Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes so nas zaradi našega kužka vrgli ven iz restavracije

Danes so nas zaradi našega kužka vrgli ven iz restavracije

Danes smo šli na izlet na obalo in potem v znano primorsko gostilno na kosilo (ne bom imenovala katero, da ne bom še kakšne tožbe fasala). S sabo smo imeli psa, ki je resda malo večji, ampak zelo miren in ubogljiv.
Smo vstopili, se usedli za mizo, nenadoma pa pridrvi natakar in nam reče, da psi pri njih niso dovoljeni. Mu pojasnim, da je naš zelo priden, a nam potem ukaže, da moramo takoj zapustiti restavracijo.
Hvala lepa, tam nas ne bodo več videli.
Slovenski turizem kam greš…

Kaj vam ni jasno…v restavraciji psi nisk dovoljeni…edino pravilno da so vas ven vrgli če niste razumeli…

Pravila so v restavraciji z določenim namenom, če veljajo za vse enako potem nevem kaj je tu težava?


Ne verjamem. Ne poznam primera natakarja, ki bi drvel.

Je kar nekaj lokalov, kjer so psi dobrodošli, povsod pač ne. Meni je to kul, pa imam psa. Nekje obstaja Dogswelcome seznam, mislim da na Pasjinet ali Pesmojprijatelj, pobrskajte.


Nekateri bi kužete peljali kamorkoli, potem pa bentijo nad pravili, ki jih določen objekt(tu pač restavracija) postavi in še huje, se znašajo nad zaposlenim. Ne razumem tega..



Še dobro zate, da so psi pametnejši od tebe. Imaš srečo.

Evo, tukaj

http://www.pesmojprijatelj.si/dog-welcome-lokali

Ljudje, ki delajo s hrano morajo imeti higienski minimum, uvedel se Haccp sistem in cerzifikati, ko pride inšpekcija z vatirano palčko briše kote …
Eni bi pa svoje pse v restavracijo vozili? Ja potem naj ima tudi kuhar svojo mačko tam, pa kelner svojega psa za šankom…
Kaj vam vse ne pade na pamet! Tvoj pes je TVOJ in zato ne sodi v restavracije, v trgovine, v slaščičarne, ne v hotele …
Natakar je naredil prav. Sicer pa vas ne bi nihče “ven vrgel”, če bi vljudno vprašali preden ste sploh vstopili.
Meni so ogabni lokali, kjer so dovoljene živali.


Res mi ni jasno, zakaj užaloščenost. Če bi ti in tvoj pes sedela za sosednjo mizo, bi jaz urgirala pri vodji lokala, da lokal zapustita.
Kjer je nalepka dobrodošli gostje in psi, pa mene ni. Vas pustim v vašem odnosu z ljubljenčki. Tako, da gost sam, se prej preden sede za mizo povpraša ali je dovoljen vstop živalim.

To je čisto OK, če je bilo označeno na vratih. Prav je, da so restavracije, v katere psi smejo in restavracije, v katere psi ne smejo. Tako lahko vsak izbere restavracijo primerno zase.



Še dobro zate, da so psi pametnejši od tebe. Imaš srečo.
[/quote]

Te smem spomnit da se bliža marec? Če boš zoprn veš kaj te čaka. Sam pravim.

Midva sva šla v neko restavracijo sredi Ljubljane. Bilo je dokaj prazno, zato sva vprašala, če smeva noter pripeljati 30-kilsko mrcino ali jo morava pustiti zunaj. Natakar je rekel, da ker je malo gostov, je lahko z nama, če bo mirna. Ni problema. Od doma je navajena, da pri mizi ne prosjači in ne dela izgredov. Ulegla se je na tla in mirno čakala. Čez nekaj časa ji je natakar sam od sebe prinesel vodo, kot je rekel, ker je tako pridna. Nhče se ni razburjal, je pa bilo nekaj pohval, kako lepo vzgojenega psa imava.

Meni so ogabni lokali, kjer so dovoljeni takšni osebki kot si ti.
In ogabni so mi lokali, kjer so dovoljeni sluzasti, slinasti, srmkasti kričeči sončki. Na srečo je že kar nekaj trgovin, kjer je vstop sončkom prepovedan.


Itak. Una yorkshirski terier je bila spregledana, zdaj pa je pod drugim nickom napletla novo zgodbico. To mora biti hudo bolna oseba, možno je tudi da je avtor vseh takih tem kak Julij Cesar npr.
[/quote]

Seveda je provokacija. Vsi lastniki psov, najprej vprašamo če smemo v lokal s psom.

Se mi je že zgodilo, da sem kljub nalepki, da je pes prepovedan, vstopil (brez psa), prosil natakarja, če naredi izjemo, ker je priden in majhen pes, pa je dovolil. Če nebi, bi pa tudi razumel.

Meni so ogabni lokali, kjer so dovoljeni takšni osebki kot si ti.
In ogabni so mi lokali, kjer so dovoljeni sluzasti, slinasti, srmkasti kričeči sončki. Na srečo je že kar nekaj trgovin, kjer je vstop sončkom prepovedan.
[/quote]

Res je ogabno vlacit te vrece bolh v lokale;se prej si psi prelizejo spolne organe in riti pol pa v lokal…pes sodi na kmetijo kot delovna zival vse ostale pse pa bi bilo treba usmrtiti…ampak jaj ko je cel biznis z nimi;vsi sluzijo in to je ves smisel te pesomanije;druge koristi itak ni od njih

Res je ogabno vlacit te vrece bolh v lokale;se prej si psi prelizejo spolne organe in riti pol pa v lokal…pes sodi na kmetijo kot delovna zival vse ostale pse pa bi bilo treba usmrtiti…ampak jaj ko je cel biznis z nimi;vsi sluzijo in to je ves smisel te pesomanije;druge koristi itak ni od njih
[/quote]

Pazi se marčevskih id.


Edino pravilno so storili!

Če ti je dolgčas, preberi kaj, ali pa poribaj stopnice. Ne nas s takimi ;?!!

Pa kako je možno, da imate vsi pridna in ponižna ščeneta, ugrizov je pa ogromno?
A pridejo pasja bitja z Marsa, al kako?

Pohvalno. Naslednji dam nagrado restavraciji, kamor nimajo vstopa otroci.

Rezultati 12letne svedske studije pravijo, da imajo lastniki psov 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjso moznost, da bodo umrli v dolocenem letu in 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjso moznost, da umrejo zaradi kardiovaskularnih bolezni. Ce so psi tako polni bacilov in nesanitarni, kako je mogoce, da njihovi lastniki zivijo dlje?

V tujini je nekaj normalnega recimo hotel z bazenskim kompleksom, kamor mularija nima vstopa. ker pač folku ni za gledat vreščeče mularije, ki bi skakala v bazen, se špricala..

Edino pravilno jst bi pse prepovedala povsod razn pasjih parkov.
In ja gostilne kjer so dobrodšli so ogabne in ne grem notr!
Ni mi jasno kako lahko 30 kg bolhasto smrdečo mrcino sploh pelješ v restavracijo!
“gostilne” oz “restavracije” ki dovolijo pse so ogabne in za zapret psi so za doma na ketno dat

Drugič pojdi pa na Bled, v Vilo Prešern. Tam lahko pes sedi na stolu in je iz njihovega krožnika! Videno na lastne oči!

New Report

Close