Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje nakupujete v Mullerju ali Drogerie marktu?

Kje nakupujete v Mullerju ali Drogerie marktu?

Jaz v Mullerju. Se mi zdi boljša kvaliteta.
Kupujem kosmiče, lečo, šampone, mila, barve za lase, sladkarije, pralne praške, maskaro …

Meni pa dm deluje boljsa kvaliteta..v milerju me na splosno, sploh na oddelku ličil, zelo odbijajo “svetovalke” ..
Drugace pa nekje 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nakupim v dm-u ostalo pa vseeno v milerju.

Izključno DM, Muller mi ni simpatičen in tudi v Lj so trije (oddaljenost, gneča), DM pa je vsakih 500 m.

nova
Uredništvo priporoča

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Müller, čeprav je DM bližje. Se pa strinjam z eno od predhodnic glede svetovalk.

Tudi v Mullerju in ja, tudi meni so antipatične svetovalke.

Najbolj me pa zmoti, ker so na dekorativi svetovalke premočno napudrane in z narisanimi ksihti, da me mine karkoli kupiti ko njo vidim

DM, Mueller mi je od rok pa prevelik je.

V DM kupim bio prašek, bio mehčalec, bio tablete za pomivalc, včasih tudi navadni gel za posodo pomivat, bio kavo, kakav, sirupe, barve za lase, osnovno kozmetiko (mila, kreme za obraz, šamponi), dekorativna kozmetika, tudi kake kosmiče in drugo hrano, odvisno od cene. Kar veliko zapravim tam.

Muller.

V obeh. Ne vem, zakaj bi se omejevala?

DM, ker se lahko ustavim mimogrede, ko se peljem iz službe, v Mueller bi se morala peljati 20+ km.

Ta teden sem v Mullerju v BTC kupila parfum in mladi gospodič (predvidevam, da je bil študent) je bil tako prijazen in fajn, da že dolgo nisem srečala tako fajnega prodajalca.
Vse pohvale!

meni gredo tud tok na živce, da se to ne da opisat. Kot neki predatorji so. Sploh mimo ne moreš ali si kaj sam ogledat. Pol preveč jih je. Kot da je to neka vrhunska znanost si kremo/puder itd izbrat. Pri mir naj me pustijo pa bom kaj (več) kupila ne pa da vame lezejo in mi za ovratnik dihajo tud če nočem njihove pomoči. Grozen oddelek se strinjam.

Iskala sem točno določeno črtalo, nisem begala med policami, svetovalka mi ga je takoj našla. Sem se ji le nasmehnila in rekla: “Tole je bilo pa ekspresno.”

Pri obeh v preteklosti; sedaj pa v leclercu, sproti kot vso fasungo, imajo higienskih izdelkov čuda, primerljivo z drogerijama …

V obeh pomalem. Verjetno večkrat zavijem v DM, ker je njihovih trgovin več na poteh, kjer se gibljem.

V Muellerju, mi je bližje

Do DM-a imam par korakov in zato večinoma kupujem v DM. Prej sem kakor kdaj, kar mi je bilo bolj spotoma, nekje pol-pol ali pa celo več v Mullerju. Zdaj grem v Mullerja le, ko sem v BTC ali na Rudniku in če kaj potrebujem.

jaz se prav neumno počutim tam v mullerju ko se občasno odpravim testirat kakšno novo dišavo in me prodajalke sprašujejo če rabim pomoč. Sem bivši kadilec in namesto cigaret si zadnja leta raje privoščim kakšno toaletno vodico – samo unih prodajalk se pa raje izognem, pa so lahko čisto prijazne.

V DM je nakupovala tudi Mia stara petnajst let, ko jo je zaklal njen prijatelj Abdul. S takimi prijatelji ne rabiš sovražnikov, se vam ne zdi?


Tudi jaz sem včeraj kupila parfum v BTC-ju.Res se je potrudil, pomagal pri izbiri, svetoval. Še več takih. Upam, da to berejo iz mullerja.


Tudi jaz sem včeraj kupila parfum v BTC-ju.Res se je potrudil, pomagal pri izbiri, svetoval. Še več takih. Upam, da to berejo iz mullerja.
[/quote]

Visok in temen?
Tudi jaz imam dobre izkušnje z njim. Pa še testerje, da brez problema.
Se mi zdi, da so svetovalci veliko boljši kot pa zafnane in fasadirane svetovalke, ki se obnašajo, kot da imajo najbolj pomembno poslanstvo na svetu …

Visok in temen?
Tudi jaz imam dobre izkušnje z njim. Pa še testerje, da brez problema.
Se mi zdi, da so svetovalci veliko boljši kot pa zafnane in fasadirane svetovalke, ki se obnašajo, kot da imajo najbolj pomembno poslanstvo na svetu …
[/quote]

“moj” je bil visok in svetlejše lase, starost okoli 20
Res prijazen in nevsiljiv

DM mi je precej bolj domač in “simpatičen”.

TUdi jaz večinoma v DM. Te pustijo pri miru, in bolj so dostopni.

V miler grem samo, če res moram, mogoče 2 x letno.

v DM sem nakupoval nazadnje kaki dve leti nazaj. Muellerja obletim(o) ko je nuja-t.j. vsak mesec in pol/vsake 2 meseca Tam se nabavljajo kaka eterična olja, sveče, svoj cajt sem tam nabavljal claro tabete, ter mehčalo za vodo-antikalk zadevšne.

ostale zadevšne, ki jih ima na zalogi vsaka bolj spodobna drogerija, nabavljam v Tigoti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Jaz isto največ u Mullerju 🙂

New Report

Close