Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Požar je….

Požar je….

Bojan Požar je tisti, ki je dejansko sposoben narediti red v tej državi.
To pa za to, ker že zaradi svojega novinarskega dela pozna vse svinje in svinjarije, katere lahko v primeru mandata, popuca in uredi.
Končno nekdo, ki dejansko strankarsko zares obeta.

Ena najboljših njegovih potez bo tudi ta, da bo ukinil obvezni RTV prispevek. On sam je dokazal, da dober medij lahko živi sam sebe ne z nekimi obveznimi davkoplačevalskimi dajatvami.

Že kako so planili nanj dokazuje, da se ga bojijo, ker bi jim dregnil v parasisteme in dvojna merila te družbe. Ga globoko podpiram, ne vem pa če se mu na cesti ne bo kaj zgodilo. Ekipo ima vrhunsko, z vsem znanjem in izkušnjami.

Dejansko bi bil Bojan Požar odrešitev za Slovenijo.
Moj glas ima.

nova
Uredništvo priporoča

Na kakšne populistične floskule padate eni, človek ne more verjet!
RTV prispevek bo ukinil in s tem rešil vse težave v Sloveniji …
Dajte si malo prebrat, kaj je javna televizija, na osnovi česa se plačuje RTV prispevek, kako je v Sloveniji možno spreminjat zakonodajo, kako te zadeve laufajo v tujini itd. itd.

Nikoli mi ni bil simpatičen, sedaj tudi ne. Tudi njegovi prispevki me niso prepričali.

če bi kdaj kaj proti jaja- tu napisal, bi še nekako verjel, da je ok…., tako pa, že iz vosolja se vidi, da je jaja- tov satelit…., pokvarjena in žleht oba ampak, v politiki takšen v bistvu moreš bit, težko pa, da pride v parlament, bi rekel, bi bilo pa zanimivo, da bi…

U bistvu bi se z ukinitvijo RTV prispevka dejansko rešile vse glavne težave v Sloveniji.
Ker tale slovenski “javni mediji” je tisti, ki širi ljudem lažno propagando na osnovi katere se potem volilno telo na volitvah napačno odloča in posledično izvoli napačne ljudi. In to režimsko lažno poročanje RTV slo počne z denarjem davkoplačevalcev.
Vsak medij naj se izkaže na trgu. Tako kot se je izkazal Požarjev medij oziroma njegov portal. Kdor hoče nek medij brat, gledat, poslušat itd…naj si ga sam prostovoljno plača.
Če bi bila slovenska “javna” RTV, tudi dejansko javna in bi delovala v korist javnosti in slovenskih državljanov, se ji ne bi bilo treba bati za svoj obstoj, ker bi ga javnost plačevala, če bi bilo to v javnem interesu.

če pride v parlament in/ali vlado … bo mrtev ☺

Požar je tisti, ki je razkrinkal Ruparjeve grehe kateri je bil član SDSa, če ne veš.
Sicer pa, v normalnih razvitih demokracijah mediji pišejo proti vladam in proti oblasti, poziciji, ne pa proti opoziciji v kateri je jaja. V normalnih demokracijah je tako. V komunističnih diktatorskih državah mediji pa proti opoziciji tolčejo.
V sloveniji mediji pljuvajo in nasprotujejo opoziciji, kar je absurd.
Vlado, ki nam kroji življenje je treba kritizirat ne pa opozicijo, se ti ne zdi?

Požar je tisti, ki je razkrinkal Ruparjeve grehe kateri je bil član SDSa, če ne veš.
Sicer pa, v normalnih razvitih demokracijah mediji pišejo proti vladam in proti oblasti, poziciji, ne pa proti opoziciji v kateri je jaja. V normalnih demokracijah je tako. V komunističnih diktatorskih državah mediji pa proti opoziciji tolčejo.
V sloveniji mediji pljuvajo in nasprotujejo opoziciji, kar je absurd.
Vlado, ki nam kroji življenje je treba kritizirat ne pa opozicijo, se ti ne zdi?
[/quote]

to že, sm nikoli konkretno proti jaja-tu, je pa res, da je treba oblast kritizirat v demokraciji, to pa…, sm kaj imajo italjani od demokracije, ko se skor vsako leto menja vlada tam, živ kaos.., pa kaj pomaga grčiji demokracija, brez kreditov iz tujine, tud mi smo pregoreli brez kreditev, nč bat z belimi rdečimi al črnimi…

kaj če bi nas kar ti razsvetlil, da ne bomo vsi brskali po smeteh…

Kaj je pa pred izvolitvijo kot kronski razlog za njegovo izvolitev trobezljal Cerar? Nekaj o energetski prenovi stavb. 😀 Pa težav ni rešil, razen za visokokastni javni sektor, oni še naprej furajo svoje visokoprofitne popoldanske spje, težav je samo še več…

Javna RTV deluje izrazito politino in režimsko.
EVO. In mi preko obveznega RTV prispevka plačujemo komunistično Murgeljsko propagando
Vaš link

A je bil Požar v sinočnji Tarči? Seveda ne, ker se ga bojijo. Forsirajo Šarca, ker je (bo) dvojček Cerarja. Se pravi: Šarec, nov zagon na poti navzdol.

Če Požarju uspe, bo raztural to komunistično sodrgo.
In potem bo Slovenija po 70 letih končno lahko zadihala.

če ne bi imel kot mrhovinarski novinar toliko masla na glavi.

Bulvar SN, predvsem pa časnik DIREKT in prva leta samostojnega portala mu pri politični karieri ne koristijo kaj dosti.

Kot novinar je bil daleč od tega, da bi samo afere razkrival. Šel se je pravo mrhovinarsko novinarstvo, trač na trač, še otroci mu niso bili svetinja.

A nas ti malo ali veliko zajebavaš?

Požar pravi, da ni politik. Ostali so bili politiki, zato so sodelovali v oddaji.

Požar pravi, da ni politik. Ostali so bili politiki, zato so sodelovali v oddaji.
[/quote]

Torej, LEVI politiki so dobili nov zagon za pot navzdol. Pod ta levimi že več kot 70 let – samo navzdol. Vmes so spotoma uničl clo eno državo.
Serpentina, na juriš! Gremo uničvat!!!

Kaj se mi je zgodilo! Stojim v banki, groza, kar strese me, zraven mene zakrinkana muslimanka. No, na srečo se je pokazalo, da je bil le ropar z masko.”

New Report

Close