Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Dopust z druzino v EGIBT? NAJCENEJŠA AGENCIJA?

Default avatar

večna želja

Že od majhnega sanjam o Egibtu.
Katero agencijo priporočate, kje niso tako zasoljene cene? za dva odrasla in dva otroka pride krepko cez 1600eur za 1 teden.
Default avatar

ni stvar agencije

Kolikor denarja, toliko muzike.
Default avatar

Egibdw

večna želja je napisal/a:
Katero agencijo priporočate, kje niso tako zasoljene cene? za dva odrasla in dva otroka pride krepko cez 1600eur za 1 teden.
Ej, jaz bi tudi slo v Egibt.
O Egibdu sem slisal samo dobre stvari.
Menda so Egibcanke res praseechke.
Egibd, moj bodoci doma.
Default avatar

EgiPt

Za štiri osebe je to nizka cena. Kaj pa je vključeno? Imate namen samo v resortu preživet čas? Ker pol je vseen če greste v portorož. Drugače je pa kar opustošeno tam trenutno, ni nekega navala. Ne vem kako je pa z izhodi iz resortov. Če jih še vedno ne odsvetujejo.
Default avatar

Svetovanje

EgiPt je napisal/a:
Za štiri osebe je to nizka cena. Kaj pa je vključeno? Imate namen samo v resortu preživet čas? Ker pol je vseen če greste v portorož. Drugače je pa kar opustošeno tam trenutno, ni nekega navala. Ne vem kako je pa z izhodi iz resortov. Če jih še vedno ne odsvetujejo.
Ne odsvetujejo?
Default avatar

ma kaki 1600

Ma kakšnih 1600€, za dobrih 50€ ste vsi štirje v EgiBtu in če fajn razporediš, lahko tudi 14 dni ... :P:P:P
Priporočam pa kukije s kokosom, ala rumove kuglice, odličnega okusa in odlično zadanejo :)))
Default avatar

večna želja

Ser opravičujem za slovnično napako, pač imam probleme z B in P.. In res nimam izkušnje z agencijami ker v življenju nisem bila se na nobenem potovanju, žal pač tako je.

Hvala za vse odgovore!
Default avatar

gferg

Čakte, tukaj pa nekaj ne gre skup... En teden 1.600 eur za štiri? A ni dol ja vse 3x ceneje kot na Hrvaškem?
Hec...
Meni se zdi ta cena kar realna, mi smo jeseni dali v Brescii v Lombardiji za podaljšan vikend skoraj 400 eur.
Default avatar

xyxzxuxnxj

Nazadnje sem bila v Egiptu avgusta in ti svetujem, da pogledas agencijo ETi potovanja, kaj ponujajo in cenejsi so leti z Gradca kot z Brnika. Sedaj lahko dobis za taksno ceno 14 dni.
Default avatar

muholovka

Kje pa je ta Egibt? Jaz se slišala in bila samo v Egiptu
Default avatar

Mitako

Ser opravičujem za slovnično napako, pač imam probleme z B in P.. In res nimam izkušnje z agencijami ker v življenju nisem bila se na nobenem potovanju, žal pač tako je.

Hvala za vse odgovore!
Ce imas merkator pika kartico ti svetujem, da se pozanimas v agenciji m holiday. Naso druzino bo prisel egipt, hotel 5*, all inclusive (4 odrasle osebe) 1900€, ker bomo koristili 3500 pik=210€ Poleg tega bomo na letaliscu doplacali 120€ za 4x vizo. Izlete pa itak ne mores stet v ceno in je to stvar vsakega posameznika a si bo v egiptu kaj ogledal ali pa bo cel teden na lezalniku. Cene izletov z nasimi agencijami so sv....ko drage. Z njihovimi lokalnimi pa dosti dosti ceneje. Pozanimaj se na m holiday. Svetujem ti lahko samo, da z agencijo relax ne izgubljas casa.
Default avatar

Egibt

Sem iskjal na Googlu, pa države Egibt ne najdem.

Jebenti, dajte vsaj naslov teme napisati pravilno, drugače pa pojdite VEN iz Slovenije.
Dovolj imam žaljenja slovensčine!
Sram naj vas bo, kracači polpismeni!

Čefurji (ki ne želijo govoriti pravilno slovensko), ter polpismeni Slovenci, ven iz Slovenije!

V Nemčiji ne bi z norčevanjem iz nemščine dobili, če bi prosili, niti kozarca vode...
Default avatar

Ne tako

Mitako je napisal/a:

Hvala za vse odgovore!
Ce imas merkator pika kartico ti svetujem, da se pozanimas v agenciji m holiday. Naso druzino bo prisel egipt, hotel 5*, all inclusive (4 odrasle osebe) 1900€, ker bomo koristili 3500 pik=210€ Poleg tega bomo na letaliscu doplacali 120€ za 4x vizo. Izlete pa itak ne mores stet v ceno in je to stvar vsakega posameznika a si bo v egiptu kaj ogledal ali pa bo cel teden na lezalniku. Cene izletov z nasimi agencijami so sv....ko drage. Z njihovimi lokalnimi pa dosti dosti ceneje. Pozanimaj se na m holiday. Svetujem ti lahko samo, da z agencijo relax ne izgubljas casa.
Se pravi te bo prišlo 2110 + vize in 1900.

Drugače pa z m holidays nimamo predobrih izkušenj...v sloveniji imajo v hotelih zmjeraj rezervirane najcenejše in najslabše sobe, vendar ti tega ne povedo.
Default avatar

Egibt rulz

Mitako je napisal/a:

Hvala za vse odgovore!
Ti res nekoga, ki napise Egibt in gre prvic nekam z agencijo posiljas k lokalnim nategatorjem, ki jih moras najprej trikrat v peechko od kamele poslat, da te ne nategnejo cisto do konca, ampak samo malo?

Ne se jebat no, jih bo treba resevat u Egibtu. Kdo ve, katera ampasada je odgovorna za Egibt!
Default avatar

Pa koji k00ratz

Egibt je napisal/a:
Sem iskjal na Googlu, pa države Egibt ne najdem.

Jebenti, dajte vsaj naslov teme napisati pravilno, drugače pa pojdite VEN iz Slovenije.
Dovolj imam žaljenja slovensčine!
Sram naj vas bo, kracači polpismeni!

Čefurji (ki ne želijo govoriti pravilno slovensko), ter polpismeni Slovenci, ven iz Slovenije!

V Nemčiji ne bi z norčevanjem iz nemščine dobili, če bi prosili, niti kozarca vode...
Ajde Janezu, pojt pa p00shi k00ratz od Angele Merkel. Pa kuzarac vode mi prinesi, al mora bit kisela.
Default avatar

Slovaška

Najbrž slovaška...
Default avatar

Mitako

Ne tako je napisal/a:
Mitako je napisal/a:

Se pravi te bo prišlo 2110 + vize in 1900.

Drugače pa z m holidays nimamo predobrih izkušenj...v sloveniji imajo v hotelih zmjeraj rezervirane najcenejše in najslabše sobe, vendar ti tega ne povedo.
Mi je zal, da imate vi slabe izkusnje s to agencijo. Mi vsako leto 2x potujemo z njimi ze nekaj let in se nismo imeli nobene pritozbe
Default avatar

Mitako

Egibt rulz je napisal/a:
Mitako je napisal/a:

Ti res nekoga, ki napise Egibt in gre prvic nekam z agencijo posiljas k lokalnim nategatorjem, ki jih moras najprej trikrat v peechko od kamele poslat, da te ne nategnejo cisto do konca, ampak samo malo?

Ne se jebat no, jih bo treba resevat u Egibtu. Kdo ve, katera ampasada je odgovorna za Egibt!
Se ti res zdi nemogoce, da se je avtor zatipkal? Pa tudi, ce se ni, a ne smem odgovorit na vprasanje?
Default avatar

južni

Pa koji k00ratz je napisal/a:

Ajde Janezu, pojt pa p00shi k00ratz od Angele Merkel. Pa kuzarac vode mi prinesi, al mora bit kisela.
Marš, ****** en!
Čefurji raus je (celo) nagrajena knjiga pisatelja Vojnovića... :)
Preverite, če ne verjamete...