Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko kosov kozmetike date na dan nase?

Koliko kosov kozmetike date na dan nase?

Velja tudi za moske.. uposteva se tudi deodorant, parfum, sampon, krema za roke, da o licilih sploh ne govorim. Koliko vam nanese?

Kako lahko šteje tudi šampon, tega menda vsi speremo z las?

Kaj te briga

Ne uporabljam kozmetike. Če povzamem skozi celo leto bi rekla parfum 10x na leto. Kremo niveo 4x na leto.

Starejša sem, manj packarije zmečem nase. Pa bi moralo biti ravno kontra.
Torej: milo, krema za obraz, lak za lase, šminka. Šampon pa 2x tedensko zvečer

Dnevno uporabljam milo in deodorant, tedensko šampon in balzam, občasno parfum in kremo (kadar se spomnim). Vsake toliko tudi barvo za lase (ko je siv narastek že res prehud), pa nekajkrat letno še BB kremo, črtalo za oči, maskaro in šminko.

Zobno pasto, šampon za tuširanje, šampon za lase, balzam za lase, kremo za obraz, mleko za telo, sprej za pod pajsko, parfum….
Po vsem tem disim k kurba

Sampon za tusiranje, deodorand za pod pazduho, kremo,puder, sminko, parfum,

Kakšnih 10

Žajfa, zobna pasta.

Sem hotela napisati 5, potem sem pa prebrala, da pričakuješ zraven še vso ropotijo za osebno higieno (z zobno pasto vred 🙂 )…

Zobna pasta in zajfa;vse ostalo je zgolj navlaka

No pa začnimo, če grem v službo jih je malo več, če ne manj.
Torej ob delavnikih: zjutraj: pasta za zobe, trdo milo za obraz, losjon in krema za obraz, BB krema, maskara, senčilo, lip glos, deodorant, parfum. Občasno lak za nohte. Parkrat na dan milo (umivanje rok). Zvečer: mleko za čiščenje make upa, tuš gel, 2x tedensko šampon, pasta za zobe, losjon in krema za obraz.
Med prostimi dnevi: največkrat odpade make up.

Nobenega, vsi kosi padejo iz mene in ostanejo doma.

Recimo povprečen dan med tednom:
Deo, gel za tusiranje, balzam za ustnice, krema za roke (ko se spomnim), sredstvo za umivanje obraza, krema za obraz, krema za okoli oči (postopek ponovim pred spanjem), puder, crtalo, maskara gel za obrvi = 10. Ko si perem lase sta se sampon in maska

Recimo, da si zjutraj še perem glavo in gre za običajen dan.

To pomeni: šampon, balzam za lase, milo za tuširanje. Arganovo olje za konice las. Krema/mleko ali olje za telo (izmenjujem različne produkte- od dišečih do takih za bolj suho kožo, poleti kreme z zaščitnim faktorjem, itd.) . Zobna pasta. Čistilna pena za čiščenje obraza, krema za obraz (poleti z zaščitnim faktorjem, pozimi bolj mastna za zaščito pred mrazom), maskara, balzam za ustnice, občasno barvica za obrobo oči. Krema za roke. Kapljice za oči (nosim leče in imam občasno suhe oči). Parfum.
Zvečer še odstanjevalec ličil za obraz in odstranjevalec ličil z oči.

Na vsakih nekaj dni pred spanjem nanesem kremo za noge. Pri urejanju nohtov uporabljam “svinčnik” za kožico, občasno navaden lak za nohte v natur barvi.

Za poseben dogodek/sestanek/težave s kožo in podobno so aktualni še: korektor, puder, senčilo za oči, šminka, barvica za obrvi. Maska za obraz, krema za okrog oči, maska za pod oči, maska za lase, piling za obraz, razpršilo za vlaženje kože obraza.

Le od kje denar proizvajalcem kozmetike:-))?

Noben ne maže stopal?

Kozmetike ne rabim. Za osebno nego pa- milo, gel za tuširanje, zobno pasto, krema( za obraz, telo, roke), deostik, šampon, balzam.


Jaz jih mažem kar s kremo za telo.

Šampon in regenerator – 2x tedensko.
Mleko ali suho olje za telo – ene 2x tedensko (več se mi ne da).
Losjon proti izpadanju las – 3-4x tedensko.
Naslednje vsak dan: gel za tuširanje, trdo milo, zobna krema, micelarna voda, tonik, AHA/BHA ali retinol, hranilna krema za obraz, krema za roke.
Cca. 5x tedensko pa naslednje: bb krema + tekoči puder, barvica za oči, senčila za oči v prahu, maskara, bronzer, lip gloss.

Novenega kosa ne dajem nase;).
Uporabljam pa določene preparate za čistočo in določene za zaščito.

Dnevno: zobna pasta, intimno milo, trdo milo, deodorant.
Pogosto: balzam za ustnice, krema za roke, krema za noge, gel za tuširanje ali trdo milo, olje za telo, šampon za lase.
Zeeelo redko: puder, maskara, šminka, čistilno mleko, gel za lase, lak za lase, maska za obraz

2 krtački (navadna plus električna) pasta zobna nitka trikrat na dan umivanje zob. Ja sem pač obsedena z zobmi.
Šampon tuš gel balzam za lase. Krema za obraz in telo. Deo. Dekorativna kozmetika samo crtalo za oči maskara in včasih sminka. Ne šminkam se vsak dan
Imam pa vedno umite lase in zobe pa vsak dan se tud stusiram :))

Zjutraj: zobna pasta, čistilni tonik za obraz, krema za okrog oči, dnevna krema za obraz, senčilo za veke, črtalo za oči, maskara za trpalnice, tekoči puder, puder v prahu, rdečilo za lice, lip glos, krema za roke, kaplica parfuma.
Zvečer: milo za tuširanje, intimno milo, zobna pasta, čistilni tonik za obraz, nočna krema, šipkovo olje za kožo okrog oči, krema za roke, vlažilna krema za telo, krema za noge (za suho kožo na podplatih)
Vsak drugi dan šampon, subrina za lase, olje za lasne konice

Milo za tuširanje uporabim dva oz. večkrat dnevno (sploh poleti). Zobna pasta pa je prav tako uporabljena vsaj trikrat dnevno.

Občasno – lak za lase, lak za nohte ( po potrebi, odvisno od vzdržljivosti laka)

New Report

Close