Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sužnje lastništvo v gostinstvu!

Sužnje lastništvo v gostinstvu!

Kako dolgo bo še vlada podpirala trpinčenje gostinskih delavcev?
Za izkoriščanje do onemoglosti, čim nižje plače?


Dokler bodo za tako plačo delal, nihče jih ne sili!

Tukaj mora narediti red država, ne živimo v culokafriji, kaj počne Cerar, kaj počne inšpektorat za delo, sedijo in jajca valijo?


Dokler bodo za tako plačo delal, nihče jih ne sili!
[/quote]

da jih sili v gostinska dela, zavod za zaposlovanje, ženske pred penzijo padajo v nezavest, ko pride v kuhinjo in mora ribati tla, prej je počela čisto nekaj drugega!
Slovenija postaja hujša od Kitajske po trpinčenju!

prat suđe za 12 ur na dan ono ta najbolj prismojeno suđe 🙂

zaščitena. Pokliči inšpekcijo za delo. Kaj ima s tem vlada? Delodajalci kršijo vse možne zakone. Zakaj? Zato ker lahko, ker ste vsi tiho in prenašate vsa možna sranja.

Prijavi inspekciji, sodiscu, s sindikatom stavkaj… tolikokrat sem ze napisala, zavzemite se za svoje pravice!

Kar pri srcu me boli, ko vidim te uboge natakarice, kaj vse počnejo pri zajtrkih in kuharji, koliko vsega nudijo, če imajo res take plače, bi gospa ministrica morala nujno odstopiti!

Koji penis im miniatrica z placami na trgu?
Pac ne delat, ane?

Samo pocakajte, da pridem jaz na oblast. Najprej leti socialna podpora, potem pa se minimalna placa. Boste vi vodeliuvraga “finoce” lumpenproletarske.

Koji penis im miniatrica z placami na trgu?
Pac ne delat, ane?

Samo pocakajte, da pridem jaz na oblast. Najprej leti socialna podpora, potem pa se minimalna placa. Boste vi vodeliuvraga “finoce” lumpenproletarske.
[/quote]

Ej da se nouš pokakcou ha ha

Inšpektorat odreagira, če se kdo pritoži.

Sami ste krivi, da delate za minimalca kreteni.

Takemu delodajalcu se reče ko te jebe pa se gre dalje.

New Report

Close