Forum.Over.Net

Glasba, film in fotografija

Kako izbrati film vreden ogleda? Katera glasba je trenutno in? Kako izbrati pravi fotoaparat? Kako pravilno nastaviti fokus in zoom? Imate takšna in podobna vprašanja, iščete odgovore? Ta forum je pravi naslov za vse glasbene, filmske in foto navdušence.

Iščem kitaristko iz zasavja

Default avatar

nola007

Živjo!
Ljubiteljsko se ukvarjam s petjem. Stara sem 32 let in prihajam iz Zasavja. Iščem kitaristko, ki ji je tako kot meni pri srcu...jazz, blues, pop-rock glasba...tole je mojih nekaj favorite artistov: Aretha Franklin, Etta James, Adele, Amy Winehouse, Alicia Keys, Bob Marley, Ray Charles, Mr. Big, Queen, Michael Jackson, One Republic, Stevie Wonder... več o vsem po mailu. bye
Default avatar

nola007

nola007 je napisal/a:
Živjo!
Ljubiteljsko se ukvarjam s petjem. Stara sem 32 let in prihajam iz Zasavja. Iščem kitaristko, ki ji je tako kot meni pri srcu...jazz, blues, pop-rock glasba...tole je mojih nekaj favorite artistov: Aretha Franklin, Etta James, Adele, Amy Winehouse, Alicia Keys, Joss Stone, Bob Marley, Ray Charles, Mr. Big, Queen, Michael Jackson, One Republic, Stevie Wonder... več o vsem po mailu. bye