Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Iščem pričo. Prometna nesreča Ljubljana 12.02.2018

Iščem pričo. Prometna nesreča Ljubljana 12.02.2018

Zdravo!

Zgodila s menoj huda prometna nesreča na križišču Tržaški cesti in Oražnovi ulici 12.02.2018 približno ob 14:00 v Ljubljani.

Peljal sem proti centru in na križišču zavijal na Oražnovo ulico. Na križišču sem ustavil avto in čakal kdaj lahko grem. Ko sem videl, da avta ki je so šli naravnost so ustavil pred linijo ker začel svetiti rdeč luč, začel sem počasi zavijati na Oražnovo ulico, ampak v ta moment moje avto v sprednji del je udaril drug voznik ki peljal naravnost na rdeč luč s pasa za zavijanje levo.

Tega voznika so policisti so kaznovali saj on je bil pijan, plus en fant ki je klical policijo je rekel da je vse videl.

Ne gleda na to danes me povedli da policisti so odločili, da jaz sem bil kriv in drug voznik je šel v zeleni luč. Mogoče policisti tako odločili ker nisem Slovenec.

Zato vprašam kaj moram naredit ker sem definitivno ni kriv, ampak ker to pa bila moja prva prometna nesreča jaz ne vem kaj naj naredim.

Če ste vidili to prometno nesrečo lahko me sporočite v PM.

Hvala vnaprej.

Dobil si naknadno da si ti kriv?

Poglej, verjetno je sin oz. znanec od nekoga ki je na položaju! Žal si pušnu, nima to veze če si “tujec”
jbg, zakon jačeg 🙁

Upam da si vsaj vse poslikal in zapisla kak kontakt od te prvotne priče!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close