Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kristjani smo diskriminirani in tarče žaljivk v lastni domovini

Kristjani smo diskriminirani in tarče žaljivk v lastni domovini

Gledam oddajo Sveto in svet na Hanzi TV in se sprašujem zakaj je ta oddaja na sporedu ob polnoči ne pa ob 8 zvečer.
Imam občutek, da v tem svetu izrojenih vrednot kristjani nismo zaželjeni.
Ves čas se samo pljuva po cerkvi in nalaga grehe, ki jih cerkev ni zakrivila, ampak so jih zakrivili ljudje, pa ne v taki meri kot se poskuša prikazat, ampak veliko manjši (naprimer pedofilija).
Večina pedofilije se dogaja doma, krivi se pa cerkev. Res žalostno.

Ker skoraj nihče ne gleda. Če hočeš o rdeči kapici poslušat, je cerkev odprta vsak dan za dovoljšnjo dozo.


Res je da so verske oddaje na televiziji zelo omejene, mene motijo predvsem nedeljske maše, ki bi morale NUJNO biti vsako nedeljo prikazane. Tako kot na hrvaški televiziji, zakaj tam lahko, pri nas je pa to še vedno velik tabu. Saj jaz še nisem velika in stalna uporabnica tega ampak vem, kako bi ogromno ljudi-predvsem starejših in prikovanih na posteljo, to z veseljem sprejeli.
In ko pregledujem TV spored za nedeljo dopoldan, vidim da sta ravno ob 10,00 do 11,00 na sporedu dve do fundamenta prtisnjeni risanki vedno eni in isti.
Diskriminacija in žalitve pa se še bolj stopnjujejo na tem forumu (tud jaz jih bom zdaj pokasirala v polni meri) in na komentarjih na socialnih omrežjih. Če je vsebina članka napihljivo pedofilska pa sploh. Ko pa jaz samo napišem da so m.u.s.l.i.j.i. navadne barabe, prasci in kaj podobnega, pa ostanem takoj brez facebooka za mesec dni. In to v Sloveniji. Jaz bi te verske žaljivce iz naših krščanskih tem takoj prijavila pa jih ne znam. Vprašanje pa je, če bi tam nekje, kjer odreagirajo na moj komentar, odreagirali tudi na mojo prijavo.
Res smo na slabšem kot v 50, 60, 70 in 80 letih, ko naj bi bila verska svoboda precej okrnjena ampak žalil verska čustva, pa takrat res ni nihče. Spoštovani so bili ljudje, ki so hodili v cerkev in tudi tisti, ki niso, ker se med sabo niso žalili in so bili drug drugemu predvsem dobri sosedje, prijatelji, znanci…ljudje. Zdaj pa smo mi za one neversko vzgojene, navadni IZMEČKI.
Ne vem, kje njihove babice, stare mame, strici in tete niso dobro opravili svojega dela pri vzgoji svojih otrok, ti pa potem sploh niso vzgajali njihovih vnukov.

Ja sožalje, da se folk ne klanja več vašim pravljicam. Prijavit tudi nikogar ne moreš, ker za razliko od tvoje nevzgojene riti (toliko o vaši krščanski vzgoji) vam kristjanom nihče ne reče, da ste barabe, prasci in podobna neutemeljena nakladanja. Ampak da klečeplaziš pred nekim kiklarjem, ki ti prevarantsko obljublja nekaj PO SMRTI, pa nikoli ni bil znak neke hude inteligence. In danes to ni prepovedano napisat.


Zdaj smo samo ena vera. Ni vec srednji vek ko bi se nas vsi bali in spostovali zakone ki jih je postavila cerkev
Ker roko na srce, vecina duhovnikov je pohlepnih, celoten sistem je vcasih prav neumen…
In polovica teh pravil in zapovedi je brezveznih.

uf, uf, tole je pa očitno posledica zelo težke mladosti:-(


Res je da so verske oddaje na televiziji zelo omejene, mene motijo predvsem nedeljske maše, ki bi morale NUJNO biti vsako nedeljo prikazane. Tako kot na hrvaški televiziji, zakaj tam lahko, pri nas je pa to še vedno velik tabu. Saj jaz še nisem velika in stalna uporabnica tega ampak vem, kako bi ogromno ljudi-predvsem starejših in prikovanih na posteljo, to z veseljem sprejeli.
In ko pregledujem TV spored za nedeljo dopoldan, vidim da sta ravno ob 10,00 do 11,00 na sporedu dve do fundamenta prtisnjeni risanki vedno eni in isti.
Diskriminacija in žalitve pa se še bolj stopnjujejo na tem forumu (tud jaz jih bom zdaj pokasirala v polni meri) in na komentarjih na socialnih omrežjih. Če je vsebina članka napihljivo pedofilska pa sploh. Ko pa jaz samo napišem da so m.u.s.l.i.j.i. navadne barabe, prasci in kaj podobnega, pa ostanem takoj brez facebooka za mesec dni. In to v Sloveniji. Jaz bi te verske žaljivce iz naših krščanskih tem takoj prijavila pa jih ne znam. Vprašanje pa je, če bi tam nekje, kjer odreagirajo na moj komentar, odreagirali tudi na mojo prijavo.
Res smo na slabšem kot v 50, 60, 70 in 80 letih, ko naj bi bila verska svoboda precej okrnjena ampak žalil verska čustva, pa takrat res ni nihče. Spoštovani so bili ljudje, ki so hodili v cerkev in tudi tisti, ki niso, ker se med sabo niso žalili in so bili drug drugemu predvsem dobri sosedje, prijatelji, znanci…ljudje. Zdaj pa smo mi za one neversko vzgojene, navadni IZMEČKI.
Ne vem, kje njihove babice, stare mame, strici in tete niso dobro opravili svojega dela pri vzgoji svojih otrok, ti pa potem sploh niso vzgajali njihovih vnukov.
[/quote]

Vsako nedeljo imate diskriminirani prenos maše na nacionalnem radiu.[/url]

Pa dodatno temu še TV prenos maše približno vsak mesec

Potem imaš še redno versko oddajo, ki je omenjena v prvem prispevku

In versko oddajo Duhovni utrip

Res se mi smilite, ubožčki.

uf, uf, tole je pa očitno posledica zelo težke mladosti:-(
[/quote]

Hja, naenkrat je zelo hudo, ko kdo za kristjani zgolj ponovi njihove besede, so naenkrat ful užaljeni, citiramo:

Ko pa jaz samo napišem da so m.u.s.l.i.j.i. navadne barabe, prasci in kaj podobnega, pa ostanem takoj brez facebooka za mesec dni.

Bo treba svojo krščansko “vzgojo” malo pod drobnogled vzet in premislit.

Živimo v takšnem času kot živimo. Prilagodimo se lahko na druge načine … Obstaja krščanska TV, ne vem koliko ima sporeda …
http://www.exodus.si
YT ima ogromno dobrih posnetkov glasbe in filmov, posnetkov s koncertom in srečanj kristjanov:
https://www.youtube.com/watch?v=m_a3vyadvkM&list=PLWvahZRxLnLMSWeULnub0CCeQzvxGM8hB
https://www.youtube.com/watch?v=rXRnc9eB3B0
https://www.youtube.com/watch?v=oPXMy9YwDxU
itd. itd.
imamo cloud knjižnice z odličnimi vsebinami npr. :
http://cloudlibrary.org/hr/teachers/johnbevere/
itd.
Na partisu so odlični krščanski filmi, tudi po resničnih dogodkih:
http://www.imdb.com/title/tt0399862/
http://www.imdb.com/title/tt1630036/
http://www.imdb.com/title/tt6113488/
Upam, da boste na ta način lahko nadoknadili duhovno lakoto …
Le pogumno, moramo vedeti kdo smo! Božji blagoslov!

Hja, naenkrat je zelo hudo, ko kdo za kristjani zgolj ponovi njihove besede, so naenkrat ful užaljeni, citiramo:

Ko pa jaz samo napišem da so m.u.s.l.i.j.i. navadne barabe, prasci in kaj podobnega, pa ostanem takoj brez facebooka za mesec dni.

Bo treba svojo krščansko “vzgojo” malo pod drobnogled vzet in premislit.
[/quote]

res grdo.
stavim da je to provokacija od enega iz vaših vrst.

Na partisu so odlični krščanski filmi, tudi po resničnih dogodkih:

Ukazal sem v svojih zapovedih, da ne kradi. Lepo kupite DVDje, bluraye ali pa v kino. Partis, pa kaj se to pravi, da boste kradli poštenim krščanskim filmarjem?

Na ta film po resničnih dogodkih pa res ne smem pozabit:
http://www.imdb.com/title/tt4257926/

Če bi (googlovi) smetarji želeli, bi že zdavnaj preprečili delovanje te strani …

Brez izgovorov na google. Zapovedi so moje, ne googlove, ne bodo vam računalnikarji sodili, ampak jaz. Predrznost.

Da se bo tat izgovarjal: “če ne bi hoteli, da jim kradem, bi mi že preprečili”? Dal sem VAM svobodno voljo, da ločite med dobrim in grehom. Ne zato, da se tako norčujete iz mene. S človeštvom sem res zgrešil.

Hvala za trud ampak res ne mislim iskat po računalniku filme s krščansko ali kakršno koli vsebino. Potem pa klečeplazit po nekih http://www.nevem/splohkje za iskanje podnapisov in to sestavljat.
Če živim v državi, ki se je leta 19XX izrekla za krščansko usmerjeno ( ne komunistično, ne muslimansko…) potem imam vsaj toliko pravice, da bi bilo vsaj cca uro in pol nedeljskega sporeda posvečeno potrebam verujočih. Seveda na nacionalni TV ki jo plačujem vsak mesec za enkrat še redno vseh 12,75 e. Če zdaj na SLO 2 vrtijo vse olimpijske športne traparije iz ČongČanga in mene pa verjetno še koga to sploh ne zanima in v bistvu mi dol visi za vse medalje-jaz nikogar ne silim da se mora iti zaradi mene kamorkoli nategovat in da mora zmagat-smatram, da je tudi moj denar za RTV naročnino toliko vreden kot od takih ki buljite v tiste kolovratarje v Južni Koreji.
Tudi vi imate ogromno enih športnih kanalov, zakaj potem hočete imeti vsak dan ali noč še vse servirano na SLO 2?
In to po VEEEEČ UR DNEVNO mi bi pa imeli cca 1,5 ure ob nedeljah in že vsi skačete, kako to ne bi bilo fer.
Ja in potem naj se do vas obnašam še krščansko. Saj se, ampak tudi Jezus je nekoč napodil iz templja vse barabe, ki niso spadale tja, barabe, kot ste vi.

Imaš Exodus, pa ga glej od jutra do večera.Poslušaj radio Ognjišče, pojdi k maši zjutraj in zvečer in moli.Pa bo vse dobro.
Noben ti nič noče, zdaj pa nehi jamrat.

Če živim v državi, ki se je leta 19XX izrekla za krščansko usmerjeno

Katerega leta je bilo to? Ker kolikor vem, je ta država sekularno usmerjena, to piše v ustavi

Imaš Exodus, pa ga glej od jutra do večera.Poslušaj radio Ognjišče, pojdi k maši zjutraj in zvečer in moli.Pa bo vse dobro.
Noben ti nič noče, zdaj pa nehi jamrat.
[/quote]

nekateri kristjani plačujemo naročnino televiziji slovenija, pa bi bilo pošteno, da svoj program prilagodijo tudi nam.

Vsako nedeljo imate diskriminirani prenos maše na nacionalnem radiu.[/url]

Pa dodatno temu še TV prenos maše približno vsak mesec

Potem imaš še redno versko oddajo, ki je omenjena v prvem prispevku

In versko oddajo Duhovni utrip

Res se mi smilite, ubožčki.
[/quote]

Koliko še? Še deset oddaj, pa boste srečni? Dvajset?

v ustavi, ki so jo, mimogrede, pisali brez nas, piše tudi, da je Slovenija socialna država.
saj je, ampak za nekatere malo manj…

no ja, tudi krščanstvo ni ravno avtohtono v SVN niti ni tukaj zraslo.
Vsilili so ga Rimljani

Ja, res je, vsi ne dobijo toliko kot RKC, 3 redne oddaje v nacionalnih medijih + dodatno občasni prenosi maš, duhovniki od države plačane pokojninske prispevke, razne cerkvene organizacije miljone iz proračuna itd., za nekatere se sociala vedno najde.

doslej še nisem opazil nobenih “dodatnih” prenosov svetih maš, pravzaprav še rednih ne prenašajo vsako nedeljo.
in ni prav verjetno, da “razne cerkvene organizacije” prejemajo miljone iz proračuna, saj le teh menda še za vojsko ni.

Hvala za trud ampak res ne mislim iskat po računalniku filme s krščansko ali kakršno koli vsebino. Potem pa klečeplazit po nekih http://www.nevem/splohkje za iskanje podnapisov in to sestavljat.
Če živim v državi, ki se je leta 19XX izrekla za krščansko usmerjeno ( ne komunistično, ne muslimansko…) potem imam vsaj toliko pravice, da bi bilo vsaj cca uro in pol nedeljskega sporeda posvečeno potrebam verujočih. Seveda na nacionalni TV ki jo plačujem vsak mesec za enkrat še redno vseh 12,75 e. Če zdaj na SLO 2 vrtijo vse olimpijske športne traparije iz ČongČanga in mene pa verjetno še koga to sploh ne zanima in v bistvu mi dol visi za vse medalje-jaz nikogar ne silim da se mora iti zaradi mene kamorkoli nategovat in da mora zmagat-smatram, da je tudi moj denar za RTV naročnino toliko vreden kot od takih ki buljite v tiste kolovratarje v Južni Koreji.
Tudi vi imate ogromno enih športnih kanalov, zakaj potem hočete imeti vsak dan ali noč še vse servirano na SLO 2?
In to po VEEEEČ UR DNEVNO mi bi pa imeli cca 1,5 ure ob nedeljah in že vsi skačete, kako to ne bi bilo fer.
Ja in potem naj se do vas obnašam še krščansko. Saj se, ampak tudi Jezus je nekoč napodil iz templja vse barabe, ki niso spadale tja, barabe, kot ste vi.
[/quote]

Lej, če bi bila ti “K” od kristjanke, bi najprej nehala žaliti vse okoli sebe, ker bi jih LJUBILA.
Potem bi seveda sprejela v srcu, da je pomanjkanje oddaj po TV BOŽJA VOLJA. Itak je vse, kar se zgodi božja volja, torej tudi to in kdo si ti, da ugovarjaš božji volji?
Ker pa imaš črno srve polno sovraštva, se ti stvari vračajo v točno taki, črni obliki.
Pa še v pekel boš šla.

New Report

Close