Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela – saj ni res pa je

Mirela – saj ni res pa je

Ženska si je v banji luki spet “namontirala” himen, za 400 EUR.

Ko človek misli da je že vse videl……….

Pa kaj kompliciraš, danes je že vse normalno, od spolnih odnosov z istim spolom, do tega, da imamo parade ponosa in da ljudje napol nagi hodijo po mestu, nekateri pa sexajo pred obiskovalci, do trojčka in šestorčka, do sexa z živalmi, do skupinskega posilstva, do tega, da je normalno, da želi moški odrezati svoj spolni ud in si narediti vagino in prsi, da postane ženska, normalno je, da si otroci sami izberejo spol, da ženska doji psa in eksperimentira s pasjimi celicami v svojem telesu, za to dobi kulturno nagrado … In če si da ena Mirela, ki je samo produkt družbe, ki se tako ali tako sesuva, narediti himen, je to malenkost.
To je levičarsko liberalno demokratična družba, ti pa boš s tem zapisom označen kot zaostal, zahojen desničarski konzevativc, nestrpen homofob, ki je prikrit homosexualec, …

Tema že obstaja: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11108699&sid=d2e03e8f53ab39eb2e0b600be91015bd

Res ubogi njeni otroci, kako jih mora biti sram. Ne vem, če bi jaz tako mamo sploh še kdaj pogledala, če bi bila to moja mama.

nova
Uredništvo priporoča

Si se kar dobro opisal, ja.

Himen je zelo cenjen v družbi. Tudi meni je všeč, da ga ima, sploh če je čisto nov.

Od kdaj pa jeona normativ za ‘normalno’?

Če je ne bo še zožala, kakšnega posebnega efekta od tega verjetno ne bo. Ampak raztrobi pa tudi vse:-))

Mislim, da je osnovni namen te njene odločitve, da jo raztrobi … drugače ne bi bilo sploh zanimivo.

Kakšna žalostna eksistenca.

Res žalostno.

In ta ženska naj bi bila mama.

New Report

Close