Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi vi vašim otrokom dovolili, da…

Bi vi vašim otrokom dovolili, da…

…se ukvarjajo z vloganjem? Za vse tiste, ki ne veste kaj je to, naj vam na kratko razložim.
Ljudje snemajo sebe, kaj počnejo čez dan in nato objavijo na splet-youtube. To je kot nek kratek filmček v katerem se ljudje predstavijo kaj počnejo, kakšen je njihov vsakdanjik.
To je zdaj že precej popularno tudi pri nas. Prej je bilo predvsem v tujini Amerika, Srbija in druge večje države.
Hči je stara slabih 15 let. Končuje osnovno šolo bojim se, da bo v šoli popustila, ker ji bo to ta njen hobi na prvem mestu ob enem pa se sprašujem, če morda nisem prestroga do nje in ji premalo pustim, da izraža svojo kreativnost.
Kaj mi svetujete?
Se kdo od vaših otrok tudi s tem ukvarja?

moj sin ima svoj YT kanal, ne vloga, ampak louda gor tisto, kar ustvari. Zadeva res vzame ogromno časa, odvisno tudi kakšno vsebino ima.
Mal pobrskaj po izkušnjah najbolj znanih slo vlogark, ni vse lepo in mladina mora imet precej debelo kožo da prebavi vse, kar se na njih zlije, je pa to vseeno pozitivna izkušnja.

če je želja res velika naj proba, ampak naj prej mal razišče, kaj vse jo bo na tej poti doletelo. Ni pa to samo izguba časa in brezvezno afnanje … zaslužka pri nas pa tudi ni kaj dosti 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ja, naj vendar poskusi. Verjetno jo bo zelo hitro minilo, ker je kar pošteno delo pripraviti dober video zapis.
Domačemu smo dovolili, vendar z omejitvijo da se ne vidi njega (obraza), kar je lepo sprejel, ker ta cela subkultura deluje bolj na posnetkih zaslonov pospremljenih s komentarji v živo.

ITak se je kar hitro naveličal, ko je ugotovil da po 14 dneh še nima pol milijona sledilcev…

odvisno, kako vloganje
če v stilu milijona najstnic, ko snemajo sebe in razlagajo, kaj vse so kupile in kako bi se naličile, sem odločno proti.
če je kaj z več umetniške vrednosti in da ni fokus na njeni sliki in podobi, potem odvisno od vsebine.

Tega niti pod razno ne bi dovolila. Da se snema kaj počne čez dan in to objavlja na spletu? Kako lahko sploh premišljuješ, ali naj dovoliš ali ne?!?
Pokaži ji kako oddajo o obsedenih oboževalcih mladoletnih deklic in upaj, da jo vsaj malo prestrašiš.

Poglej si Moje finance, januarsko številko.

Absolutno mora vlogati. Vsaj 3 vloge/teden.
Brez te kilometrine bo naredila zmazek, ko bo delala vlog ob izgubi junferja, ki bo do propada sveta na netu.
Šola gre lahko v maloro, saj bo slavna na netu

Zasebnost je tista, ki je vredna.. ne pa vse javno pokazat.

Adijo, ne vem kaj imajo ljudje v glavi, da celemu svetu razgalijo svje življenje. Ne rečem , če gre za kako pametno, uporabno stvar.

Adijo, ne vem kaj imajo ljudje v glavi, da celemu svetu razgalijo svje življenje. Ne rečem , če gre za kako pametno, uporabno stvar.

Ne

NE.
Se strinjam 100 na uro z komentarjem @ Bog MONa TM .

Sin je že starejši, ko je bil 15-16, je bil strašno popularen Instagram in si je odpr profil in objavljal gor fotke, ampak to so bile fotke kot parodija na objave Instagram populacije.
Tako da, ja, bi dovolila, ker če bi bi danes 15-16 letnik, bi vlogal nekaj kot parodijo na vloganje.

Predvidevam, da tvoja hči nima ravno takih idej, tako da ne vem, kako bi se odločila. Verjetno bi se precej pogovarjala z njo, ker da objavlj posnetke svojega življenja… hm, Kardashian? Meni to ne potegne.

Vse je odvisno od tematik, ki bi se jih lotila.

Prodaja se primitivizem v stilu Kardashian. Če bo šla na malo zahtevnejši nivo, bo imela manj gledalcev, vendar pa si bo nabrala nekaj novega znanja in izkušenj.

Predvsem bi me skrbelo ce se zaveda kaj to dolgorocno pomeni za njeno intimo. Ko je nekaj na spletu je tam za vedno. Bodo vlogi taki, da ji ne bo nerodno ce ga bodo nekoc gledali njeni otroci, njen šef, njeni ucitelji? Ce ga bodo gledali kaksni perverznezi?

New Report

Close