo!
Tvoj opis mi je všeč, še posebej razgledanost+šport, ker si to deliva, čeprav še nisem srečal nobene, ki bila bolj razgledana od mene, ampak mogoče bo pa to potem prvič.
Sem študent, star sem 25 let, študiram, živim na svojem v podobni situaciji kot ti, prežural sem zgodnja študentska leta potem pa sem se umiril, zdaj se pripravljam na vstop na trg dela in za kratkoročni cilj imam postati najboljši kandidat na svojem področju.
Več pa lahko izveš, če me kontaktiraš v zasebnih sporočilih.

Lp

Tema je neuporabna brez fotk v dvodelnih kopalkah.

tole glede fitnesa imaš res prav. Sem sama takšne tam videla ko sem jih imela 27 let, isti šmorn res. Tja se hodijo bolj gledati kot da bi jih res zanimal šport za bruhat res ženstveni preveč res tudi zame.

Torej naj bo urejen, ampak se ne sme namerno urejat, temveč mora biti urejen brez truda, potem pa nadut ne sme bit in mora ceniti trud drugih, čeprav je njemu urejenost padla z neba?

Ja nič, težka bo. Počakaj še ene 10 let, da prideš k pameti, zdaj še niso te zadeve zate.

Ženske in logika ne pašeta skupaj.

Vse še zdaleč niso takšne in tiste so zlata vredne.

Oz. drugače: vse ki pašejo z logiko skupaj, da blesavi dedci s takšnimi izjavami odženejo.

*pa

Vse ženske so po značaju enake, edino kar jih ločuje je njihov videz. Nehaj klobosati in sprejmi to dejstvo.

Po tem, da tebe nobena noče, so si res vse enake, ampak temu se ne reče “značaj”.

oooo kje si bila 10 let nazaj? 🙂

Prvič…ok ne vem kako si lahko pri 21tih razgledana…si še mlado in brez izkušenj…pa brez zamere.

Drgač je pa bliz Celja en tak…vsaj en…da je tudi meni žal da nisem vezana in mlajša…

Tolk.

Živjo,

všeč mi je tvoj opis. Nisem iz Ljubljane in nisem bogat. Rad grem v naravo, na sprehod, pohod, rad grem v hribe, tečem, smučam. Sem preprost, komunikativen, umirjen, urejen.

Deluješ mi zelo prijetno in bi te bilo prijetno spoznati. A mi zaupaš mail ali si za to, da se tukaj registrirava oba?


Hja, takole bom reku;
Praviš, da rada raziskuješ, da rada hodiš na fitnes, da se rada pogovarjaš, da imaš rada šport, da rada smučaš, da rada hodiš na izlet in tako naprej in tako naprej……
Veš, jaz vem za enga lušnega mladga pridnega poba, ampak on ima rajš punce, ki rade kuhajo, perejo pospravljajo, vrtnarijo in tako naprej….
Tako da ne vem…

Malo pojamraš na MON-u in si rešena oz. imaš sausage fest v komentarjih.

No, jaz sem pa, od osnove dalje, v izobraževalnih programih kjer je moška populacija. Če opišem mojo družbo smo “study, work, sleep, repeat”, skratka “nowhere to be seen”. Če gledam, kako smo kaj v vezah, večina je “single” oz. ima punce še iz domačega kraja.

Redko sem na žurih, pa še takrat ne navezujem nekih stikov. Ljudi iz drugih okolij pa spoznam predvsem na kakšnih delavnicah oz. projektih v okviru izb. ustanov, na športnih dogodkih ali pa zagrabim kakšno študentsko delo, ki se ne navezuje na moj študij. Na takih stvareh ponavadni ni lenih oz. razvajenih sinčkov/hčerk.

Evo par idej z moje strani, drugače pa študent 20yo.


V osnovni šoli?

na golf igriščih opažam čedalje več mladih ljudi, tudi fantov.
Pa še iz bolje situiranih familij so. Malo se sicer preseravajo (pač moška družba) – do žensk pa zgledajo čisto spoštljivi.
Sezona se bo kmalu začela ☺

če bi isti bil opis in vse in bi ženska mela 28-30 let? Da vas slišimo 🙂 Marsikdo bi napadel. To mi je jasno, da če si do zdaj ni to uredila si nikoli ne bo 🙂 Treba je pa biti optimist in ne zagrenjenec, saj nikoli ni prepozno 🙂


Hja, takole bom reku;
Praviš, da rada raziskuješ, da rada hodiš na fitnes, da se rada pogovarjaš, da imaš rada šport, da rada smučaš, da rada hodiš na izlet in tako naprej in tako naprej……
Veš, jaz vem za enga lušnega mladga pridnega poba, ampak on ima rajš punce, ki rade kuhajo, perejo pospravljajo, vrtnarijo in tako naprej….
Tako da ne vem…
[/quote]

Ja, skratka, ta tvoj poba (ki je mogoče tudi tvoj sin, zagotovo pa je kmet) išče eno, ki mu bo garala na kmetiji. Lepo po domače povej in ne zavijaj v celofan:-)

Ja, skratka, ta tvoj poba (ki je mogoče tudi tvoj sin, zagotovo pa je kmet) išče eno, ki mu bo garala na kmetiji. Lepo po domače povej in ne zavijaj v celofan:-)
[/quote]

a veš ker ja to imaš v mislih 🙂

tole glede fitnesa imaš res prav. Sem sama takšne tam videla ko sem jih imela 27 let, isti šmorn res. Tja se hodijo bolj gledati kot da bi jih res zanimal šport za bruhat res ženstveni preveč res tudi zame.
[/quote]
A dajte no! Fantje se hodijo v fitnes gledat in to vas blazno moti! Ve pa hodite v fitnes po kaj? Sodeč po povedanem, se hodite lajdrat! Kaj pa če, nasprotno, fantom v fitnesu to ni všeč? Da ženske tja ne prihajajo zaradi športa, ampak zaradi oplojevanja?

Spominjate me na goneče se mačke, zaklenjene v stanovanju. So že čist nore, da se že po tleh drajsajo od razgonjenosti!

Ja, skratka, ta tvoj poba (ki je mogoče tudi tvoj sin, zagotovo pa je kmet) išče eno, ki mu bo garala na kmetiji. Lepo po domače povej in ne zavijaj v celofan:-)
[/quote]
NIsem reku, da je to moj poba, reku sem, da poznam enga poba.

Ravno obratno. Jaz sem avtorici teme hotel pomagat, da ne bi ona preveč garala na izletih, da ne bi preveč garala na smučanju in fitnesu itd…..ker tam je treba bojda švicat, se pravi garat.
Zato sem ji ponudil boljšo ponudbo, ker pri vrtnarjenju, kuhanju itd…ni potrebno tolko garat.
Ti pa tud nič ne zastopiš. Pa ja ne boš rekla, da je zate likanje, kuhanje….garanje?

New Report

Close