Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevozi org cene

prevozi org cene

moja hčerka vozi malo boljši avto (audi a4) in ma na prevozih vedno probleme s cenami. recimo iz LJ do Velenja računa 6.50 EUR in se ljudje pritožujejo da plačajo ponavadi le 4 EUR, ko jih pa praša s kakšpnim avtom se vozijo pa dobi odgovor da z Clioti, Puntoti in podobno. zakaj so na prevozih tako nizke cene

Ponudba povpraševanje. Je pa večina ne glede na znamko avtomobila 4€.
A nima ceno objavljeno?

Treba bi bilo naredit stran kjer bi se točno vidla znamka avta in cena, nadstandard se plača

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem kako sploh pride do nesporazuma, ker je na strani jasno, kakšen avto je in koliko računa? Kdor se pač kljub višji ceni odloči, da se pelje, se nima kaj pritoževat.


Saj se to vse lahko vpiše, znamka avtomobila, kje se pobira, kdaj, kako se kontaktira, cena, Verjetno pa ima hčera avtorice notri napisano po dogovoru.

pa a res noben ne dojame da vas ženska j… v glavo? Haha

teli prevozi so res pod ceno

prevozi.org niso storitev prevoza, ampak ti uporabniki krijejo del stroška, ki bi ga itak imel.
torej, ne more ona zaradi svojega fensi šmensi avta postavljat višje cene.


a A4 je hčera sama kupila ali ga je prif… ☺

ma vi ste idioti na kvadrat, itak da je Audi A4 lahko dražji ker tudi več požre nafte kot en Clio

meni je že žaljivo ko mi dajo iz gornjega grada sam 3 EUR do Ljubljane rajši potem nič ne vzamem mislm jaz mam M3 k mi spije na 100 km skoraj 12 litrov nafte

korektna cena bi bila 0.10 EUR za kilometer, do Kopra 10, Maribora 12, itd

še enkrat. to, kako drago te avti stanejo, je tvoj problem.
prevozi org so namenjeni delnemu kritju stroškov, ne pa POkritju stroškov…

še enkrat. to, kako drago te avti stanejo, je tvoj problem.
prevozi org so namenjeni delnemu kritju stroškov, ne pa POkritju stroškov…
[/quote] potem pa najboljše da začnemo z Jugoti Koral vozit prevoze

potem pa najboljše da začnemo z Jugoti Koral vozit prevoze
[/quote]

če je tvoja želja vozit yugota, ne vem, zakaj tega ne počneš že zdaj

meni se zdi korektno da če vidim da me nekdo pelje z boljšim avtom da mu dam kakšen evro več, mam dost pozitivnih izkušenj velikokrat me kdo povabi na kavo pa tudi vrata mi kar pogosto odpirajo

Jaz sem vedno plačala do Velenja 10 €, do Maribora 21 € in do Kopra 11 €…

Cena je relativna. Audi A4 ni nek poseben avto. Prevozi so namenjeni hitrim in poceni transferjem.
Jaz sem večkrat posredoval za prevoz med Dunajem in LJ. Cena: 20 Eur. Kar je polovica avtobusnega prevoza.

Da bi pa z prevozi sluzil…pa ne bo šlo…

New Report

Close