Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prodam dve karti za muzikal mamma mia

prodam dve karti za muzikal mamma mia

Lep pozdrav,
za muzikal Mamma Mia dne 25.03.2018 v Tivoliju prodam 2 karti po ceni 50 eur. Lp

vsaka 50, ali obe 50?

obe

Za 50 ju kupim. [email protected]

Ali gre za 1. kategorija med 6. in 11 vrsto?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jih ne maram niti zastonj. Gledat to bedarijo.

Enkrat si bom šla pogledat iz firbca.

Film sem gledala in zelo uživala. Predvsemm zaradi muzike, zaradi odličnih igralcev, zaredi njihovega petja (vsi pojejo sami- so zelo dobri).
Zanima me, kako naša Mamma mia izgleda, kako izgleda to na odru.
Je kdo oboje videl? (film in našo). Kako se primerja? Kakšni so vaši vtisi? Res me zanima.

Ali gre za 1. kategorija med 6. in 11 vrsto?
[/quote]

Karte so v zadnji vrsti, kjer se najbolje vidi vse pod seboj.

Zadnji vrsti kje?

Enkrat si bom šla pogledat iz firbca.

Film sem gledala in zelo uživala. Predvsemm zaradi muzike, zaradi odličnih igralcev, zaredi njihovega petja (vsi pojejo sami- so zelo dobri).
Zanima me, kako naša Mamma mia izgleda, kako izgleda to na odru.
Je kdo oboje videl? (film in našo). Kako se primerja? Kakšni so vaši vtisi? Res me zanima.
[/quote]

Film boljši. Se težko primerja film in oder. To je res.

30.vrsta, sedež 70 in 71.

Karte so v zadnji vrsti, kjer se najbolje vidi vse pod seboj.
[/quote]

Razumem. Hvala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Slabi sedeži, stranska tribuna čisto zadaj

Slabi sedeži, stranska tribuna čisto zadaj
[/quote]

Sedeži so vrhunski, saj so čisto zadaj ter je popoln pogled. Zaradi velikega zanimanja se je cena kart dvignila na 60 Eur.

Enkrat si bom šla pogledat iz firbca.

Film sem gledala in zelo uživala. Predvsemm zaradi muzike, zaradi odličnih igralcev, zaredi njihovega petja (vsi pojejo sami- so zelo dobri).
Zanima me, kako naša Mamma mia izgleda, kako izgleda to na odru.
Je kdo oboje videl? (film in našo). Kako se primerja? Kakšni so vaši vtisi? Res me zanima.
[/quote]

Videla sem oboje, film večkrat, ker mi je zelo všeč, muzikal enkrat našega, ki je odličen in se ga splača gledati in enkrat pred leti original muzikal, kjer sem komaj verjela svojim ušesom, kajti zasedba je imela identične glasove tistim v filmu! Ko je začel peti “Brosnan” je v dvorani kar završalo. Noro!

Priporočam ogled našega, ker so res dobri.

Muzikal Vesna, pa kamot izpustiš;)

Enkrat si bom šla pogledat iz firbca.

Film sem gledala in zelo uživala. Predvsemm zaradi muzike, zaradi odličnih igralcev, zaredi njihovega petja (vsi pojejo sami- so zelo dobri).
Zanima me, kako naša Mamma mia izgleda, kako izgleda to na odru.
Je kdo oboje videl? (film in našo). Kako se primerja? Kakšni so vaši vtisi? Res me zanima.
[/quote]
musical je lušten, videla sem oboje in film in musical, oboje je vredno ogleda
logično je, da je pri odrski izvedbi treba kaj prilagodit

mož filma ni gledal in ga je dobesedno odpihnilo. res je bil navdušen.

Meni je bil super. Sem ga gledala že kakšno leto/dve nazaj. Pač takrat ko so ga začeli uprizarjat.
Sicer ne vem kje je predstava, ampak če je v Tivoliju mislim, da sedeži niso najboljši. Res si že zelo daleč in vse skupaj vidiš zelo “majhno”.

Sedeži so vrhunski, saj so čisto zadaj ter je popoln pogled. Zaradi velikega zanimanja se je cena kart dvignila na 60 Eur.
[/quote]

Tok so v redni prodaji in glede na podatke na Eventimu, dobiš še boljše sedeže.
In ne, sedeži niso dobri.

Videla sem oboje, film večkrat, ker mi je zelo všeč, muzikal enkrat našega, ki je odličen in se ga splača gledati in enkrat pred leti original muzikal, kjer sem komaj verjela svojim ušesom, kajti zasedba je imela identične glasove tistim v filmu! Ko je začel peti “Brosnan” je v dvorani kar završalo. Noro!

Priporočam ogled našega, ker so res dobri.

Muzikal Vesna, pa kamot izpustiš;)
[/quote]

Kdo pri nas igra/poje Brosnana?


Premalo podatkov za nakup pri tebi??

http://www.eventim.si/si/vstopnice/muzikal-mamma-mia-ljubljana-dvorana-tivoli-1009239/performance.html

New Report

Close