Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

zamrznjeni kruhovi cmoki

Default avatar

kako s cmoki

Sem jih nehala zamrzovat. A je mogoče kakšen trik, kakoravnati z njimi, da pri kuhanju ne razpadejo? Kuhat se morajo celo malodlje kot sveži. Meni skoraj vedno razpadejo. Če že ne razpadejo, so tako vodeni:((((
Kuhat dam zamrznjene (jih ne odmrzujem) v vrelo vodo. Bi bilo to narobe?
Default avatar

fuzfutfrut

kako s cmoki je napisal/a:
Sem jih nehala zamrzovat. A je mogoče kakšen trik, kakoravnati z njimi, da pri kuhanju ne razpadejo? Kuhat se morajo celo malodlje kot sveži. Meni skoraj vedno razpadejo. Če že ne razpadejo, so tako vodeni:((((
Ne, tako se to dela. Mogoče jih že v samem štartu narediš premokre, premehke ali pa jim ne daš dovolj veziva, se pravi jajc in moke.
Default avatar

kako s cmoki

fuzfutfrut je napisal/a:
Ne, tako se to dela. Mogoče jih že v samem štartu narediš premokre, premehke ali pa jim ne daš dovolj veziva, se pravi jajc in moke.
Ko kuham sveže, ni nobenega problema. Bom naslednjič naredila z malo več veziva. Vedno se mi je zdelao, da ga je dovolj.
Default avatar

počasi

fuzfutfrut je napisal/a:

Ko kuham sveže, ni nobenega problema. Bom naslednjič naredila z malo več veziva. Vedno se mi je zdelao, da ga je dovolj.
ko jih daš zmrznjene v vrelo vodo, naj se kuhajo počasi torej da voda narahlo vre, ne sme ful brbotati in jih premetavati.