Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EMA – pa kaj ta Valič bluzi toliko?

EMA – pa kaj ta Valič bluzi toliko?

Ma kje so ga sneli? Trenutno poslušam in komaj prebavljam. Evo Evo Boto! Pa to pucanje grla? Kašlanje? Kot da bi en nakladač nakladal za šankom… Nobene profesionalnosti. Jest se zafrkavam in delam norca…tako trdi on.

Vid

Se strinjam tako bedne eme pa se ne. namesto da bi blo malo nostalgije in da bi zavteli odlomke starih pesmi ker vsasih so bili zares dobri! Moram poslusati njegove bedne sale!

nova
Uredništvo priporoča

Tip nima nobene izobrazbe s tega področja. Še kot stendup komik je srednja žalost vse skupaj.
Ne leži mu,nima niti talenta nekega. Žal.
Je pa res, da izhaja iz igralske družine in taki pol forsirajo naprej potomce svoje. Brezveze .
Nobene profesionalnosti, uglajenosti…
Še naš sosed je bolj duhovit,ko nam med druzenji pove kaj zanimivega.
To forsiranje je pa preseglo že vse meje.

Kolikokrat pa si lahko glasoval z enega telefona?
Ker imam obcutek, da je nekaj teh vložilo nekaj tisočakov in so glasovali ‘sami zase’.

Moji favoriti zal niso prisli naprej.

V finalu bodo pa najbrz in na zalost zmagali bql, da bo rajko hepi.

Raiven kot voditeljica??

Meni pa se je zdel čisto simpatičen in v redu. Pravzaprav zelo v redu.

Super je bil, ful je bilo duhovito tisto komentiranje. Raiven je pa tudi carica, 1000x boljša kot razne Lorelle in Bernarde.

Tako slabe Eme pa že dolgo ne. Niti en komad ni niti približno dober. Slabo, zelo slabo. Ali pa me je čas povozil? Ne vem.
Kakšne so se pa vam zdele pesmi?

Od B&L.. lansko leto sta bila fantastična, letos totalna nula.

Kdaj bodo že nehal s to Emo. A danes je bil polfinale? Danes sem gledal vsega skupaj 15 min.
Še enkrat ;(. Ni šans.

Pesmi so bile obupne, še najbolj Nuška, Tanja, Nika, BQL, Lara, Ina…totalno zanič pesmi.

Samo od Lee Sirk mi je všeč celoten paket. Sama pesem ni presežek, se je po potrudila s koreografijo, fajn produkcija, pesem je posebna in upam, da zmaga.

Meni so bili všeč edino King Foo, samo žal jih niso dali naprej. Škoda.

Vedno ene in iste fore, da ne veš ali je to v njem, ali toliko igra, vendar vedno eno in isto, neprepričljivo, negledljivo,

Eni tako bednih dogodkov že leta in leta ne gledamo!


Sedaj so teveji ja zelo poceni. Tudi na podarimo.si se da kaj še dobrega dobiti.☺

______________________


Sedaj so teveji ja zelo poceni. Tudi na podarimo.si se da kaj še dobrega dobiti.☺
[/quote]
Rajš Rambote, pa take kozlarije gledam, al pa še bolš prespim!


Rajš Rambote, pa take kozlarije gledam, al pa še bolš prespim!
[/quote]

Pa saj, ta Valič je precej podoben Stallonu. Še sploh po kakšni hollywoodski fešti.

______________________

Pa saj, ta Valič je precej podoben Stallonu. Še sploh po kakšni hollywoodski fešti.
[/quote]
Un je vsaj tih pa strela!


Un je vsaj tih pa strela!
[/quote]
Valič strela kvadratne kozle. Mu Stallone do gležnja ne seže.

MMG, v kontejnerju leži en lcd tv, če te zanima. Boš lahko gledal nadaljevanje EME.

______________________


Valič strela kvadratne kozle. Mu Stallone do gležnja ne seže.

MMG, v kontejnerju leži en lcd tv, če te zanima. Boš lahko gledal nadaljevanje EME.
[/quote]
Za spat, mam en TV, pa eno babo dost!

Koliko in kateri gredo naprej?

Vid je bil edina svetla točka včerajšnje Eme.

Valič je bila edina stvar zaradi katerega sem občasno pogledala na ekran in se smejala. Dobro je bil predvsem na koncu ko je komentiral pevce prejšnjih let.

Zelo težko ga gledam. Saj mu mogoče napišejo kar dobre tekste. Še težje gledam Polesa.

Brezveze je vse skupaj. Itak je že skoraj določeno da bosta zmagala bql.

New Report

Close