Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Da je Marko crnkovič napisal tak odličen članek!

Da je Marko crnkovič napisal tak odličen članek!

Ta tip mi je bil vedno nekako antipatičen. Se mi je zdel poln samega sebe, tak vase zagledani, vse druge okrog sebe utrujajoči težak. Ampak danes sem naletela na njegov članek v Večeru in ostala brez besed!!! Nikoli si ne bi mislila, da je sposoben napisati kaj tako udarnega. Še je upanje:))

https://www.vecer.com/zaustaviti-stekle-pse-desnice-6405901


Desnim članek gotovo ni všeč:-)

nova
Uredništvo priporoča

Prima članek. Hvala za opozorilo nanj.

Res je, da sem čisto navadni državljan in res ne vem, kaj ustvarjata ti dve prejemnice teh nagrad.
Res je tudi, da se mi zdi Crnkovič neko govedo, ki hoče pasjebsko izstopati iz novinarstva.
Meni ne deluje prisebno.
Prvzaprav folk ne vemo, kaj so nagrade in zdi se mi, da je še nekaj z nagradami poleg.
Nagrade iz nekega sklada.

Za mojo tumasto glavo se deli preveč nagrad. Bolje bi bilo vsakih 5 let podeliti eno nagrado kot pa delati te množične pi*zdarije.

ko največji pod.jebator tarna, da so ga drugi začeli prehitevati po desni ☺☺☺
btw: pljuvanje v SVN ni omejeno na eno (desno) politično opcijo – še istosučni se med seboj popljujejo ☺

Takole bom rekla: lahko bi se sicer lepše in bolj kulturno izražal, ampak mu dam vseeno prav.

S tem člankom je čudovito prikazal, da je prava nestrpnost “doma” na levi politični strani. Izdatno mu je pomagal tudi Jernej v VV faktorju.
Crnkovic je vedno najbolj pameten, pa kljub temu v osebnem stečaju – kako je to mogoče?

levičarji vedno znova dokazujete česa vsega ste sposobni!

Wau. Je zadel. Bravo, Crnkovic!

Tudi jaz.

Če je treba koga ustaviti, je to levica!

Daj pojdi malo na spletni portal NORE24TV in poglej, česa vsega je zmožna desnica! Normalen človek kozla, če bi moral to brati…

Dokaz, da je Marko Crnkovič znorel in da sodi samo še v norišnico in umobolnico.

Od kje njemu ideja, da samo desničarji ne podpirajo prešernovih nagrajenk in ostali kretenizmi, ki jih navaja?

On bi zaustavil stekle pse desnice. Jaz vidim samo enega steklega brezmožganskega levičarja, ki tišči glavo v pesek, da ne vidi, in ne sliši, kaj se dogaja okoli njega. Ker niso vsi brezmožganski hlapci, ker se ne pustijo več krast, ker niso več tiho, ko oblast sprejema kretenizme in podeljuje kretenske nagrade, so pa kar naenkrat označeni kot desničarji in to stekli desničarji.

Dokler bodo norci, ki bi se morali zdraviti v norišnici pisali članeke o steklih desničarjih, toliko časa bolje res ne more biti.

Preklt turški pes… garjav…

Še članka ne zna napisat, da bi ljudje dojeli bistvo. Važno da se pljuva po desnici, četudi desnice v članku sploh ni.

Dejstvo je, da je revščina in beda v državi, da se dopušča kraja in brezmejno bogatenje na eni strani in brezmejno revščino na drugi. LJudje to vidijo. Revni so zlovoljni, ker te krivice ne prenašajo, oblast ni sposobna krast TAKO, DA TEGA MALI ČLOVEK NE BI VIDEL. Oblast ne ve, do kam lahko krade, kje je meja, kje se mora ustaviti. Kradejo ko turki v srednjem veku, ko srake ali živali brez mej.

Vladajo nam žal gorile, opice brez kančka pameti. NAJ SE KRADE, SAMO TAKO, DA BO OSTALO TUDI ZA MALEGA ČLOVEKA, IN DA MALI ČLOVEK TEGA NE BO VEDEL IN ČUTIL.

Tako pa krast ne znajo, zato so za moje pojme totalno nesposobni bebčki….

crnkovič je kvečjemu sebi postavil ogledalo. Članek nevreden branja.

Da pa nek levičar praktično spodbuja k zaustavljanju in blokiranju desnice kar počez, je pa tudi vredno obsojanja. On bi po komunistično, kar na počez, čeprav je mogoče gnilih desničarjev vsega skupaj nekaj deset….glede na vse prebrano, bi se lahko reklo, da je gnilih levičarjev bistveno, bistveno več.
ima pa prav v stavku, ko govori, da so levičarji blokirali in še blokirajo desnico že vsa leta od 2WW.

v glavnem meni se to ne zdi noben presežek od kolumne, prej neko podpovprečno hujskaško pisanje nesposobnega pisuna.

Pa saj je popolnoma enako tukaj, na tem forumu.
Najhujše žaljivke, primitivna vulgarnost, nič ni svetega, nič ni dovolj nizko, da se napiše. .največja kloaka zapisov na tem forumu vedno izvira od zapriseženih desničarjev.
Medtem, ko si ostali prizadevamo biti vljudni, debatirati na enem nivoju, se ti ljudje poslužujejo “grobe sile”…Kot da bo nesramno in primitivno napisano sporočilo kaj bolj verodostojno.
Tega se ‘učijo’ od svojih voditeljev in medijev, ki so tak način komunikacije najbrž zavestno izbrali.
A zakaj? Verjetno je najbolj na kožo pisan njihovi volilni bazi….zapitih primitivcev, ki bi jih bolj izbran jezik in pridih izobraženosti, ali celo inteligence zelo verjetno odvrnil in prestrašil. Izrazoslovje in miselnost, ki pašeta v vaški bife, sta postala prepoznavna “odlika” desnice v Sloveniji…

Najbolj fascinantno se mi pa zdi to, da je ta zadeva direktno podedovana od nikogar drugega, kot od partizanov in zgodnjih komunistov. Ta odrezav, nevljuden “ljudski” način komunikacije je takrat nastal, da bi se ločil od višjih slojev – plemstva, izobražencev, bogatih ljudi….uvedli so recimo tikanje tudi med tujci, vljudnost je bila “sumljiva”….izbrano izražanje je bilo znak “kapitalistov”…
Hehe…Zgodovina se ponavlja in krogi so čedalje manjši….

Desnico potrebujemo, levico tudi. Normalno je, da si gledata pod prste in se usklajujeta in sklepata kompromise-tako je življenje.
Je pa tudi res, da je nivo, (roko na srce, desničarski še posebej zelo padel). Janša je s svojo retoriko in vedenjem, ki ni v čast odraslemu, zrelemu človeku precej onesnažil desnico in omogoča levici, da je vedno znova izvoljena.

Levi ali desni…VSI so isto govno, ko se prerinejo h koritu !!!!! VSI.

govoriti o kulturi izražanja levičarjev je malce za lase privlečeno. Če samo vzamemo citirani članek …že sam naslov veliko pove….zaustaviti stekle pse desnice…naprej…..kakšna sodrga so postali desničarji v zadnjih 26 letih…če je kulturno pisanje z izbranimi besedami???? kulturno zagotovo ni, z izbranimi besedami pa zagotovo, žal z negativno konotacijo.

še enkrat….idiotskih desničarjev je nekaj deset….idiotskih levičarjev bistveno, bistveno več

Zadošča že naslov članka, da ne morem imeti dobrega mnenja o tej osebi.

Ljudje, ki imajo veliko manj kot on (Janša!) prispevajo denar in slikajo položnice (v dobri veri, da bo zmagal), -to se mi zdi skrajno perverzno in nespoštljivo do njih (čeprav so ovce).
Bo pa na ta način vsaj imel kritje (izvor bo za spremembo znan).

katera vlada je uvedla in spodbuja špecanje in prijavljanje na FURS?
pa še nagrado dobi srečni izžrebanec …
Bilo kuda UDBA svuda

Dokaz, da je Marko Crnkovič znorel in da sodi samo še v norišnico in umobolnico.

Od kje njemu ideja, da samo desničarji ne podpirajo prešernovih nagrajenk in ostali kretenizmi, ki jih navaja?

On bi zaustavil stekle pse desnice. Jaz vidim samo enega steklega brezmožganskega levičarja, ki tišči glavo v pesek, da ne vidi, in ne sliši, kaj se dogaja okoli njega. Ker niso vsi brezmožganski hlapci, ker se ne pustijo več krast, ker niso več tiho, ko oblast sprejema kretenizme in podeljuje kretenske nagrade, so pa kar naenkrat označeni kot desničarji in to stekli desničarji.

Dokler bodo norci, ki bi se morali zdraviti v norišnici pisali članeke o steklih desničarjih, toliko časa bolje res ne more biti.

Preklt turški pes… garjav…
[/quote]

tipičnega desničarja!

prebrala, čista petka!

New Report

Close