Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste spoznali zdajšnjega partnerja/partnerko?

Kje ste spoznali zdajšnjega partnerja/partnerko?

Kje ste spoznali zdajšnjega partnerja/partnerko? V službi, v knjižnici….?

Tule.

Med avtoštopanjem po galaksiji… 🙂

nova
Uredništvo priporoča

preko neta, na enem portalu. ja, nikoli nisem verjela, da je to dejansko možno v realnem življenju, pa se je ravno meni zgodilo

ona-on

V lokalu, to je bila ljubav na prvi pogled 🙂

Tule.
[/quote]

A lahko razložiš, kako tu najdeš partnerja/-ko? Saj je eno samo prepucavanje, ljudje polni nekih negativnih čustev…..

V 1. letniku srednje šole, samo sva morala prej še malo odrast 😀

studenta,on ze redno zaposlen: v sluzbi. 20 let nazaj.

Na enem plesu v eni kraški vasici. Bilo je pred 35. leti. Še sedaj sva skupaj.

A lahko razložiš, kako tu najdeš partnerja/-ko? Saj je eno samo prepucavanje, ljudje polni nekih negativnih čustev…..
[/quote]

Očitno niso vsi takšni.
Najbrž ne morem ustrezno razložiti – a ona je našla mene. Začela sva klepetati po zasebnih sporočilih… kup podobnih pogledov, dejavnosti, gibala sva se v podobni družbi, skupni interesi, kompatibilen smisel za humor… in to je bilo dovolj za vse kasneje.

Delala sva v isti stavbi, a za različno podjetje, različna poklica. On je delal tam že pred mano in me 14 dni po tem, ko sem začela jaz 1. povabil ven. Maja bova praznovala 5. obletnico poroke, poznava se že 9 let in imava 2 čudovita otroka.
Bivšega moža pa sem poznala že od otroštva bila sva najboljša prijatelja, od 17. leta dalje nek on- off relationship, pri 21ih sva postala pravi par, pri 23ih poroka in le 1 leto kasneje ločitev.

Očitno niso vsi takšni.
Najbrž ne morem ustrezno razložiti – a ona je našla mene. Začela sva klepetati po zasebnih sporočilih… kup podobnih pogledov, dejavnosti, gibala sva se v podobni družbi, skupni interesi, kompatibilen smisel za humor… in to je bilo dovolj za vse kasneje.
[/quote]

Skoraj vseeno je, kje spoznaš življenjskega sopotnika, dokler so nazori zelo blizu, enaki cilji, medsebojno spoštovanje… Če so osnove dobre, je ostalo skoraj samoumevno.

Očitno niso vsi takšni.
Najbrž ne morem ustrezno razložiti – a ona je našla mene. Začela sva klepetati po zasebnih sporočilih… kup podobnih pogledov, dejavnosti, gibala sva se v podobni družbi, skupni interesi, kompatibilen smisel za humor… in to je bilo dovolj za vse kasneje.
[/quote]

Kako romantično 🙂
A potem, ko sta se dobila, pa sta si bila tudi oba vizualno všeč? No, še prej sta si verjetno pokazala fotografiji ne?

Na novoletnem žuru.

V sluzbi, ampak sva bila v bistvu oba na terenu, en malo blizje, drugi malo dlje od svoje sluzbe.

Jaz na faksu pri 19ih letih, on leto starejši. Imela sem tipa takrat, pa potem se enega tipa kar 8 let in ta iz faksa me je čakal in čakal in dočakal, ko me je pri 29ih srečala pamet! 10 let ni imel niti ene resne punce in vseh 10 let sva ohranjala stike. Sedaj živimo v tujini in jaz ne delam, ker je on velik strokovnjak in mi ni treba. Se dobro, da nisem ostala s prejšnjim tipom.

ko so tam bili še dobri žuri, jaz komatozna, on pa noro zabaven. Zeleno, ki te ljubim zeleno.

V savni v Olimju

Tudi jaz na ona-on.

Skupaj sva že 5 let.

V domaci postelji… spoznal sem jo v domaci postelji.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

na kongresu v tujini : Najprej seks potem pa denar ☺

;)))))))))
Z mojim sva se spoznala takoj drugi dan….

Alohka bolj definiras.
To se bere kot da je sestra al pa mama.

Kako romantično 🙂
A potem, ko sta se dobila, pa sta si bila tudi oba vizualno všeč? No, še prej sta si verjetno pokazala fotografiji ne?
[/quote]

Ko se z nekom ujameš, ne razmišljaš o videzu, razen če ta res ni odbijajoč. Pač ti človek postane všeč, ne glede na barvo oči, frizuro, obliko nosa. To res ni bistveno za uspešno partnersko zvezo pa tudi za užitek v postelji ne. Bo treba v 21. stoletju počasi prerasti take romantične predstave o ljubezni.

New Report

Close