Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ANKETA: kaj vam pride na pamet ob besedi gimnazijke

ANKETA: kaj vam pride na pamet ob besedi gimnazijke

zivjo! to rabim za projekt, vesela pa bom vsakega odgovora.

1. Kaj so prve besede / misli / asociacije, na katere se spomnite ob besedi “gimnazijke”?
2. Vaš spol, starost
3. Ste hodili na gimnazijo oz. v casu usmerjena izobrazevanja druzboslovno/naravoslovno solo?

zahvaljujem se za vse odgovore!

Socno, mlado dehtece meso.
Breskvice, zavite v tanek bombaz.
Cvrste hruskice, ki skacejo ob koraku.

knjiga, Anton Ingolič
usmerjeno izobraževanje, trideset let nazaj

tudi meni

1. Na mamo 🙂
Že tako je lepa ženska, na fotografijah iz gimnazije je pa že skoraj prelepa.

2. Ženska, ne povem 🙂

3. Gimnazija

1. knjiga
2. ženska, 53 let
3. gimnazija

1. mala kurbica
2. 43
3. gimnazija

Na pamet mi pride beseda: jeba!

Jeba kot seksualno zmešano življenje in življenje kot napor dela. Pa naj bo to kakršnokoli delo, ki bi naj v današnjem smislu bilo jeba in ne prisotnost miru. Zahteve so po vrhunsko opravljenem delu.
In delo je študij, profes. delo, šport in urejanje “piz*de”. (sebe)

tudi meni
[/quote]
pa meni tudi 🙂

v mojih otroških letih so v gimnazijo šli samo odlični učenci…., torej konkretno gimnazijka, kot pametna prvo, drugo pa kot lepa in urejena, stilsk okusno oblečena.
Potlej, ko sm kasnej videl tud pankerice v gimnaziji z ringlami na ušesih in v nosu, usnjene jakne z čudnimi liki gor in podobno sem si pa mislil, to pa ni več to….
moja leta, skor najlepša, hehe…

Kje so časi, ko je bilo sramotno dobiti oceno 2 ?
3 ,če si ga res kaj pobiksal.
Učiti, učiti se.
Pa da ne bo pomote. Ni bilo pol razreda odličnih.
Biti odličen učenec, dijak je bilo v ponos vseh od staršev do šole in krajevne skupnosti…
Obveza je bila se učiti že za družbo, skupnost.

1. Knjiga
2. ž, 38
3. Ne.

Anton Ingolič, malo nostalgije 35 let nazaj …)

1. punca, ki misli s svojo glavo
2. 51
3. SŠ

Grda resnica – praviš, da si končala gimnazijo, torej si lahko nazorno predstavljam, kako si udejanjala odgovor pod točko 1.

Pametno, in vzgojeno dekle, iz katerega še nekaj bo.

Samo knjiga pade na pamet. Srecno!

Vzvišena srbska lajdrica nizke rasti.

za vedno sem si zapomnil besede enega frajerčka v nekem ameriškem filmu iz 80’ih (bil je na temo rock ‘n roll generacije): “Veš kaj je najboljše pri gimnazijkah? Jaz se staram, one imajo pa vedno 16 let.”

1. mlade, lepe punce.
2. moški, 25 let
3. splošna gimnazija

1.) Knjiga Gimnazijka

2.)starost 34 let, končala ekonomsko gimnazijo in FF v Ljubljani, sem učiteljica vzgijiteljica in šol.knjižničar

1. Očala z močno dioptrijo, zobni aparat, pridna in poslušna deklica, ki želi postati zdravnica.
2. 45 pomladi
3. srednja šola.
Za gimnazijo sem imela preslabe delovne navade, slab zicleder, nezmožnost pomnjenja velikih količin (ne)pomembnih podatkov.

1. Literatura – knjiga.
2-3. M, čez 40, ne-gimnazija.

Sexy maturantke
[img]http://www.sickchirpse.com/wp-content/uploads/2012/08/Bikini-Graduation.jpeg[/img]

tisti gospodicni, ko se ma za nevemkaj

moja sestricna – v gimnaziji je bla totalna pankerca. prvi tatu dobila pri 17, prvi pircing pa pri 18. in ugani kaj – danes studira medicino v avstriji. pa se vedno totalna pankerca.

glede na zvrst glasbe, ki jo nekdo poslusa in pa stil oblacenja pa res ne mors cloveka obsojat. ne jebi, no.

New Report

Close