Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu friends with benefits

friends with benefits

Vem, da sem šele 19 ampak vseeno en vprašanje za ženski spol. Bi imele prijatelja samo za seks ali vam je to preveč ˝ponižujoče˝ al kako naj se izrazim????
Lp

Zakaj ponižujoče? A je na baterije? 🙂

Itak da je ponizujoce.

Druzba ufi zenske, da je treba mucko moskim prodajat. Misls da bos cel zivljenje mlada pa zanimiva. Ce ne bos zdaj v cca 7 letih uspela izrzit od mucke nekoga ki te bo žvel preostanek zivljenja, torej tut ko bos stara pa grda, bos za zmeri samska.
Tko sa ne mucke zastonj dajat. Bodi kot vecina pa probi kaj iztrzit od nje.

nova
Uredništvo priporoča

Ponižujoče za koga? prijatelja, ki ga izkoriščaš samo za sex ali zate, ki si tega želiš? V tem ni nič ponižujočega če je soglasno z obeh strani, kvečjemu prednost. Samo ne se zaljubit ker potem pa zna biti problem.

Punca sebe poslusi.
Imas prav, ni lepo.
Vsi te bojo gledal cudno.
Lahko ti bo kdo res vsec pa te ne bo maral.
Prisluhni glasku ki ti sepeta.

Ponižujoče ni, vendar ga ne bi imela. Preveč skromno in dolgočasno se zdi mi imet nekoga samo za eno stvar.
Za to maš lahko že en dober vibrator.

Ravno to me mot, da zmeraj k neki hočeš nesmeš naredit zato, da te nebojo drugi grdo gledal

Ja ponavadi lahko fantje seksajo kokr hočejo punce pa ne. Nočem da se razve, ker bom za vse kurba

Na stara leta mos samska z siroko luknjo..obzalovala da si se zastonj gonila.

Sej mam še dovolj časa

Nisem ne ženska ne kandidat za friend………. .
S flašo pijače je enako popiješ sam/sama, ali deliš z drugimi, stroški in posledice so vedno tvoji.

To ni nič takega za 19 letnico. Pač imaš pohotno luliko kot vse 19 letne, kar lepo se podolčkaj ker drugače boš postara stara in sitna baba.

Ne, jaz nisem za take igre.
Če se pa že v to spuščaš- pa sprejmi igro in se ne zaljubi v takega frenda.

To ni nič takega za 19 letnico. Pač imaš pohotno luliko kot vse 19 letne, kar lepo se podolčkaj ker drugače boš postara stara in sitna baba.
[/quote]

klub temu da družba to ne odobrava samo zato ker sem punca?

Jaz sem pa prav vesela, da današnja mladina (sploh punce) seks ne jemlje kot nekaj, kar je nujno povezano z zaljubljenostjo ali pa nekimi globokimi čustvi.
Sem že mislila, da ne bom nikoli dočakala …

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

seprav je to čist normaln?

klub temu da družba to ne odobrava samo zato ker sem punca?
[/quote]

Se vidi, da si še otročja. Če bi bila odrasla, ne bi spraševala traparij in bi vedela, da življenje ni pošteno in da za moške veljajo bolj ohlapna pravila kot za ženske.

Moški, ki se na veliko fu.kari okrog, je Don Juan in zapeljivi Casanova, ženska pa je seveda ku.rba.

Odrasti, punca.

Bejba, če je ta tvoj prijatelj v redu tip in se z njim dobro razumeš in mu zaupaš potem definitivno ja! veliko se boš naučila. Zame je bila to zelo dobra izkušnja!

Se vidi, da si še otročja. Če bi bila odrasla, ne bi spraševala traparij in bi vedela, da življenje ni pošteno in da za moške veljajo bolj ohlapna pravila kot za ženske.

Moški, ki se na veliko fu.kari okrog, je Don Juan in zapeljivi Casanova, ženska pa je seveda ku.rba.

Odrasti, punca.
[/quote]

haha ti si zih ena čist zategnena mtkica k se u življenju ni sprostila

seprav je to čist normaln?
[/quote]

Čist normaln.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Je samo fant k sva se pred kratkim spoznala in noben od naju noče resne zveze

Čist normaln.
[/quote]
Saj, če bi bila mlada, bi bilo res, ne stara kokoška, ki dnevno nori s takimi temami po monu.😁😁😁 Namreč vedno je bilo nekaj takih deklet, ki so bile zgolj za zabavo in natepavanje, zraven resnih punc.


Zakaj pa ga imaš samo za sex? Predvidevam da se on ne želi vezat, morda je celo zaseden?


Zakaj pa ga imaš samo za sex? Predvidevam da se on ne želi vezat, morda je celo zaseden?
[/quote]

Ne ne samo pri tej starosti se mi ne da ubadati z resnimi zvezami niti nisem taka oseba da bi to hotla

Zakaj bi bilo to ponižujoče? Jaz sem imela pred leti bff, to je trajalo 2 leti. Tu in tam sva šla na pijačo, koncert, kosilo, kino, ampak načeloma sva bila samo bff. Sicer so na začetku bila nekakšna čustva iz obeh strani, ampak sva kaj hitro spoznala, da sva si za resno zvezo preveč različna. Trajalo je 2 leti, nato sva vsak po svoje spoznala svoja partnerja, s katerima imava otroke in s katerima sva v zvezi. Ob “razhodu” noben ni povzročal nikakršnih težav drugemu, niti nobeden od naju ni zaradi tega doživljal kakšnih traum. Včasih si še kaj natipkava, rečeva kakšno o otrocih, službi, se je že tudi zgodilo,da sva se srečala na otroškem igrišču. Kemije več ni med nama in obadva sva srečna v svojih zvezah. Veliko sva doživela skupaj, ampak v zvezi nikoli nisva bila. Tako, da le pogumno punca.

New Report

Close