Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam po kavbojke za krepkejšo najstnico

Kam po kavbojke za krepkejšo najstnico

Za hčerko, staro 10 let, ki ni debela, ni pa niti suha, kupujemo kavbojke. Pri 150 cm ima 48 kg. Ja, vem, nekoliko preveč, pazimo pri prehrani, gibanju, ampak je enostavno take postave, krepke. Ona nikoli ne bo suha, ker taka pač je. Njena sestra npr. je ekstra suha in njej tudi skiiny kavbojke niso prav, ji vse pleše okoli pasu, je pa po postavi taka dolga in suha.
Skratka, hčerka rabi nove kavbojke in ko sva šli gledat zanje, ni sem NIKJER nič našla. Vse samo super skinny, tako, da kaj še navleče nase, ampak jo vse tiči in ne neudobno, seveda. Kje se da torej dobiti kake “ne-skinny” kavbojke za otroke za eno normalno-do malce močnejšo postavo?
Če kdo ve, bom zelo hvaležna!

shujša nej

Kupujta na zenskem odraslem oddelku. Tam bosta zagotovo kaj nasli. Pojdita v kaksen new yorker ali pa v kik ipd.. 😉

nova
Uredništvo priporoča

H&M je imel včasih te kavbojke, ki imajo prilagodljiv pas.
Drugače pa poglej v emporiumu v btc Dorothy Perkins

Mislim, da bosta na odraslih dobile velikost za njo, treba pa bo verjetno rezat. Poskusite še kaj drugega, da nekaj teže izgubi, oziroma ne pridobiva tako hitro kot centimetrov. Če je sestrica tako suha, bo prej kot slej prihajalo do podzavestnih zamer do nje, kar bo veliko bolj tragično kot nekaj kilogramov viška. Predvsem bi rekla, da je ne štapecirate toliko, kaj je, temveč kaj je. Za lačne momente naj ima zmeraj krhlje sadja, oreščkov, vodo s koščki sadja (koščki oranže, limone, zmrzjene maline, robide), krožnik pri kosilu naj vsebuje več zelenjave, skratka, spremeniti bo potrebno prehranske manire. Kakšen ples tudi dekleta malce spodbudi, da se bolj zavedajo svojega telesa, morda poskusite. Ali pa atletika, čeprav malo otrok potegne tek z nekim hudim veseljem. Upam, da si lahko privoščite finančno, ker čeprav je lahko tudi poceni, včasih svoje naredi družba. Sicer pa poskrbite za družinsko redno obliko športa, da otroci pridobijo to zavest. Kolesarjenje, hoja v planine, rekreativno plavanje…)

Za tvojo hči niso kavbojke. Res ne. Za tvojo hči je trenerka pa namesto večerje in kosila laufat. Da bo normalna punca ne pa bunka.
Zdi se mi, da mora s tabo biti nekaj narobe, ker sprašuješ take stvari namesto da bi videla da nekaj ni ok s tvojo bunko doma.
Aha… Oprosti, saj sem zdaj še enkrat prebral tvoj post… Ja… Vidim, da nisi čisto gladka. Mentalno zaostala? Glej nič hudega, jaz take ljudi cenim in spoštujem in tudi ogromno doniram društvom in ustavnovam za take kot si ti. Skratka lepo trenerko kupit pa bo. In lep večer. V ustavnovi ali doma?

Kupujta na zenskem odraslem oddelku. Tam bosta zagotovo kaj nasli. Pojdita v kaksen new yorker ali pa v kik ipd.. 😉
[/quote]

Sem poskusila, pa ne gre, ker so to že “ženstveni modeli”, z močnejšimi boki in večjimi zadnjicami, izgleda vrečasto, tudi če so manjše številke.
Hvala vseeno za nasvet.

Pri 150cm in 48kg je Indeks 21.3 (za informacijo, normalna telesna teza je med 18.5 in 24.5). Tako da ne poslusaj zamorjencev ki bi hujsali.
Moras pa verjetno na oddelek za odrasle, kar pri 150cm po moje niti ne bi smelo bit vec vprasanje.

Kaj naj pa jaz naredim, ker hujšala ne bom na svoj ITM 18?
Tudi jaz bi kavbojke, ki niso skini, da so normalne višine v pasu, lepo oprijete preko riti in stegen, ter od kolena lepo rahlo na ven, ne ravno dol, ampak malenkost na zvonček. Ta kroj paše na vsako postavo in rit, pa jih ni nikjer za dobit! Imam jih par starih 10 let in jih čuvam kot suho zlato.
Zakaj bi morali vsi nosit kavbojke-pajkice?
Ste videle moške v njih? Pa to zgledajo smešni za crknit od smeha!
Kaj se je zgodilo s klasičnimi kroji kavbojk?

imajo vse za vašo hči in tudi cene so ugodne. So pa zelo lepa in kvalitetna oblačila.

V angleških internetnih trgovinah z oblačili imaš kavbojke vseh barv in krojev za vse postave, od zelo suhih do zelo debelih, za vse se najde. Pa še cene so od 20 do 50 €. In niso samo skiny anpak vse variante. Malo poguglaj in najdeš vse. Jaz že dolga leta kupujem vse na ta način. Tudi čevlje, majice, jakne, pižame… ni da ni in vse mi je kot ulito, pa nimam manekenske postave.

New Report

Close