Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek planet tv naša serija

planet tv naša serija

Baje se bo 12.3. pričela neka naša nova serija na Planet TV. Ne vem naslova, kdo igra? Malo sem guglana, nič ne najdem. Je kdo slišal za to, veste kaj več?

Gorske sanje

Zgleda precej podobno kot Reka ljubezni, samo da je v Kranjski gori

Bomo pogledal. Igrajo kakšni dobri igralci? Reka ljubezni se mi zdi zelo povprečna. Bo to kaj boljše?

nova
Uredništvo priporoča

Bomo pogledal. Igrajo kakšni dobri igralci? Reka ljubezni se mi zdi zelo povprečna. Bo to kaj boljše?
[/quote]

Popolnoma neznana sta glavna igralca.
Kdo so ostali, ne vem. Nikjer niso omenjeni.

Glavna dva sta meni neznana, drugače pa Judita Zidar, Jure Ivanušič, Ranko Babič, Urška Vučak, Janez Starina, Karin Komljanec, Alenka Tetičkovič

Igra tisti, ki je v Štoriji igral župnika Rafaela. A tudi Berto bo??;)…. brez Urške bi šlo….

Urška je vroča roba za vse naše TV

Zakaj je tako vroča roba? Je in? V tej sezoni, ali kako?

Zakaj je tako vroča roba? Je in? V tej sezoni, ali kako?
[/quote]

Urško so hvalili povsod. Jaz sem jo parkrat videla v Štoriji. Mi ni potegnilo. Res ne.

Baje ni tok neznana. Je menda igrala že v neki, se mi zdi da bolj, v humoristični seriji. Je pa še mlada, tko da je najbrž samo tam igrala.

Urško so hvalili povsod. Jaz sem jo parkrat videla v Štoriji. Mi ni potegnilo. Res ne.
[/quote]

tisti ki obožujete visoko umetnost raje glejte nadaljevanke na nacionalki…

On je pa igral v Štoriji. Tistega Bosanca pri katerem je stanovala Živa.

Ena serija je bila:pri Česnovih….menda je tam igrala.

Bo kot Bergdoktor, le da dohtarja ni.

Sedaj občasno gledam Usodno vino (ko se je predvajalo, ga nisem). Lani sem nekaj časa gledala Reko ljubezni. Ne eno, ne drugo ni nek presežek. Meni se zdi komaj gledljivo. Če primerjam z Štorijo, se mi zdi velika razlika. Res je, da se je Štorija zadnji dve leti zelo poslabšala, a je bila precej boljša (kljub temu) od zgoraj omenjenih serij. Kako bo s tem Gorskim nadaljevanjem, me prav zanima.

Usodno vino sem gledala mogoče 5x in mi ni šlo, nitiReka ljubezni ne. Upam, da bo ta nova stvar kaj boljša!

Usodno vino sem gledala mogoče 5x in mi ni šlo, nitiReka ljubezni ne. Upam, da bo ta nova stvar kaj boljša!
[/quote]

vama so bližje turške…

vama so bližje turške…
[/quote]

Ha,ha turške? 😉 Nee. Še manj mehiške, brazilske ipd.

New Report

Close