Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Sužnje lastništvo v gostinstvu!

Default avatar

Dragica sobarica

Kako dolgo bo še vlada podpirala trpinčenje gostinskih delavcev?
Za izkoriščanje do onemoglosti, čim nižje plače?
Default avatar

ve se

Dragica sobarica je napisal/a:
Dokler bodo za tako plačo delal, nihče jih ne sili!
Default avatar

kako ve se

Tukaj mora narediti red država, ne živimo v culokafriji, kaj počne Cerar, kaj počne inšpektorat za delo, sedijo in jajca valijo?
Default avatar

dobro se ve

ve se je napisal/a:
Dokler bodo za tako plačo delal, nihče jih ne sili!
da jih sili v gostinska dela, zavod za zaposlovanje, ženske pred penzijo padajo v nezavest, ko pride v kuhinjo in mora ribati tla, prej je počela čisto nekaj drugega!
Slovenija postaja hujša od Kitajske po trpinčenju!
Default avatar

Ministrco za delo

prat suđe za 12 ur na dan ono ta najbolj prismojeno suđe :)
Default avatar

Pa saj si

zaščitena. Pokliči inšpekcijo za delo. Kaj ima s tem vlada? Delodajalci kršijo vse možne zakone. Zakaj? Zato ker lahko, ker ste vsi tiho in prenašate vsa možna sranja.
Default avatar

Barca

Prijavi inspekciji, sodiscu, s sindikatom stavkaj... tolikokrat sem ze napisala, zavzemite se za svoje pravice!
Default avatar

Gostja znanega hotela na obali

Kar pri srcu me boli, ko vidim te uboge natakarice, kaj vse počnejo pri zajtrkih in kuharji, koliko vsega nudijo, če imajo res take plače, bi gospa ministrica morala nujno odstopiti!
Default avatar

De Bil I

Gostja znanega hotela na obali je napisal/a:
Kar pri srcu me boli, ko vidim te uboge natakarice, kaj vse počnejo pri zajtrkih in kuharji, koliko vsega nudijo, če imajo res take plače, bi gospa ministrica morala nujno odstopiti!
Koji penis im miniatrica z placami na trgu?
Pac ne delat, ane?

Samo pocakajte, da pridem jaz na oblast. Najprej leti socialna podpora, potem pa se minimalna placa. Boste vi vodeliuvraga "finoce" lumpenproletarske.
Default avatar

Ha ha ha

De Bil I je napisal/a:
Gostja znanega hotela na obali je napisal/a:
Koji penis im miniatrica z placami na trgu?
Pac ne delat, ane?

Samo pocakajte, da pridem jaz na oblast. Najprej leti socialna podpora, potem pa se minimalna placa. Boste vi vodeliuvraga "finoce" lumpenproletarske.
Ej da se nouš pokakcou ha ha
Default avatar

df0aw

kako ve se je napisal/a:
Tukaj mora narediti red država, ne živimo v culokafriji, kaj počne Cerar, kaj počne inšpektorat za delo, sedijo in jajca valijo?
Inšpektorat odreagira, če se kdo pritoži.
Default avatar

BebciSteVi

Sami ste krivi, da delate za minimalca kreteni.

Takemu delodajalcu se reče ko te jebe pa se gre dalje.