Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnje ženske in osvajanje – je to sploh še moderno?

Današnje ženske in osvajanje – je to sploh še moderno?

Sem na novo samski, sedaj odštevam pet mesecev po nekoliko daljši zvezi. Komaj zadnji mesec sem začel znova razmišljati o tem, da bi bilo lepo imet spet neko posebno punco v življenju in sem šel parkrat z družbo malo ven. Naj povem, da mi ni za enonočne avanture – iščem bolj resno punco, ki me tudi ne bo že kar takoj spraševala, ali imam stanovanje in kakšen avto vozim (malo karikiram, pa vendar upam, da razumete).

Spoznal sem dve zanimivi punci. Ena je od mene starejša dve leti, druga pa je pet let mlajša. Z obema sem šel že na kavo, z obema sem se na koncu zmenka tudi poljubil in se dogovoril za naslednje srečanje… Zdaj pa pride težava.

Punca S (starejša) je podobnih misli kot jaz, resna. A vendar mi je dva dni po zmenku pisala in mi delovala neučakano, češ, ali sem še živ. Jaz sem dva dni po zmenku komaj začel razmišljati o tem, da bi ji mogoče kaj napisal, nekaj lahkotnega, ona pa je, kot sem dojel, čakala od minute ko sva se razšla, da jo kontaktiram.

Punca M (mlajša – moram sploh napisati?), je bolj žive narave, manj se obremenjuje, a mi je pisala par ur po zmenku in mi zaželela, da lepo spim, da ona sigurno bo. Potem pa šok. Poslala mi je napol golo sliko. Ni mi delovala taka in zdaj se sprašujem, ali to pošilja kar vsakemu in kaj hudiča je pravzaprav mislila s to sliko? Ni me vzburilo, kvečjemu me je razočaralo.

Punci S sem odgovoril, da sem v redu in da imam dosti dela, da je pa lepo od nje, da se mi je javila. Odgovoril sem ji na par sporočil, nakar na eno ne več. Nameraval sem ji odpisati čez kakšen dan. Razložil sem ji tudi (ne v teh sporočilih), da bi jo rad počasi spoznaval, ker mi je zanimiva. Na to mi je ona vrnila pozitivno misel in je rekla, da sem ji všeč in bi me tudi ona rada spoznavala.

Mlajši pa sem napisal, da je včasih zakrito bolj zapeljivo kot odkrito. Poslala mi je same vprašaje nazaj. Z njo sem najbrž zaključil spoznavanje, kajti ne želim dekleta, ki bo mislilo, da mi bo postalo všeč le zaradi videza.

No, da nadaljujem štorijo. Punca S je spet poslala prva sporočilo (kljub temu, da sem bil jaz na vrsti, da se kaj spomnim nanjo). Tokrat me je presenetila s povabilom na pijačo v večernih urah. Gledal sem v tisto sporočilo in si mislil, ali res ne obstaja več punca, ki bi se pustila osvajati lepo počasi – ja, tudi kakšen kompliment sem ji omenil, seveda.
Napisal sem ji, da lahko, a sem se pri tem počutil kot da me je prisilila, da mi ni pustila svobodne izbire. Na koncu sem se vprašal, ali res delam tako narobe? Včasih (punco sem imel deset let) je bilo bolj enostavno. Svojo bivšo sem osvojil ravno s tem, ker sem jo jaz osvajal (bilo je nekako 70:30 razmerje).

Zdaj pa mi, prosim, povejte, so se časi res tako spremenili, da je treba vse takoj, da o pošiljanju slik ne govorim? Sem res postal prepočasen dinozaver za ta svet?

Pol si se pa zbudil. Tako klišejsko predstavljas da vem da nabijas

ja peeeesda no, dobil si z dvema in sedaj si čisto hin. Če hočeš po tvoje, potem ne izbiraj dobrih bejb, ampak poglej v soboto po kotih, kje se skrivajo kakšne sramežljive. Ali pa pojdi v nedeljo k maši, se bo gotovo kakšna našla. Lahko pa kontaktiraš tudi slavno Vesno. Potem pa osvajaj, samo zavedaj se, da se napol frigidne bejbe takrat ko boš ti to hotel ne bodo spremenile v divji vulkan strasti, ampak boš po dveh otrocih seksa stradal, tako kot vsi pametnjakoviči tvoje baže.

Sicer ne vem koliko si star, ampak domnevam, da si še zelo mlad, ker pišeš o puncah in ne o ženskah.
Glede na to, da se poljubljaš z eno pa se poljubljaš z drugo, glede na zapis, sta v igri obe hkrati in se z obema poljubljaš in spoznavaš. Je težko pričakovati, da se bodo okrog tebe sukale resne ženske, ampak se bodo nate lepile tebi podobne.
Verjetno imata tako M kot tudi S v igri še kakega tipa. Podobno kot ti.
Če se sam poljubaš malo tu z eno, malo tam z drugo… ne moreš pričakovati, da boš resnim zanimiv.

a obe pa ne bi zmogel handlat ☺

mene samo zanima, če bi ti bili obe še zanimivi, če bi se obe sestajali in se žvalili še s po tremi drugimi tipi, ali je to izključno tvoja pravica?

klinc, če traja tri dni po zmenku, da se tip javi, tak me sploh ni zanimal več. očitno mu
– ali nisem bila dovolj zanimiva
– ali je skakal še za petnajstimi drugimi poleg mene (tvoj primer to dokazuje)


Dvejst let s čakawa, boš pa še en teden zdržava.:-))

daj piši komu drugemu te zgodbice, tu ti ne bo noben verjel.

Hja, seveda nima časa se javit, ko se pa z drugo žvali pa še s katero tretjo, četrto. Prva naj pa čaka, da bo požvalil še kup drugih.

Ne vem kaj od žensk pričakuješ, sam najbolj veš kaj ti je všeč. A če hočeš nasvet, je moje mnenje, da pojdi čimdlje od take, ki ti po prvem zmenku pošlje na pol golo fotko. Kot že sam sklepaš, najbrš nisi prvi in edini, ki jo je prejel.

Veš kako je, tip, ki se žvali hkrati z več babami, ne more pričakovat kake kvalitete.
On gre danes na zmenek z eno, jutir z drugo, potem še s katero, z vsako se malo požvali. Torej je logično, da dobi tak babji šrot. Iste sorte ptic skupaj letajo.

Ženska ti pošlje napol golo sliko in ti jo zavrneš? Kater kreten še naredi to? A ti veš, da smo danes v dobi tehnologije in je pošiljanje rajc nagih fotk vsakdan? Jaz sem se nemalokrat s kakšno pisal prek interneta, pa sva si pošiljala prek nage slikce in se rajcala, pol sva se pa že ob prvem srečanju na hard poseksala.

Ja, v redu – vidim, da nekateri mislite, da mi je malo dolgočasno in zato to pišem. No, pa ni. Res pa je tudi, da vam ne morem dokazati, da se ne izmišljujem; z osebnimi podatki pa ne bi operiral. Če kdo ne verjame, pa ni treba.

Morda pa še nisem popolnoma iz primeža resne zveze in so mi takšni “šoki” zato neznanka. Morda, če si dam še kakšna dva meseca, bo bolje.

Sicer pa se držim načela, da se zabavaj z napačnimi med tem, ko iščeš pravo 🙂 Nikamor se mi ne mudi z zvezo, tole zgornje razmišljanje pa je le moj notranji “dvoboj”, ki sem ga pač zapisal črno na belo.

Hja, včasih je bilo tako, da so se samo moški gonili naokrog z več babnicami. Zdaj pa moraš dojeti, da če se ti goniš okrog z večimi, da to tudi ženske isto počno.
Fant, ti še dolgo ne boš moški.

Hja, včasih je bilo tako, da so se samo moški gonili naokrog z več babnicami. Zdaj pa moraš dojeti, da če se ti goniš okrog z večimi, da to tudi ženske isto počno.
Fant, ti še dolgo ne boš moški.
[/quote]
Ne, ženske bodo to počele, pa če on to dela, ali ne. Mimogrede, kakšen je nenavaden babjek?

kater moški pa še tko razmišlja? Se vidi da današnje ženske (sploh mlade) fukajo z vsemi povprek, varajo in vas držijo vse na nitki.


Ne, ženske bodo to počele, pa če on to dela, ali ne. Mimogrede, kakšen je nenavaden babjek?
[/quote]

Navaden babjek – tip, ki se hkrati vlači z več babami.
Pač en gnusko, ki skače od cveta na cvet pa spet nazaj k prvemu cvetu. Zraven pa pričakuje še, da bodo babnice ga pa lepo čakale, da se bo vmes on z drugimi babami poljubljal in zmenkaril.

A to vsak dan pelješ kako na zmenek in se z njo poljubljaš?

MGTOW ne osvaja.

če tri dni rabiš za en sms… ne vem no, kolk boš rabu za kej druzga, pa tle ne mislim sex.

Ti ne rabiš punce, ti rabiš fantazijo, preveč uživaš v pričakovanju, ko dobiš, je pa konc užitka.

Nehi hodt na dejte, pa rajš sanjaj naprej.

Kaj pa na vse to sranje pravi tvoja mati?si jo kdaj videl golo?kdaj sanjas o tvoji pohotni mtkici?hahah

Nič ni drugega za napisat, kot to, da zdaj pač vidiš, kako je ženskam bilo ob vsiljivih descih. Ti je mal pobralo apetit? Ma ne, vzami kot kompliment, baje to deluje (tako moški včasih pravjo).

ne vem ali je moderno ali ne.. če te pa nekdo ne zanima zares, pa spusti, da gre.
ne vem zakaj moralizirat, če se počutiš z njene strani prisiljen v nekaj, tako ji poveš, ne pa zavajaš z lahko..

Imaš ravno kontra problem, kot en dečko par dni nazaj: njemu pa ni bilo všeč, da je bil on pobudnik in si je želel več aktivnosti iz ženske strani.

Vse ob svojem času. Če ti ne odgovarja tempo, poveš, vidiš kako gre dalje, če ti še vedno ne odgovarja, zaključiš in greš dalje.

Igrice v stilu “počakaj 3 dni preden odgovoriš” se mi zdi, da so bolj za najstnike.
Je pa res, da življenje zdaj poteka hitreje in se zaradi sodobne tehnologije vse hitreje odvija.
Eni včasih sploh ne razumejo, da nekateri telefona nimamo prilepljenega nase, gremo včasih na sprehod celo brez njega, včasih ga pozabimo doma in ga ne gremo iskat nazaj. Si lahko zamisliš?? 🙂

Lepo počasi:)


Ženske se trgajo zate, ti se jih pa braniš? Z obema si se poljubljal, pol ti pa od enkrat ni bilo všeč, ko so se hotele z tabo dobiti? Po tvojemu niku sklepam, da si star 34 let? Da si star 17 let bi ti še mogoče verjela, ampak si baje star 34 let. Mislim, a si nisi mogel bolj logične pravljice izmisliti od te. Če je pa to res, pol pa dvomim, da si ti bil v resni zvezi 10 let, ker mi to tvoje pisanje, zgleda na pisanje 34 letnega devičnika, ne pa moškega, ki ima neke izkušnje z ženskami.

New Report

Close