Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Netflix

Netflix

A ma kdo naj mal predstavi? Se splaca met? Se splaca skenslat narocnino tv pa imet sam netflix?

Ne, mislim da ne more nadomestiti žive TV. V Slo ima zelo malo vsebin. Mi ga imamo malo za zraven, včasih zvečer pogledamo kakšno nadaljevanko – a vidim da zadeva ne bo za dolgo.

Jezik, podnapisi – zgolj angleško.
Solidna izbira filmov, nadaljevank, tudi dokumentarci.
Ni športa, poročil, kakih debat, v bistvu aktualnega dogajanja.
Imam že kar nekaj časa in se mi za ta znesek zdi vredno – vsebine brez EPP. Zgoraj Rok pravi da je vsebin malo. Morda res v primerjavi z originalom, A še vedno toliko “gledljivega”, da preprosto ne morem pogledati vsega – moram pač izbrati kaj bi bilo najprimerneje trenutnemu razpoloženju.

meni je všeč, ker sem tip, ki rad gleda serije. odkar ga imam, par mesecev, gledam Suits pa še nisem prišla skozi, tu in tam pogledam kak film, je pa res, da je pri filmih bolj slaba izbira, pa pri serijah tudi niso glih bogato založeni, vsaj tega, kar sem si vlačila dol prek torentov, ne najdem gor.

da bi pa nadomestilo tv, pa ni za mislit…

Netflix ti lahko nadomesti TV, če na njej gledaš samo filme in nadaljevanke – pa če ti od slovenskih vsebin zadošča samo RTV. Potem potencialno lahko odjaviš razne trojčke. Pri nas ni variante. Že zaradi športa.
Kakšnega chrome casta pa nihče nima?

Najdeš pa njihove izvirne serije, ki jih še nikjer drugje ni in jih lahko pogledaš v enem kosu, ker izidejo vsi deli naenkrat. Recimo Stranger Things. Ali The Crown.
Pri nas se je ta Netflix na žalost preveč prijel. 🙂

Kje lahko vidim katera vsebina je na voljo v Slo?

Imam samo Netflix, za kaksno serijo tu pa tam. Tvja sploh ne gledam niti pogresam. Meni je Netflix kul.

New Report

Close