Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Iščem punco za hojo v hribe, in ima rada naravo

Default avatar

JacoMail

Pozdravljeni,

Iščem samsko punco , ki jo veseli hoja v hribe, pohodništvo, mogoče tudi kolesarjenje. Sem samski fant. Star sem 30 let, visoke in vitke postave. Doma sem iz Primorskega konca, sem pa zaposlen v Ljubljani. Če me katera želi spoznat naj mi prosim piše na ta mail:

[email protected]
Default avatar

JacoMail

No, fant ki je na forumu iskal družbo za hojo v hribe, ima danes verjetno 28 let če ste me to hoteli vprašat.

Lp
Default avatar

škoda da si premlad

JacoMail je napisal/a:
Pozdravljeni,

Iščem samsko punco , ki jo veseli hoja v hribe, pohodništvo, mogoče tudi kolesarjenje. Sem samski fant. Star sem 30 let, visoke in vitke postave. Doma sem iz Primorskega konca, sem pa zaposlen v Ljubljani. Če me katera želi spoznat naj mi prosim piše na ta mail:

[email protected]
Jaz pa ravno takega iščem, samo si premlad :).
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
Upam, da se najde tudi kak malo starejši, ki ima taka zanimanja.
Default avatar

ŠEENA

škoda da si premlad je napisal/a:
JacoMail je napisal/a:
Pozdravljeni,

[email protected]
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
---žal prestara. več sreče prihodnjič. :D
Default avatar

v hribe

Rad grem v hribe, na daljše pohode. ČE je katera za skupno raziskovanje gora, naj se mi javi.

Sem pa 42 letnik, aktivno preživljam prosti čas (tek, gorništvo, pohodi).
Default avatar

Sushi

JacoMail je napisal/a:
Pozdravljeni,

[email protected]
Jst sem 32 let star haha, malo starejši torej...
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

tudii

35 let, okolica Celja. Družba za rekreacijo?
Default avatar

Pismo no

Kandidatka :) sem samska vendar imam dva otroka stara devet in deset let :)
Default avatar

Kolk pa morjo bit

JacoMail je napisal/a:
Žal, zame predaleč:(
zate stare? je 30 tut preveč al pa 31?
Default avatar

Res je ja

Ker eni moški hočejo mlajše dosti tudi, to je res ja.
Default avatar

Purple-kartako

Zivijo, ustrezam pogojem... vendar ali isces le druzbo ali kaj vec? Napisi se kaj vec o sebi in kdaj in kam imas namen it v hribe?

Lp
Default avatar

Gorska Špela

Sem že v hribh 😊
Default avatar

Dobitek

Gorska Špela je napisal/a:
Sem že v hribh 😊
No vidiš lahko bi iz ljubezni do tebe športal v hribe Navijam za Gorsko Špelo. :-)
Default avatar

v hribe

Pismo no je napisal/a:
Kandidatka :) sem samska vendar imam dva otroka stara devet in deset let :)
Živjo,

odkod pa prihajaš?
Default avatar

gost žblj

JacoMail je napisal/a:
Pozdravljeni,

[email protected]
A na to, kaj vse zamujaš, pa nisi pomislila??
Default avatar

hribolazecsemjaz

Kje ste sedaj planinke? Nikjer nobene za družbo. Star 40.