Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubesen po domače na Pop tv

Ljubesen po domače na Pop tv

Tale Vesna je pa faca, samo mladi lušni fanti bi jo radi. Navijam za njo, pa da se poroči in ima otroke. Je pa stara okoli 40 let. Kahloo zate je še kaj upanja, prijavi se še ti.

Upam, da je vmes tudi pismo od polarnega, ker je ravno primeren za tako kmečko …….

Imajo pa ti tipi srečo, sploh Mihael Kasaš k njemu pridejo same manekenke. To bo zanimivo gledat, in se drugo leto prijavim. Vesna je pa super.

nova
Uredništvo priporoča

Oddajo sem ujela šele proti koncu, ko je bila pri Jožetu Mastnaku. Se mi je zdel zelo uglajen, v redu moški. Ne vem, če se to lahko toliko pretvarjaš.

Tanja pa kapo dol, kako prijetna ženska in voditeljica je.

Kako krasni kraji, urejene domačije. Vesna je pa lepa in lahko izbira.

Za ostale ne more reči, sem premalo izvedela, da bi si lahko ustvarila mnenje… Pooznam pa enga od kandidatov in me je prav zabodlo, ko sem ga videla. Namreč, dobro sem poznala njegovo ubogo prvo ženo, ki je ob njem toliko pretrpela in prejokala, kot malo katera.
Tako da se mi morebitna bodoča že vnaprej smili… Sodeč po nastopu v oddaji se namreč ni spremenil niti za 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

In kateri je to? Zgoraj pišem, da sem gledala šele od Jožeta M. naprej, tako da ne vem, za koga so rekli, da je bil prej poročen. Najbrž ta najstarejši?

Mi je zelo sumljiv, ker we je po enem letu ločil. Ziher je zatežen..oja lep pa je..

Zanimiva oddaja, predvsem pa je fajn da je en dobronameren “show”, ne pa ponumljanje s primitivizmi. Čeprav komentarji s prejšme sezone so bili zelo strupeni, in s tem masikdo izgubi voljo, da bi se prijavil v oddajo. Vesna bo očitno osrednji lik oddaje, saj je edina ženska, ki bo izbirala. Meni delujejo vsi prijetno, sploh tisti prijazni 45letnik, ki se tazdaja za druge, se vidi da je dobra duša. Tudi mladi notranjec bo zanimiv, je že dobil vroče fotografije nekaterih deklet. Vsi trije izpadli so pa to po pričakovanjih, sramežljiv Belokranjec, mladenič z veliko kmetijo, in veseljaški Tuhinjec,

No meni pa je Vesna všeč. Pridna, simpatična pa še luštna zraven. Od moških pa Mihael Kasaš.

In kateri je to? Zgoraj pišem, da sem gledala šele od Jožeta M. naprej, tako da ne vem, za koga so rekli, da je bil prej poročen. Najbrž ta najstarejši?
[/quote]

Takoj je. Uf, če samo pomislim, že ločitev je bila kot en horror story.
Za tega Jožeta se pa strinjam, sem tudi jaz pomislila, da je kavalirski. Osebno to pogrešam pri moških…

Vesna je tista tamala z gnilimi zobmi? Ajoj. Precej primitivno deluje, četudi je najbrž dobrega srca in kot vidim, gara kot črna živina. No go.
Moški so pa poden.
Tisti tamladi bo dobil na kmetijo nekaj frčafel, ki so se prijavile zaradi razpoznavnosti (kot lani pri Mateju), tastari bodo dobili nekaj motenih bab na izbiro…. Tema.

Pa tole provociranje voditeljice s pismi…. brezveze.

Njen bo mogu tak sam garat.Ata in mama sta sefa kmetije.
Kilometre stran od take babe.

Vesna ima 34 let, izgleda pa 45+ pa še gnile zobe ima. Dvomim, da bo kdo zares zagret zanjo, čeprav so jo na silo spravili iz kombinezona v neko oblekico. Starša sta pa sploh mal čudna.

Vesna zgleda, kit vsaka ta druga na Čopovi ulici. Ima pa lepe poteze, zobe ji bo pa Poo tv uredil.

Če še ne veste, objavljene so že slike čisto novih kandidatov. V vsakem šparu na oddelku s slovenskimi kmetijskimi izdelki :-). HEC!!
Ne saj izdelki so odlični, pridelovalci pridni, ampak tiste slike so pa res narejne v stilu da samo še manjla kako glasovati..večina jih je slikana samih ipd

Kdaj in kje je na sporedu Ljubezen po domače ?

Da se malo sprostim in vidim s čim se ukvarjajo drugi.

Tip je že v prejšnji sezoni nastopil, kera ga sploh hoče, verjetno komplikator.

A bogami ima I Enesa.

Zelo luštna oddaja. Pokaže Slovenijo, lušne fante, punce kateri bodo kandidati za kmete in kmetico. Glejte ne bo vam žal. Vesna ti pa le pravega izberi, v obleki si lepa.

Se vidi da nimate vse urejeno v glavi. Ta oddaja da je lepa? Obupna je. Ta boga Vesna izgleda pri 34 letih v obraz stara 50, ker je tako zgarana. Że celo življenje je sužnja staršem, kar se še bolj vidi ko se zbira kandidate. Saj starši izbirajo zanjo, kakšna ljubezen, rabijo nekoga ki bo prišel garati. Njena mama ima itam toliko kil da še po stopnicah ne more…Ne vem, če so vam to normalni odnosi, kje živite? Vsi ostali moški mi delujejo čisto sumljivi, kar je normalno če celo življenje živiš z mamo in brez ženske. Voditeljica pa je tako osladna da groza…

Torej – ne glej več.

Mene je najbolj navdušil Jože Mastnak, res mu privoščim eno dobro žensko, da si bosta skupaj ustvarila življenje.
Voditeljica pa krasna – tako navzven kot navznoter.

Vesna jih kaže dvakrat toliko, kot jih šteje v resnici. In, kot je bilo zelo lepo razvidno iz oddaje, jo imata starša za talca že celo življenje. Oče ji bo izbiral moškega? Onadva bosta določila, kje bo živela, kaj bo počela??? Živita v prepričanju, da morata imeti hčerko priklenjeno nase in da bo celotno svoje življenje skrbela zanju in delala na domačiji. Uničila sta jo.

piše da je najmlajša od 3 otrok
starejša dva sta verjetno pobegnila, ko sta lahko
potem sta pa starša zasužnjila Vesno… in zdaj je kar je. popolnoma nepošteno do nje. res grozna situacija.

Vesna je moj letnik, 1984. Meni dajo ene 33 let, ona pa zgleda ene 37. Ne pada je dvakrat starejša kar ni res.

New Report

Close