Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

gostišče kveder v poljanski dolini

Default avatar

pozna kdo

Prebrala sem kar nekaj pozitivnih mnenj. Je kdoizmed vas bil tam in kako ste bili zadovoljni?
Default avatar

Sushi

Enkrat sem bil, ca. 3 leta nazaj. Znotraj imajo nagačene živali, na splošno je bolj "lovsko" vzdušje, tako da koga lahko malo zmoti. Je pa osebje na nivoju, organizacija dobra, morda ne najhitrejša in najobilnejša, a dobra in okusna postrežba. Je pa res, da smo bili kar konkretna ekipa ca.25 ljudi, predhodno naročeni. Glede na ceno bi edino pričakoval malo večje porcije, drugače pa je meni osebo bilo okej. Se mi zdi luštna lokacija za družino z otroci, okoli sem opazil neke ograde z živalmi, pa nek potok ali ribnik je zraven se mi zdi...
Default avatar

gost žblj

pozna kdo je napisal/a:
Prebrala sem kar nekaj pozitivnih mnenj. Je kdoizmed vas bil tam in kako ste bili zadovoljni?
Kveder ni bil nikoli v Poljanski dolini ampak v Selški. Takole na oko je naslov Sp. Luša...... naprej googlaj.
Mal muzike za dost denarja!