Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija je en sam samcat ledenik

Slovenija je en sam samcat ledenik

Slovenija je en sam samcat ledenik. Tako ledeno je, da je joj. In sneg, sneg, sneg, sneg.

ojoj, kaj bi šele bilo, če bi bil mraz…


Saj je mraz. Kar pojdi ven, pa boš videl/a.

pa saj je zima in februar je najhladnejši mesec leta. Pa pojdi na Bali, trenutno je tam 30 stopinj.


Saj je mraz. Kar pojdi ven, pa boš videl/a.
[/quote]

res, v Sloveniji danes ob 8.00h med +1 in -2°C:-)))

Pri nas ledeno piha, prav do kosti. Meni ni problem prenašati mraza, če ne piha. Če ne piha, se toplo oblečeš in zaviješ in se da preživeti.
Ampak ko piha burja z vso hitrostjo, prav čutiš, kako ti gre do kosti.
Tudi jaz sem že sita te grde zime. Komaj čakam pomladi in poletja. Ko je sonce in jasno nebo, kar zaživim.


Že cez samo okoli 100 dni boste jamrali, kako je vroče.


Že cez samo okoli 100 dni boste jamrali, kako je vroče.
[/quote]

Nad vročino še nikdar nisem jamrala 😛

Zdajšnji mraz in sneg mi je sicer odveč, ampak je za preživet, saj bo čez en mesec že pomlad in ta misel kar lepo greje. Če bi bilo takole v novembru, bi se pa verjetno spremenila v medveda in šla spat do marca :))

scena za remake filma the shining 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Brrrrrrr, res je ledeno pri 1 stopinji… ste res tako občutljivi no?
Sneg pa žal kopni..

Zunaj sneži, stopinj je trenutno 0, vse belo, mrzzzlo. Kdaj bo poletje. Imam raje 35 stopinj kot pa 0.

Te bom julija vprasala, ce si res tako obcutljiva, ko bos jamrala nad vrocino 😛

Te bom julija vprasala, ce si res tako obcutljiva, ko bos jamrala nad vrocino 😛
[/quote]
Pa a veš, da tud to nisem jamrala… sem prišla iz službe zmučena ravno zaradi vročine, se malo odpočila, šla skuhat kosilo.. jamrat nad dejstvi, ki jih ne moreš spremenit, ti samo še več energije vzame. Tako da ne nas metat vse v isti koš. :).

Letos je ena zelo povprečna zima. In kar se snega tiče in kar se mraza tiče. Nič posebnega ne v + ne v -. Osebno mi ta sneg ne paše / na splošno ga ne maram/. Če že ,bi ga raje imela dober mesec prej. Pa bo že. Smo že proti koncu februarja. Je o.k., še malo pa bo pomlad. Dan se daljša!!

In cel teden bo še naletaval.

Morda bo ta grozen sneg in mraz res šel, ampak že čez 9 mesecev se bo vse skupaj ponovilo. 🙁

Spet ta grozna zima. Vsako leto isto znova.

Ledeni pokrov na ledenem pokrovu.

Poglej vremensko napoved za naslednji teden!

New Report

Close