Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Britje intimnih predelov

Britje intimnih predelov

Pozdravljeni,
zanima me ce je med vami katera ki ima zelo obcutljivo kozo okrog intimnih predelov. Po britju mi namrec nastanejo hudo srbeci mezolcki ki tudi krvavijo. Koza se mi mocno vname, postane pekoca.
Poskusila sem že mnogo krem, kupujem zelo kvalitetne britvice… Ampak nic bolse.
Brijem se pod pazduho in po nogah, kjer po britju nimam tezav.
Zanima me kaj ve uporabljate, s cim se znebite hudo vnete koze po britju?

Najboljše bo, da greš h kozmetičarki na depilacijo, brazilko naj ti naredi in si 3 tedne frej, nič težav, nič britja….


Ne razkazujejo vse rade svoje ‘taspodnje’ neznancem.

Avtorica, vname se ti očitno, ker koža ni navajena, lahko tudi zaradi presledkov med britji. Bepanten je super ali na primer kokosovo olje.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam enak problem. Pod pazduho in po nogah ni problema, po intimnem predelu pa je koža takšna kot jo opisujes ti. Pomaga mi edino baby puder s katerim večkrat na dan vtiram v na te predele in mi res ublaži srbenje.

Dveh stvari ženska roka nikoli ne bo znala narediti. Cel avto spraviti v garažo in obvladati britvico.☺

______________________

šle v kozmetični salon vam odsvetujem salon Beautyfit v Rožni dolini v Ljubljani.Meni je tam brazilsko naredila tako katastrofalno da ji nisem plačala.Potem sem pa izvedela da po poklicu sploh ni kozmetičarka ter da je odvisna od antidepresivov.Ime ji je pa Blanka Lagoja,svetujem vsem ki si želijo kakršnihkoli kozmetičnih storitev naj se jo izogibajo,ker ni primerno strokovno usposobljena,čeprav na svojem FB trdi drugače.

Jaz se spodaj brijem.tolko da je oblikovana, ne pa celo. Resno pa me zanima koliko od vas se res v celoti brije? Bi se pa.me.malo.strah da nebi imela enake tezave kot ti.

Sama imam tudi dol na predelih bikinija zelo občutljivo in dobim mozoljčke. Zanima me kaj narediti tudi mene.

Jaz se v celoti priznam in imam težave takšne ki jih ima avtorica.

Depilacijska krema – sensitiv Mullerjeva znamka, brez mozoljčkov….

Jaz imam te 2, nimam nobenih problemov:

[attachment=1]gillette-venus-breeze.jpg[/attachment]

[attachment=0]Nivea-Protect-Shave-britvica.jpg[/attachment]

Drugač pa uporab peno ali gel za britje.
Brij v smeri rasti dlak.
Lahk uporabš kremo ali losjon po btitju.
Po britju kožo ohlad.

Jaz se v celoti in nimam nobenih problemov.


Jaz imam tud tole zgornjo in me srbi po britju.
Jaz imam te 2, nimam nobenih problemov:

gillette-venus-breeze.jpg

Nivea-Protect-Shave-britvica.jpg

Drugač pa uporab peno ali gel za britje.
Brij v smeri rasti dlak.
Lahk uporabš kremo ali losjon po btitju.
Po britju kožo ohlad.
[/quote]

Jaz imam uno vijolo breeze pa me po britju zelo srbi in dobim mozoljčke.

Jaz imam uno vijolo breeze pa me po britju zelo srbi in dobim mozoljčke.
[/quote]

Ne vem zakaj. Mene nič, pa ne uporabljam nobenih krem za britje….sam britvica in voda. Je pa res, da se brijem skoz, tud pozim in to že leta.

Ženske na koliko časa se pa brijete, oziroma koliko dolge dlačice si pustite preden se ponovno pobrijete? Imam podobne težave kot avtorica, poleg tega me pa moti še, da je na otip kot moška brada:)))

Cel avto spraviti v garažo znam, mi lahko še zaupaš skrivnost dobrega britja? :)))

Vse te ženske britvice so za en drek! Jaz sem si kupila isto kot jo ima mož, Gillette Fusion5™ ProShield in se brijem z njo, nikoli več težav nič rdečine in karkoli že opisujete vse po vrsti. pa se brijem na 3 dni. Pod tušem s tem da namesto mila ali karkoli že uporabljate za britje uporabljam kar intimno milo Canescere CALM. če pa že pride do kakega srbenja pa uporabljam VITAgyn kremo. Od takrat imam MIR!

Hodim na depilacijo h kozmeticarki – bikini in podpazduho. Nobenih težav

v malo vode raztopi aspirin in z vato nanesi na obrito kožo. Preizkušeno, nobenih mozoljčkov in razdražene kože.

Hvala za odgovore. Ja res je razmik med britjem kar dolg, saj se na razdrazeno kozo pac ne morem brit. Pustim si kar dolge dlake do naslednjega britja. Je mogoce tu problem, bi ob rednem britju mezolci izginili?
V enem komentarju sem zasledila da si naj brijem v smer rasti dlak. Za to prvic slisim, hvala bom poskusila.
Vesela bi bila se kaksnega nasveta.
Najlepda hvala!

PSem mela podobne težave in to kar kjerkoli sem se brila: rdeče pike,krvavenje, vraščene dlake in ful srbelo. Odkar hodim h kozmetičarki na depilacijo z voskom, ni o rdečih pikah ne duha ne sluha, tudi vraščenih dlak ne, srbi nič ne in mir imam skoraj ves mesec. Dlake pa tanke in mehke, če jih kdaj pustim malo dlje nedotaknjene.

Preizkušen recept za tvoje težave.. Šentjanževke olje, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}pomaga. Takoj zgine jo mozoljčki in nič ne srbi. Preverjeno na več osebah.
Tudi če imaš vnetje nožnice, glivično, ko te spolovilo srbi.. Umij, dobro obrisi in namazi s tem. Blagodejno, res

Jaz kupujem moške britvice (imajo enako ali celo boljšo kvalilteto rezil in še bolj poceni so).. Brijem se enkrat na teden (drugače si preveč poškodujem kožo). Velikokrat se brijem tako da nekaj časa pustim toplo vodo na moj predel kakšno minuto-dve. Potem vodo nastavim na hladno, saj tako rezilo ohranja dober rez. Na predel si dam od bio baze losjon za telo, pobrijem, vmes splahujem britvico z mrzlo vodo. Po britju si osušim z brisačo in namažem z aloe vero, se hitro vpija nato pa še z kokosovim oljem in dam gor baby puder. Pikice so definitivno manj vidne. Včasim sem uporabljala po britju še od Afrodite gel po britju, je tudi bil super. 🙂

Upam, da sem bila v pomoč.

Ne vem zakaj. Mene nič, pa ne uporabljam nobenih krem za britje….sam britvica in voda. Je pa res, da se brijem skoz, tud pozim in to že leta.
[/quote]

Tud jaz si že leta in samo z vodo in britvico pa vseeno isti problemi skos. Bom mogla kaj drugega očitno sprobat, kar je bolj zame 🙂

Baby puder ali gel aloe vera.

New Report

Close