Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek " Mihi", z Vala 202.

" Mihi", z Vala 202.

Vedno in samo poslusam Val 202. Imam rada lepo slovenscino. Ko spregovori pa ta, Miha Salehar, mi gre pa na bruhanje. Nisem vsi poslusalci ” z lublane” in se vsi ne pozdravljamo “zivjo”. Ta, ki ” hoce bit zvezda”, pri meni, poslusalki Vala 202, nikoli ne bo. Naj prisluhne gospe, ki ob ponedeljkih vodi ” glasovanje tedna”. Lepo. Tega Mihita pa predlagam za vodenje nocnih zabav, z animatorjem, njim. Pa snobi naj bodo tam.

Predlagam, da tole pošto naslovite na val202, če vas program in vsebina ali voditelj motijo….tukaj lahko pričakujete samo potrditev – ali pa tudi ne – vaših občutkov….

Lp

Drugace Miha govori zelo lepo in bogat slovenscino….njegove besedne igre zahtevajo tudi malo razmisleka…raje priznaj, da ga ne razumes…in ne udrihaj po njem

Se strinjam z mojim predhodnikom, da po vsej verjetnosti ne razumeš, kaj želi povedati. Jaz ga zelo rada poslušam pa nisem iz Ljubljane. Kaj ima to veze iz kod je speaker oz. poslušalec?

Ne sodi drugim kakšno ljubljanščino govorijo in kako ti uporabljaš zborno slovenščino!! Takoj,ko preberem Mihita me kar zmrazi! Pa tudi slučajno ne zagovarjam voditelja,ker ne poslušam Vala 202.

Nas je bil Slobodan Kaloper. Veckratni doktor jezika, za tega malega snoba, Mihita?


Ki je prebral, kar so mu drugi napisali…Miha govori vse iz glave in je car

Res. Njegove besede, bedaste, treba razumet. Ce poslusam
nacionalni radijo, pricakujem knjizno slovenscino. Jo placujem. Ne rabim SNOBOVSKIH vlozkov. Za to imamo nesteto komercialnih. Pika. Val202 ima vrhunske spikerje. In veliko njih ima svoje oddaje in noben ni v njih ” napihnjen”. “MIHI”, beri literaturo, za besedni zaklad. Pa ne ga. Holt.

Meni se pa zdi Miha super špiker. Všeč so mi njegovi provokacijski in komični vložki.

Tip je tako ogabno prepotenten in “pameten”, da glava peče.
Tako antipaticnega tipa sploh ne morem poslušat.

Ajaaa? Poslušam ga redno pa se mi ni zdel nikoli prepotenten. To maš ti zgolj v svoji prazni glavi.

Tako poln samega sebe, da je vsebina vedno v drugem planu… Skoda.

Od Slovenca itak ne moreš pričakovati nič drugega kot pa samo kritiko, pa čeprav je ta popolnoma neutemeljena. Za povprečnega Slovenca je dovolj, da nekoga označi za “polnega samega sebe”. Res neverjetna kritika!

Sicer pa na tem forumu ni teme v kateri bi se samo eno slovensko javno osebnost pohvalilo. Vsi vse samo grajajo, tarnajo in kritizirajo… Klasika!

MIHC UBER ALES!!!!!
MIHC 4 EWR!!!!

mihc je mihc in je car. konc debate

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

…mihec je “dotore” za slovenski jezik!!

hear, hear!

Tip je preprosto preinteligenten in prerazgledan za povprečneže. CAR! 🙂

Mene pri Mihiju moti samo to, da noče sprejeti Jezusa v svoje srce. Moja prijateljica Zinka ga je že večkrat klicala in mu predstavila Božjo ljubezen, ampak on se še pa naprej po ateistično spreneveda in stopa v smeri pekla.

Kako pa potem veš, kakšen je?

Da govoris na tak nacin, kot govori Miha moras imeti precej kilometeine prebrane literature…neverjetno vas nekatere jezi, ker ga ne razumete

Da govoris na tak nacin, kot govori Miha moras imeti precej kilometeine prebrane literature…neverjetno vas nekatere jezi, ker ga ne razumete
[/quote]

Kaj pa ce (sok!!!) ga cisto dobro razumemo pa nam vseeno ne sede?? Je mozno??

Tudi meni se zdi odličen. Jasen, izjemno lep glas, umirjen, načitan. Mihi, ostani črn!

Kaj pa ce (sok!!!) ga cisto dobro razumemo pa nam vseeno ne sede?? Je mozno??
[/quote]

Mozno..ampak za razliko od tebe taka dejstva sprejmemo in mirno zavrtimo gumb na drugo postajo….


Miha ne da hoče biti zvezda, Miha zvezda preprosto je. 🙂
Miha govori lepo slovenščino s pridihom izvenzemeljskega jezika, ki pa ga malokdo razume.
Že njegov vdih med govorom veliko pove(kajne Mihi) :)…saj veš, da sem tvoja fenica ahhahhahaaa, že skoraj tako kot Ga. Zinka….
Linije v toplovodu pregorijo, že to veliko pove o priljubljenosti voditelja.
Torki z Mihijem so pa itak džabest…Tako!

Miha je čist fajn

Dej ti raj kaj o Avdiču reč. Aja tisfo je pa vredu


Miha ne da hoče biti zvezda, Miha zvezda preprosto je. 🙂
Miha govori lepo slovenščino s pridihom izvenzemeljskega jezika, ki pa ga malokdo razume.
Že njegov vdih med govorom veliko pove(kajne Mihi) :)…saj veš, da sem tvoja fenica ahhahhahaaa, že skoraj tako kot Ga. Zinka….
Linije v toplovodu pregorijo, že to veliko pove o priljubljenosti voditelja.
Torki z Mihijem so pa itak džabest…Tako!
[/quote]

Podpisem!

New Report

Close