Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ja devica sem

Ja devica sem

Sram me je ker sem devica. Zato posledicno mi je sram se tud s katerim dol dat, da nebi izvedel da sem se vedno devica. In zato sem posledicno se vedno devica. Simpl ko pasulj

Let pa imaš?

22

Stara tetka boš. Kar sprijazni se s tem.

______________________

Nič te bit sram. Seks ni niti približmo tako zanimiv kot mnogi napohujejo. Dober je samo če si ga res želiš in partnerja ljubiš.

Deviškost je nek družbeni konstrukt. Tvoja spolna zgodovina je tvoja stvar in intima. Devica si do takrat, dokler nimaš intimnega razmerja. Jaz sem po tej logiki izgubil junfr dokaj zgodaj (cca17 let) pa nisem nič slabši/boljši zaradi tega. Dokler nekdo ni nosilec kakšnih bolezni, je zdrav in čist, drugih nima tvoja zgodovina kaj brigat če se stvari lotite odgovorno. Enako velja zate. Pač ni ti treba povedat pa je. Če se ne boš prvič znašla poveš da se ne moreš sprostiti in to je to.

Precej ljudi blefira/igra samozavestne mojstre seksa a večina je na suhem ali pa sploh še niso nikoli izkusili intime.

Treba se zavedat, da je seks samo navadno drajsanje enega telesa ob drugega ker to dvema osebama pač paše. Nima sploh vpliva, da je nekdo slabši ali boljši ker je presegel družbeno nromo. Te meje si ustvarimo sami v glavi zato se ne sekiraj preveč.

Na kratko, ne sekiraj se. Če je to tvoja edina napaka, ki to sploh ni, si lahko vesela. Izbij si ta konstrukt deviškosti iz glave in življenje gre dalje.

Lp!

Ja in so what? Zaradi drugih ljudi in njihovih bedastih zakramentov boš sedaj ti ponavljala za njimi? Počni kar tebi paše in ne se oziraj na nekaj kar drugih ne briga.

Kaj potem ko boš izgubila “nedolžnost” vagine, potem boš še vedno analno nedolžna. potem boš še vedno double penetration nedolžna. Potem boš še vedno fafanje nedolžna. Potem boš še vedno fukanje v uho nedolžna.

Pač luknja kot luknja.

Še vedno si devičnik analno. Ni te niger posexal v rito.


Nedolžnost izgubila pri 13 oz 14 z enim k.ur.birjem, kateremu sem bila le ena več na njegovem seznamu. Za njim sem jih imela še nekaj. Vendar ker sem v dolgoletni vezi je moja št spolnih partnerjev manjša od 10. No št. ni pomembna! Kar ti hočem reči, je super da nisi šla kar z enim, ki bi te izkoristil. Sedaj si stara dovolj in veš, kaj želiš, pa bodisi one night stand ali romanco. Drugače pa ne rabiš povedat da si nedolžna.

Še vedno si devičnik analno. Ni te niger posexal v rito.
[/quote]

No, svojih spolnih praks ne rabiš nam razlagat. Če tebi tak paše, pa tak imej. Kaj me boli ku*ac zate.

Pozdrav.


Nedolžnost izgubila pri 13 oz 14 z enim k.ur.birjem, kateremu sem bila le ena več na njegovem seznamu. Za njim sem jih imela še nekaj. Vendar ker sem v dolgoletni vezi je moja št spolnih partnerjev manjša od 10. No št. ni pomembna! Kar ti hočem reči, je super da nisi šla kar z enim, ki bi te izkoristil. Sedaj si stara dovolj in veš, kaj želiš, pa bodisi one night stand ali romanco. Drugače pa ne rabiš povedat da si nedolžna.
[/quote]

Nekateri ne razumete, da je nedolžnost samo nek koncept, ki si ga je izmislila cerkev in sedaj gre to iz roda v rod naprej.

Mene zanima, zakaj točno ravno ko ti nekdo porine tiča v vagino je to izguba nedolžnosti?

Če gledamo po vidiku biologije bi bila prava izguba “nedolžnost” ko samec zaplodi samico.. torej vsi tisti, ki nimajo otrok so še vedno nedolžni..

Nekateri ne razumete, da je nedolžnost samo nek koncept, ki si ga je izmislila cerkev in sedaj gre to iz roda v rod naprej.

Mene zanima, zakaj točno ravno ko ti nekdo porine tiča v vagino je to izguba nedolžnosti?

Če gledamo po vidiku biologije bi bila prava izguba “nedolžnost” ko samec zaplodi samico.. torej vsi tisti, ki nimajo otrok so še vedno nedolžni..
[/quote]

To si dobro pogruntal, da so vsi brez otrok še vedno nedolžni.

Sram me je ker še nikoli nisem skuhal pasulja. Zato posledicno me je sram tud s katero jit kuhat pasulj, da nebi izvedela da še vedno ne znam skuhat pasulja. In zato posledicno še vedno ne znam skuhat pasulja. komplicirano ko pasulj!


Nedolžnost izgubila pri 13 oz 14 z enim k.ur.birjem, kateremu sem bila le ena več na njegovem seznamu. Za njim sem jih imela še nekaj. Vendar ker sem v dolgoletni vezi je moja št spolnih partnerjev manjša od 10. No št. ni pomembna! Kar ti hočem reči, je super da nisi šla kar z enim, ki bi te izkoristil. Sedaj si stara dovolj in veš, kaj želiš, pa bodisi one night stand ali romanco. Drugače pa ne rabiš povedat da si nedolžna.
[/quote]

Moja sestra in prijateljice prezgodaj, so imele slabo izkušnjo. Zato sem jaz čakala.. in čakala…po 20 letu s fantom, ki me je ljubil, šele po več mesecih. Nisem mu povedala, zakaj bi mu? Sicer je pa vedel, da je moj prvi resen..

Jaz sem bila do 25. In ne, ni to kar nekaj. Prvič te za vedno zaznamuje. Tudi stara teta ne boš. Pazljivo izberi svojega “prvič”. Tapravi bo to znal nadvse ceniti. Za on, za katere je vse dobro, je pa itak morje izbire. Ti si nekaj posebnega.

Nekateri ne razumete, da je nedolžnost samo nek koncept, ki si ga je izmislila cerkev in sedaj gre to iz roda v rod naprej.

Mene zanima, zakaj točno ravno ko ti nekdo porine tiča v vagino je to izguba nedolžnosti?

Če gledamo po vidiku biologije bi bila prava izguba “nedolžnost” ko samec zaplodi samico.. torej vsi tisti, ki nimajo otrok so še vedno nedolžni..
[/quote]

Aha, deviško kožico je tud Cerkev našila, a ne?

Čas je šel mimo in ukvarjala sem se z delom, delom, delom in zaslužkom. Pri štiridesetih sem še vedno devica.

Čas je šel mimo in ukvarjala sem se z delom, delom, delom in zaslužkom. Pri štiridesetih sem še vedno devica.
[/quote]
To se pa MENi JAViTE…😎🌻😜…

Čas je šel mimo in ukvarjala sem se z delom, delom, delom in zaslužkom. Pri štiridesetih sem še vedno devica.
[/quote]
Ni še konec, morda bo prišel pravi.

V času moje mladosti, je izguba nedolžnosti pomenila samo eno….oziroma tista brez pravega cilja, fanta….sploh pred poroko.
Poročeni pa so bili v veliki večini vsi. Če ne cerkveno, pa civilno v 99 procentih.
Nekaj je bilo tudi takih v dolgotrajnih vezah, mi smo temu rekli ”na koruzi”.
No ja, če pa je bila ženska nedolžna tam čez 30, je bila pa že skoraj v grupi starih devic, ker je po tej starosti malokatera sploh kdaj imela spolne odnose.
Če je punca izgubila nedolžnost oz.prvič seksala pred 20 let, pa se je za tako punco govorilo, da je lahka oziroma, da nikoli ne bo dobila pravega fanta, s katerim se bo potem zares poročila in imela družino, ker je noben pošten fant ne bo maral.
Danes pa ene to opravijo že pri 13 s prvim, ki pride mimo ali pa je kot one samo radoveden, kako prvič to laufa.
Ne odobravam tega, pa ne zato, ker sem že v zrelih letih ampak zato, ker nisem žival brez pameti-mačka, psica…itd, ki bi to delala s komer koli samo zato, ker sem ugotovila, da je zato ”prišel čas”.
Zato punca pamet v roke in zdaj imaš-ker si že odrasla-priložnost izbrati pravega, da se podaš z njim v to. Od tvoje izbire in prave odločitve pa je odvisno, ali bo to samo bežna avantura iz firbca, ali prelepa čustvena izkušnja za celo življenje.

Nima te biti za kaj sram! Kvečjemu bodi ponosna na to, kar si!
Svojega življenja ne zapravi s prvim, ki bo prišel mimo in boš samo razočarana.
Počakaj na tistega, ki te bo vreden, te bo cenil in te bo imel rad! Samo ne pojdi z nekom kar tako, da bo to mimo in bo stvar opravljena.
Ljudje nismo živali!


22 ni neka kriza, pri 40 pa ni več prav verjetno, da si uspeš urediti v glavi v to smer. Ostane ti edino, da skočiš. Ampak kdo pri 40 prvič skoci v vodo in verjame, da bo vse OK??

a onih navadnih belih sveč se ne da več kupiti?


Nedolžnost izgubila pri 13 oz 14 z enim k.ur.birjem, kateremu sem bila le ena več na njegovem seznamu. Za njim sem jih imela še nekaj. Vendar ker sem v dolgoletni vezi je moja št spolnih partnerjev manjša od 10. No št. ni pomembna! Kar ti hočem reči, je super da nisi šla kar z enim, ki bi te izkoristil. Sedaj si stara dovolj in veš, kaj želiš, pa bodisi one night stand ali romanco. Drugače pa ne rabiš povedat da si nedolžna.
[/quote]

uff ja. Jaz sem pri 19 izgubila nedolžnost. Mogoče kdo ne bo verjel pa je res. Zdaj jih imam 30 in imela 3 spolne partnerje. In se mi zdi ok, da ni neka pretirana cifra.

Sem bil do 24 leta in sem moški…. tko da 22 pa res ni za pretiravat glede let. če boš pri 80 letih, pol se zamisli, kje si falila 😛 😛 😛

saj ni treba na oznanila dat, noben moški nau porajtau. to je res samo izmišljotina cerkve, nobeno dejansko stanje. Saj si jo menda že kdaj sama podrgnila in veš kako zgleda, ko ti pride?
Pri pravem seksu se moraš samo malo bolj pomatrat.

New Report

Close