Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Tamponi tudi smrtno nevarni

Default avatar

Tamponi

Oddaja tv slo 2 danes zvečer, izgubljena sodna bitka multinacionalke proktor gamble zaradi tamponov, ki so povzročili mnoge smrti pri ženska z menstruacijo, zaradi tega, ker ustavljena kri povzroči razvoj stafilokokov, ki izločajo toksine kar se imenuje sindrom toksičnega šoka, to menda šele sedaj prihaja v evropo ti podatki. na tamponih ni navedene nobene kemikalije ki je v tamponih, čeprav jih je po analizah strokovnjakov znanstnenikov, glej oddajo, vsaj ene 20 do 30 za katere nihče ne ve ali so škodljivi ali ne.
Default avatar

Lima

Kar grozljivo, jaz sem že danes naročila menstrualno skodelico in se poslavljam od tamponov.
Default avatar

Bedarija

Tampone sem začela uporabljat že sredi 90ih in vedno je na škatlici opozorilo glede toksičnega šoka. Če pa ne prebereš in upoštevaš pa si sam kriv-moje mnenje. Klasika ko ljudje ne berejo deklaracij, pogodb, drobnega tiska, upoštevajo pravil,... potem bi pa odškodnino.
Default avatar

navedi sestavine

Bedarija je napisal/a:
Tampone sem začela uporabljat že sredi 90ih in vedno je na škatlici opozorilo glede toksičnega šoka. Če pa ne prebereš in upoštevaš pa si sam kriv-moje mnenje. Klasika ko ljudje ne berejo deklaracij, pogodb, drobnega tiska, upoštevajo pravil,... potem bi pa odškodnino.
navedi vse sestavine in kemikalije ki so v določenih tamponih, da se prepričamo kje v drobnem tisku to piše
Default avatar

čistona

Čisto na vsaki škatli/ navodilih je opozorilo. Zdaj če ti še nikoli nisi prebrala tega je pa drugo. Sploh mi ni jasno kako je to za vas lahko kar naenkrat tak šok.
Default avatar

a si pismena

čistona je napisal/a:
Čisto na vsaki škatli/ navodilih je opozorilo. Zdaj če ti še nikoli nisi prebrala tega je pa drugo. Sploh mi ni jasno kako je to za vas lahko kar naenkrat tak šok.
govorimo o sestavinah opozorilo vemo da je
Default avatar

sem moški

čistona je napisal/a:
saj si dobro zadela, ko jaz tole berem se vprašam, ali ste uporabnice zadete, ki kljub opozorilu si to tlačite v vagino ali kdo drug da bi to na kondomih pisalo si ga jaz nikol goe ne nataknem
Default avatar

Sem zenska

sem moški je napisal/a:
čistona je napisal/a:
saj si dobro zadela, ko jaz tole berem se vprašam, ali ste uporabnice zadete, ki kljub opozorilu si to tlačite v vagino ali kdo drug da bi to na kondomih pisalo si ga jaz nikol goe ne nataknem
Se strinjam s teboj. Od vedno sem se jih izogibala, na podlagi osnovne logike, ce se nekaj po naravnem procesu mora izlociti iz telesa, ni normalno in sploh ne zdravo, da to zadržujemo v telesu. Vsako zadrzevanje tega v telesu je tempirana bomba.

In kot da se to ni dovolj, proizvajalci nafilajo to s kemikalijami.
Default avatar

Drži

Sem zenska je napisal/a:
sem moški je napisal/a:
Se strinjam s teboj. Od vedno sem se jih izogibala, na podlagi osnovne logike, ce se nekaj po naravnem procesu mora izlociti iz telesa, ni normalno in sploh ne zdravo, da to zadržujemo v telesu. Vsako zadrzevanje tega v telesu je tempirana bomba.

A to ženske sploh še uporabljate???
Default avatar

pa še mal heca

Sem zenska je napisal/a:
sem moški je napisal/a:

se strinjam, zato jaz velikrat masturbtiram, da zadeve izločim iz mod