Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Združena desnica

Združena desnica

Končno ena pametna stranka! Na volitvah pričakujte moj glas!

http://www.demokracija.si/slovenija/ustanavlja-se-zdruzena-desnica.html

Če želite, da Slovenija ohrani še kanček zdravega razuma, jih volite. Brez njih se obeta propad Slovenije! Raje dvakrat premislite in se odločite za to stranko.

Lp, Ponosen Slovenec

Bom volil to stranko

Primc? Ne, hvala.

OMG, kakšne cvetke so v tej stranki. Ti pa so prihodnost države, prav gotovo.

Potem pa še naprej volite levake, ki bodo poskrbeli, da bo čim več migrantov v Sloveniji.

sami odpadniki

Po celem svetu migrante uvaža desnica, pri nas je pa čisto drugače :)))
Dejmo mal tole propagando dvigniti vsaj na en bifejski nivo, no…

Pa Primca imam jaz na hladilniku nalimanga, za hujšanje….zagotovo pomaga, me mine apetit popolnoma…

Ajej kaj se vse desnaki ne zmislijo da bi prišli za krmilo spet nov SDS satelit…

dejstvo je pa enostavno, prej ko se znebite JJ in par cvetk iz desnice, prej ko nehate spreminjat zgodovino (je kakršna je) prej boste imeli lepe šanse za vladanje, ker roko na srce levakov načeloma tudi ne pranašamo, samo še vedno so pa boljši kot SDSarji in sateliti v vladi.

ok., si bom napisal njihovo številko, da sluuučajno ne bi zgrešil, ko bom volil in jih volil, hehe…

Po celem svetu migrante uvaža desnica, pri nas je pa čisto drugače :)))
Dejmo mal tole propagando dvigniti vsaj na en bifejski nivo, no…

Pa Primca imam jaz na hladilniku nalimanga, za hujšanje….zagotovo pomaga, me mine apetit popolnoma…
[/quote]

Vsakic, ko je kjerkoli resen protikandidat desna stranka, ki med drugim obeta mocan poseg v pravice invazivnih delomrznih migrantov (Francija, Nizozemska…), zaveje po celi Evropi panika in talevi propagandisti zbegano obmolknejo. Medtem ko bi nasi levi kekci uvozili 200 tisoc invazivcev. Zato si ne izmisljuj, ti bo zrasel tur na riti.

Vsakic, ko je kjerkoli resen protikandidat desna stranka, ki med drugim obeta mocan poseg v pravice invazivnih delomrznih migrantov (Francija, Nizozemska…), zaveje po celi Evropi panika in talevi propagandisti zbegano obmolknejo. Medtem ko bi nasi levi kekci uvozili 200 tisoc invazivcev. Zato si ne izmisljuj, ti bo zrasel tur na riti.
[/quote]

Daj ne blejaj, glavna evropska mutti desničarka jih je uvozila milijon, ne BI, ampak JE.

Bravo, še je upanje za našo državo!!

Daj ne blejaj, glavna evropska mutti desničarka jih je uvozila milijon, ne BI, ampak JE.
[/quote]

Zakaj se pa potem tako bojite pravih desnicarjev, ki bi dejansko naredili konec tej migrantski invazivni delomrzniski farsi? Tako zelo bojite, da nikoli ne pozabite zraven pritakniti pridevnika ‘skrajni’. Na Lepenovi ne vidim nic skrajnega.

So pa skrajni nasi zdruzeni kekci, o katerih pa se zmeraj nic.

To so stranke za budale. Združeni desnakarji in levakarji… to bodo največje drkadžije v parlamentu. Ne volt.

Oboji so sam za škodo delat.


Takile in podobni posti prihajajo naravnost iz otroškega vrtca. Nezreli ljudje, ki ne vedo, kaj je država in kaj morajo za državo nardit..

New Report

Close