Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kuharce – rabim vašo pomoč, kako delate kitjsko hrano, bambus

Kuharce – rabim vašo pomoč, kako delate kitjsko hrano, bambus

V trgovni sem v kozarcu kupila bambusove vršičke v rezinah (v kozarcu) – kot vloženi. Kupila sem tudi sojine kalčke v kozarcu (kot vloženi) ter kitajske rezance.

Sedaj pa ne vem kako se to pripravi? Všeč mi je azijska hrana, sploh babmus kot glavna jed, vendar ga ne znam pripraviti.

Hvala za recepte, nasvete…

https://www.youtube.com/watch?v=qilrEXxzcfo
https://www.youtube.com/watch?v=DaN4ifTG3H0

Bistvo je vroč, prežgan vok in vrelo olje, iz katerega se kadi ( tudi akrolein).

Na naših klasičnih kuhalnih ploščah nikoli ni tako dobro… Prežgan wok……

Tudi če ne delaš v voku, ampak v navadni teflon ponvi, je važno to, da najprej daš maščobo, nato meso, nato zelenjavo. Za razliko od evropske kuhinje, Kitajci ne pražijo čebule in nato dodajajo ostale sestavine, ampak najprej pražijo meso in šele nato dodajajo zelenjavo.
Meso lahko pečeš malo dalj časa (prav dolgo že ne, ker so majhni koščki), nato dodaš zelenjavo in sojino omako. Zelenjava ne sme biti čisto mehka. Bambusove vršičke daš v ponev takrat, kot ostalo zelenjavo.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za vašo pomoč. Zanima me tudi kako naredijo tisto dobro omako (ki jo dobiš v kitajski restavraciji), ko npr. ješ kitajsko hrano npr. babus z zelenjavo? Sem pogledala posnetek, pa tega nisem opazila. Pa ne vem kaj je tista temna omaka iz videa.

sojina omaka, ogromno wok olja, rižev škrob v prahu in Weijing – obvezno, brez njega ne bo tapravega okusa….. ( ojačevalec okusa)……

sojina omaka, ogromno wok olja, rižev škrob v prahu in Weijing – obvezno, brez njega ne bo tapravega okusa….. ( ojačevalec okusa)……
[/quote]

Hvala za tole. Očitno je treba sojino omako kupiti. Pa to prodajajo po naših trgovinah? Moram probat 🙂

Meso poprašiš z riževim škrobom, (mi ga v naši kulinariki poprašimo z navadno moko), nato dodaš tekočino in namesto soli malo sojine omake.

Hvala za tole. Očitno je treba sojino omako kupiti. Pa to prodajajo po naših trgovinah? Moram probat 🙂
[/quote]

Sojino omako dobiš že povsod. Al pa jaz samo na to tko gledam, ker jo uporabljam v res veliko jedeh. Je skor tko kot če bo spraševala če po naših trgovinah prodajajo pomaranče.

In ja, zaradi nje pride tko vse temno. Sojina omaka je črna.

Ni.
Imaš svetlo in temno omako.


Ja, če si butara in kuhaš s temno omako. Temna je za marinade.

Sojino omako dobiš že povsod. Al pa jaz samo na to tko gledam, ker jo uporabljam v res veliko jedeh. Je skor tko kot če bo spraševala če po naših trgovinah prodajajo pomaranče.
[/quote]

Točno tako. V trgovini poišči polico, na kateri imajo “eksotično” prehrano in imaš na izbiro kar nekaj različnih sojinih omak. Zame je to praktično osnovna začimba za meso in tofu 🙂

Poleg vsega naštetega jaz dodam še marelično marmelado. Naredi odličen okus, potegne malo na sladko. Dolgo sem rabil, da sem pogruntal kaj manjka v mojih kitajskih omakah.

Jaz delam eno tako različico, ki sem jo priredila svojemu okusu, pa še zelo enostavno je.
V ponev dam olje za vok, ga fino segrejem, dodam česen in ingver v prahu in stresem noter na trakove narezane piščančje prsi, na hitro prepražim, potem vzamem ven. Dodam na kolobarje narezan por, šampinjone, na kocke narezane bučke, na trakove narezano rdečo, rumeno in zeleno papriko, kalčke ali bambus (jaz imam raje kalčke). Vse fino prepražim, dodam svetlo sojino omako, poper in seveda še meso.

Obvezno svetlo sojino omako (ne temne) in pa ostrigino omako. Jaz uporabljam tudi sezamovo in arašidovo olje.

Ni.
Imaš svetlo in temno omako.
[/quote]

Vem. Ampak ena sprašuje zakaj tako temna pride in sem pač napisala da od sojine omake- po vsej verjetnosti ta črne a ne. Logično.


Ja, če si butara in kuhaš s temno omako. Temna je za marinade.
[/quote]

Butara si ti! Nikjer nisem napisala, da kupujem in uporabljam samo temno sojino omako. Kupujem obe. In ostigino.
Za različne jedi.
Samo povedat sem hotla, da si ne predstavljam več kuhe brez sojine omake.

Edino, kar je treba res paziti, če uporabljate preveč bambusovih kalčkov in napačno sojino omako, je to, da lahko oči postanejo bolj poševne!

Wuaw odlična ideja 🙂
Tole bom sigurno že jutri uporabila.

New Report

Close