Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Normalna ženska višina

Normalna ženska višina

Jaz imam 1.69 cm v višino in ko smo s kolegicami debatirale, ene bolj majhne pravijo, da so ženske okrog 1.70 ogromne, velike.Meni se zdi to normalna višina, kaj pa vi menite o ženskah, so bolj prikupne manjše, večje, ali to ni toliko pomembno?

158 cm je normalno, pa 184 tudi.
par cm dol ali gor tudi…

Ja kakor za koga. Za male si velika. Meni si kul. Jaz sem 174 pa se me moški zaradi tega nič ne bojijo. Pridejo k meni in vse tudi isto veliki. Očitno jih ne moti. Ker če bi jih to toliko odbijalo se mi ne bi upali približati. So bile tudi te teme že tukaj in mi je udarjalo na smeh. Če je ženska privlačna in kul bo imela priložnosti veliko. Lahko je 160 pa če je odbijajoča nima šans. Vse je v energiji človeka in ne toliko v velikosti in izgledu hehe 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Za moske vem m mali dobro o pali.

Če si debela in visoka 180 ti prav nič ne pomaga ker boš še vedno zgledala kot en sod. Če pa si 160 in suha bo čisto ok.

Moja normalna višina je 170. Fantastična je. ;).
Če bi imela 160 bi mi bila normalna višina to.
Če pa 180 pa bi bila normalna višina zame to.
Ostalo predalčkanje, pri katerem vsakdo izhaja iz svoje perspektive, mi ni pomembno.
Privlačnost pa ne izhaja iz same višine ampak iz vsega skupaj. No, to je moja perspektiva na privlačnost. Nekomu bo dovolj, da ima košarico d. ;).

Imam 174 cm in meni je to idealna višina, sem visoka, še vedno pa ne previsoka za normalne moške.

meni je tudi moja višina okrog 1.70 super. Samo kot je ena lepo napisala, za majhne si pač velik. 🙂

Tole si poglej, so napisana vsa povprečja.
https://www.disabled-world.com/calculators-charts/height-chart.php

Za Slovenijo je povprečna 167.4 cm.

To se mi zdi normalno. Sama sem visoka 168 cm, nogo imam 38 npr. Take povprečne mere. Dobro, ker dobiš vse cunje in vse čevlje. Ženska 38 je velikokrat testna številka modela, ponekod si lahko take številke dobil cenejše, če ne drugo je pa zaloga večja. 🙂

Ženska 160cm se meni zdi majhna, kar je manj je že petite.
Ženska tam do 172 – 175 bi rekla da je še ok, potem pa lahko govorimo že o visokih ženskah.

Meni so vsec male, vitke in da je sporten tip zenske. Ce je kaka taka naj me kontaktira, bova skupaj rasla :)))


Sploh ni pomembno. Vsak gleda iz svoje perspektive. Jaz bi se ustrašu ene 1,90 al pa 1,50. Prve zato ker bi se mi zdela velikanka, druge pa zato ker bi me blo strah da je ne pohodim. Vse kar je vmes pa bi mi blo normalno. Za enga 2 bi bla pa tale 1,90 verjetno glih prav? Al pa za enga 1,60 una z 1,50. Drugač pa zame osebno 1,70 ni velika niti ogromna ženska. Mogoče zame “glih prav” visoka.

meni so majhne najboljše, sploh v postelji najbolj gibčne. Velike so nerodne kot hudič

Povprečna ženska v Sloveniji v višino meri 165 centimetrov, moški 13 centimetrov več, povprečna teža žensk je 69, moških pa 85 kilogramov

Te statistike so itak krneki. Samo v Ljubljani so vzeli vzorec in to pri 19 letnikih? Full relevantni podatki.

Te statistike so itak krneki. Samo v Ljubljani so vzeli vzorec in to pri 19 letnikih? Full relevantni podatki.
[/quote]

te statistike so isto men kr neki.

Povprečna ženska v Sloveniji v višino meri 165 centimetrov, moški 13 centimetrov več, povprečna teža žensk je 69, moških pa 85 kilogramov
[/quote]
Pa povprečno še ni enakovredno normalno.

Povprečna ženska v Sloveniji v višino meri 165 centimetrov, moški 13 centimetrov več, povprečna teža žensk je 69, moških pa 85 kilogramov
[/quote]

Povprečna teža 69kg za ženske? Pa kje imamo tok bajsik?

Te tvoje frendice se motijo, ker normalna višina za žensko je 178, še bolje 180 in ti si s svojimi 169 majhna, one so pa itak minimalke 😛

Mislim, resno ???
Sem 178 in od kar vem zase, sem bila vedno za glavo višja od vrtsnikov in meni je bilo vedno blazno všeč, da sem visoka. Bi imela še kak cm več, a žal ni šlo. Mož je 190, najini sinovi so čez 190, pri nas je bilo vedno normalno, da smo visoki.
Tvojim prijateljicam s 160 in možmi do 180 je pa tudi najbolj normalno, da so majhni in jim je ta višina normalna stvar.

Tebi, ki si vmes, bi pa morala biti tvoja višina normalna, se ti ne zdi?

In potem pridemo do dejstva, da so vse te višine normalne, pa naj bodo 160, 170, 180 ali čez 190.

Oprosti ampak zame nisi visoka, tako kot tudi tvoj možek ne. Imam 206cm in si prava pritlikavka. Da manjših niti ne omenjam. Drugače pa je višina čisto nepomembna stvar.

Oprosti ampak zame nisi visoka, tako kot tudi tvoj možek ne. Imam 206cm in si prava pritlikavka. Da manjših niti ne omenjam. Drugače pa je višina čisto nepomembna stvar.
[/quote]

Jah, klinc, tebi je pa 200+ normlano, kar samo potrjuje mojo teorijo. 😛

Ampak zame tvoja višina ni nič nenormalnega, sem navajena Rašota z 213, nečaka z 209, drugi 207 in svak 200 ;))

[img]http://oddstuffmagazine.com/wp-content/uploads/2011/11/164409_114850535249751_100001744157272_102182_19352_n.jpg[/img]
[img]http://oddstuffmagazine.com/wp-content/uploads/2011/11/giant-tall-women-02.jpg[/img]
[img]http://www.drunktiki.com/wp-content/uploads/sites/40/2016/03/tall-woman-talking-to-short-man.jpg[/img]
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/7a/46/29/7a4629ca45cdf5e46fc1263ace69ff0c.jpg[/img]

Kar jaz vidim je to, da imajo tiste 160-165cm večje prsi ter lepši obraz. Višje pa daljše noge, ploh spredaj ter običajno čuden obraz. Če govorimo o povprečju je tako.

Normalna ženska višina je nekje 175-180, kar je pod 175, je majhno, kar je nad 180, je visoko.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

IDEALNA !!! tam od 168 pa do 178 ste najbolše, kar je manj je preveč punčkasto kar je pa več od 180 so pa že bolj kobile po večini. No jaz jih imam 193cm ampak sem dec.

Jah, če so one pritlikave, si ti za njih res ful velka. Drugač je pa men normalna višina za žensko nekje 170-180 cm, kar je več je pa res velka.

New Report

Close