Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

EMA 2018

Default avatar

vaše mnenje

Vaše mnenje?
Plusi, minusi?
Komu privoščite zmago?
Default avatar

marianne--

Meni je bila všeč Lara-pa tudi Luka je bil ok.

Default avatar

Sploh nisem

Sploh nisem mogla gledati do konca, ena pesem slabša od druge! Katastrofa!!! Mi pa res ne znamo, enostavno ne znamo:((
Default avatar

portiw

marianne-- je napisal/a:

Ti se zafrkavaš. Punca se je očitno odločila posnet tipičen evrovizijski komad, ki se vedno konča na enak način: s predzadnjim ali zadnjim mestom.
Default avatar

Ni ok

Nobenih presežkov, naj zmaga Lea Sirk, če že mora kdo.
Žalostno da ne premoremo nič boljšega, kot da sem gledala nek festival iz leta 2000.
Default avatar

portiw

Besedilo pa abotno, da te nekam prime.
Tako žalostne EME, kot je bila letos, še nisem videla. Kako je vse to prišlo naprej???
Default avatar

dizastermaster

Se najbolj vsec mi je bila lea sirk. Vedno bolj mi je tudi vsec komad od anabel. Ampak zal se ni uvrstila naprej.Vse ostalo obup. Ta indigo. Pevka je bila s tistim vencem na glavi, ko da bi imela snap chat filter na glavi. Kaj folk studira, ko se pripravlja na nastop na emi. Se najbolj brezvezen mi je bil sesek. Ce bi kdo drug pel ta komad bi bilo 100x boljse. Sesek sam iz sebe dela klovna. Splih de ne zna obnasat. Upam, da ne zmaga ta stvor in nam naredi sramoto na evroviziji s svojim retardiranim obnasanjem
Default avatar

Mula

Tudi meni csec samo lara. Pa king foo, ki so izpadli, pa so mi bili najboljsi sploh letos
Default avatar

meni tudi

marianne-- je napisal/a:

Tudi meni je bila daleč najlepša tale pasem. Sem dobila kar kurjo kožo...... ene pasmi (melodije)
preprosto takoj začutiš. :)

Samo ne vem, če paše na Evrovizijo. Kar je meni všeč ni Evropejcem.

Se pa vidi, da je 4 pesmi izbrala publika, 4 pa 'strokovna' žirija.
Nuško, pa tisto čupavo severnjakinjo je ziher izbrala žirija.
BQL sta bila brez veze, najslabša sta mi bila Tanja Ribič in Rok Golob s tisto pevko, ki kar požirala besedilo.
Niko je pokopala koreografija - pa ne moreš se glih v pižami valjat po postelji. Saj pa ni delela sprejemnih izpitov za AGRFT :-))).

Drugi so bili pa bolj medli.
Default avatar

Tudi meni

Mula je napisal/a:
Tudi meni csec samo lara. Pa king foo, ki so izpadli, pa so mi bili najboljsi sploh letos
Imam povsem enako mnenje, odlična pesem King Foo, zmago od finalistov pa privoščim tej Lari.
Default avatar

ajjjjde

Sem imela občutek, da izbirajo pesem za pogrebni zavod.
Default avatar

Mhhhhhhh

Bql sta bla letos resss slaba!!!
Default avatar

marianne--

Mhhhhhhh je napisal/a:
Bql sta bla letos resss slaba!!!
nista bila slaba, lepo sta zapela. Pesem sta imela zanič, ne vem, kaj je packal Raay. S tem bi morali iti na Emo.

Default avatar

Rok-1

vaše mnenje je napisal/a:
Vaše mnenje?
Plusi, minusi?
Komu privoščite zmago?
Uspel sem poslušati cca 20 min, pa še potem parkrat po minuto.
Moje mnenje - niti ene poslušljive zadeve. To je tudi glavni minus, drugi pa pametujoči voditelj. Čeprav glede voditelja... nimam nobene boljše ideje.
Plus je bil postavitev scene.

Zmaga? Pojma nimam in glede na to, da mi ni bilo nič všeč, mi je čisto vseeno.
Default avatar

minut manj

Rok-1 je napisal/a:
vaše mnenje je napisal/a:
Vaše mnenje?
Plusi, minusi?
Komu privoščite zmago?
Moje mnenje - niti ene poslušljive zadeve. To je tudi glavni minus, drugi pa pametujoči voditelj. Čeprav glede voditelja... nimam nobene boljše ideje.

Jaz komaj dobrih 15 min. Vsako pesem mogoče pol minute do minuto. Voditelj je bil slab. Pojma nimam, kdo bi lahko zmagal. Najbolje, da nihče. Naj enkrat že nehajo s tem in posledično z Evrovizijo.
Default avatar

Rok-1

minut manj je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:

Jaz komaj dobrih 15 min. Vsako pesem mogoče pol minute do minuto. Voditelj je bil slab. Pojma nimam, kdo bi lahko zmagal. Najbolje, da nihče. Naj enkrat že nehajo s tem in posledično z Evrovizijo.
To pa res! Sem takoj za.
Default avatar

Iceicebaby

Tocno tako.
Default avatar

semzau

Iceicebaby je napisal/a:
Tocno tako.
Enako.
Default avatar

Ribickahojvpenzijo

A kako glupo je pa pela ribicka, se je drzala ko da bo vsak cas dozivela orgazm zto kr je na odru pela, ocitno ni nikoli prej mela take moznosti pa ji je dzuro aka ljigav bosanc zrital nastop da se je njena zelja izpunila, v resnici pa vsi vemo da je cela zategnjena z botoksom v licih
Default avatar

hhm

lepo nedeljo in vsaj čisto majčkeno pozitivne energije vam želim...