Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vitapur zaposlitev

Default avatar

Vitapur zaposlitev

Mene pa zanima, kako je delati v podjetju ad vita v trgovinah vitapur? A mogoce kdo kaj ve ali koga poznate, ki tam dela? Velikokrat iscejo ljudi, pa bi se prijavila. Hvala za odgovore!
Default avatar

Uporabniskoimeimam

Ne hodi tja razen če želiš težit ljudem da bi jim prodala vitapur izdelke. Če ne boš dosegla norme tj.dovolj prodala boš odfrčala. Plača mizerna, obljubljajo % od prodaje, kar je nedosegljivo ker se slabo prodaja.
Default avatar

Tuti

Plača minimalna,.. Pa normo moraš dosegati, drugače ne dobiš podaljšane pogodbe.
Default avatar

Vitapur

A pa se jo da doseci? Normo, namrec?
Default avatar

Vitapur

A pa se jo da doseci? Normo, namrec?
Default avatar

Tuti

Norma je kar visoka, veliko truda in energije moraš vložiti v to. Če si človek, da ljudem vsiluješ izdelke pol si za to delo drugače ne.
Default avatar

Vitapur

Tuti, hvala ti. Kaj pa odnosi, so potem na noz med sodelavci, ce se tako grebejo za stranke?
Default avatar

vitabla

Med sodelavci je tekmovalnost, vsak si želi obstoj,... Je pa čist odvisno v kak kolektiv padeš. Odnosi med sodelavci so ok. Ampak se večina bori z planom in je prisoten stres in živčnost.
Default avatar

Matto

Plača pod minimalcem, odnosi so slabi, izkoriščanje ljudi, plan je visok tako, da stimulacijo težko dosežeš ali je pa sploh ne. Dela se dvoizmensko delo tudi vikendi vsi.
Default avatar

Vitapur

Hvala! Pa saj se ne sme delat vec kot 15 nedelj na leto? Ali pac?
Default avatar

Matto

Delavnik sem imel en teden popoldan en teden dopoldne (od pon do sob) , nedeljo vsako drugo,... Vsak mesec sem imel višek ur. Niso izplačal nadur, vmes če je bila menjava sem dobil prosti dan.
Default avatar

Vitapur

Hvala, Matto! Torej, ce prav razumem, se dela 13 dni, nedelja frej, pa spet 13 dni? Dva dni frej na mesec???
Default avatar

Matto

Tako je,... Je pa odvisno v kateri trgovini si. Med tednom si kak dan prost ne pa vsak teden.
Default avatar

Zulu

Ne svetujem. Plača je res pod minimalcem, nadur res ne izplačujejo praktično delaš ful za male pare. Odnosi..hm no go..pač če češ ful delat se kurit in dobit na koncu manj kot čistilka pol si tapravi človek za njih.