Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bql na emi?

Bql na emi?

Kako sta se vam zdela bql na emi? Meni letos nista tako všeč. Se pa bojim da ju bojo ravno letos poslali na Evrovizijo ker lani nista šla…

Nevem kaj ljudje poslušajo, ta dva nista niti kvalitetna pevca niti komad ni padel v ušesa..
Jasno je, da so lani vrhunski Omarjev komad ignorirali na radiu 1, ta dva ki pa bi “morala” kao zmagat pa non stop na radiu..
Poslušajte še enkrat, ves čas se bojiš da bo zafušal kdo..
Vrhunski glas ima največ možnosti..
Vsak ima svoj okus, meni sta čist mimo..
Za najstnice še…

Sta povprečna pevca. Daleč od vrhunskih. Seveda ni vedno samo to pomembno, ko gre za Eurosong. Sicer znata dobro koketirati s kamero, še posebej mlajši.

Za njiju sem navijala lani, ker sta imela zelo solidno pesem. Letos njuna pesem ni niti bleda senca lanski.

Malo me sicer moti, ker sodelujeta z Raayem. Zakaj? Duo Maraaya je znan po tem, da na svojem FB profilu ne prenese negativne kritike. Vse uporabnike, ki ju kdaj “okrcajo” glede njunih pesmi, blokirata. To se mi ne zdi ravno profesionalno početje. Deluje mi precej vzvišeno.

Tudi, ko smo bili na Dunaju na Eurosongu, sta bila Raay in Marjetka med najbolj važnimi izvajalci. Prej si prišel do kogarkoli, kot do njiju, tako, da nas je že tam malo minilo navijati zanju.

Kakorkoli. Upam, da se BQL fanta glede tega ne bosta pokvarila, kot sta se njuna “mentorja”.

Glede naše sobotne Eme pa menim, da je edina opcija za zmago po tem, ko sta izpadli Nika in Manuella, Lea Sirk. Tudi tujina v večini tako pravi. BQL se naj vrneta čez kako leto s kakšno boljšo pesmijo od kakšnih drugih avtorjev.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz jima dam pa prav. FB profil je namenjen predstavitvi glasbenika, stiku z oboževalci, ne izlivanju gnojnice po njiju. Če bi kdo pljuval po tebi na tvojem profilu, ne bi blokirala? Zakaj misliš, da bi si onadva morala to želet?
Pa ju sploh ne maram, še manj pa maram sproščanje frustracij na FB na ljudeh, ki ti niso nič naredili.

Ma ja tud mene moti da je vse kar bql naredita povezano z maraayo upam da se ne bosta prevec pokvarila oz. Da ju ne bosta raay in Marjetka pokvarla

Nisem gledal predizbora ampak kolikor sem mimogrede slisal pesmi po radiu ni bilo ene kolikor toliko solidne.

Jaz jima dam pa prav. FB profil je namenjen predstavitvi glasbenika, stiku z oboževalci, ne izlivanju gnojnice po njiju. Če bi kdo pljuval po tebi na tvojem profilu, ne bi blokirala? Zakaj misliš, da bi si onadva morala to želet?
Pa ju sploh ne maram, še manj pa maram sproščanje frustracij na FB na ljudeh, ki ti niso nič naredili.
[/quote]

A res? Ne ga lomit no. Raay in Marjetka sta javni osebi in imata tudi javno dostopen Facebook profil. Če nista zmožna sprejeti tudi negativnih kritik, sta v napačnem biznisu.

Sta idealna za to gejevsko pedofilno evrovizijsko sceno. Celo zmagata lahko, če bosta dovolj koketna. Glasba? Ah, kdo pa še ocenjuje glasbo 🙂 🙂

Se je pisalo da sta se že pokvarila in da sta ratala vzvišena. Oziroma da sta preveč pod vplivom Raaya in Marjetke, da sta ju onadva pokvarila.
Aja, kot pevca sta pa meni podpovprečna. Letos obupno slab komad, lanski pa taaaako zlajnan, da ko ga samo zaslišim, moram obvezno takoj prestaviti postajo, ker mi gre na …. Pa mi je bil všeč na začetku. Zdaj pa ga slišat več ne morem.

S tole emo se res prevec ukvarjamo, pa sekiramo, da posiljamo slabe pevce ali pesmi. To je meni bolj kot ne ena zabava. Je tolk enih faktorjev, zakaj en zmaga, slovenija, si upam trdit, ne bo nikoli. Ze zaradi gumpcev, kki izbirajo pesmimza emo. Izmed 108 ni bilo nobene boljse od une svedinje ali celo indigo zalostinke?! A bejžte, no. Tko da ze v startu je nekaj preracunljivosti, protekcije itd. Naj gresta bikulovca, bomo vsaj videli , pri cem sta. Jaz bi celo nuškino dretje spustila tja, komsi pa to tako zeli. Skratka, v soboto bo zame se en del komedije in zabave

Lani sta oddelala veliko boljše, letos pa čisto razočaranje.

Ne vem, kako bodo letos glasovale najstnice. Moja in sosedova sta 12 in sta tudi izjavili, da jima letos pesem ni bila všeč, prej pa zbirali sličice itd

Men je pa zanimivo da poje skoraj vse samo anej. Najbrž zato ker tako dobro koketira s kamero.

A res? Ne ga lomit no. Raay in Marjetka sta javni osebi in imata tudi javno dostopen Facebook profil. Če nista zmožna sprejeti tudi negativnih kritik, sta v napačnem biznisu.
[/quote]

Ti si pa perla. Ker sta javni osebi, morata sprejemati gnojnico na profilu, ki sta ga sama ustvarila? Seveda se temu kot javni osebi ne moreta izognit, štange jima pa tudi ni treba držat. Sploh ker so omenjene kritike najbrž hudo strokovne.

po 15 sek prevrtela…

New Report

Close