Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu MONklju, ne pozabite na 14.marec! ;)

MONklju, ne pozabite na 14.marec! ;)

Dragi MONOvci, če ste bili danes res pridni, pozorni, prijazni, skratka vse tisto, od rožic, srčkov, masaže, pospravljanja, pucanja, do odličnega, ampak res briljantnega lickinga (vsaj trije hudi orgazmi, tko da boljša polovica obleži do jutrišnjega dne), potem pogumno zahtevajte čez en mesec, 14.marca, en hudo dobro pripravljen steak in BJ! In ženske, prosim, bodite fer, in se res tem ta dobrim moškim, čez en mesec posvetite svoj čas.

Zakaj bi bil danes kaj posebnega? Je kak praznik?
In kakšen praznik je 14.marec?

Tako, kot za Valentinovo velja preprosta misel: “Če bi vas resnično ljubili, bi ne zmogli počakati na ta edini dan, da bi pokazali.”

Stake in BJ daj bi moral biti vsak dan.. saj je za moške BJ isto kot rože za ženske, baje.
Sicer nikoli nisem razumel, zakaj bi se kdo tako zelo navduševal nad rožami?

Ampak je Žižek razložil:
https://youtu.be/a5yoqjABeBM

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

Mišljeno je bilo za VČERAJ, valentinovo, ker pa so zbrisali temo, je izpadlo za danes..

Za 14.marec ti pa piše, kakšen praznik je..

Mišljeno je bilo za VČERAJ, valentinovo, ker pa so zbrisali temo, je izpadlo za danes..

Za 14.marec ti pa piše, kakšen praznik je..
[/quote]

Moraš met pa zlo ubog partnerski odnos, da se na praznike zgovarjaš, da ti nekaj “pripada”.

Moraš met pa zlo ubog partnerski odnos, da se na praznike zgovarjaš, da ti nekaj “pripada”.
[/quote]

Beri bolj natančno, piše za tiste MONklje, ki so imele zeloo zeloo pridne moške na Valentinovo..da ne pozabijo.. 😉

Za ostale pa ostane usajanje, kot ponavadi, ane? 😉

In njen revež mora zdaj čakati do 14.marca???
Bogi tip!

A ti nič ne bereš tale MON?
Ma ene tud takrat ne delajo tega, pravzaprav nikoli! 🙂

A ti nič ne bereš tale MON?
Ma ene tud takrat ne delajo tega, pravzaprav nikoli! 🙂
[/quote]

Lej, Lea, si se trudla izpasti strašna frajerka – ni ti ratalo – nehaj že.

Lej, Lea, si se trudla izpasti strašna frajerka – ni ti ratalo – nehaj že.
[/quote]

Dvomim, da bi bila Levinja39 “zdrav kmečki fant”, kar izraz frajer pomeni.

Nesposobnost opažanja ironije v vsem skupaj, pa pomeni, da tudi na drugi strani ni prav veliko “zdravih” ljudi.. kmečkih in mestnih.

De omnibus disputandum..

Dvomim, da bi bila Levinja39 “zdrav kmečki fant”, kar izraz frajer pomeni.

Nesposobnost opažanja ironije v vsem skupaj, pa pomeni, da tudi na drugi strani ni prav veliko “zdravih” ljudi.. kmečkih in mestnih.
[/quote]

Popolnoma neposrečen, tale tvoj odgovor.
Dajta se vidva prek ZS žgati, nista namreč niti malo zanimiva za javnost.

Lej, Lea, si se trudla izpasti strašna frajerka – ni ti ratalo – nehaj že.
[/quote]

Tukaj bo spadal tale odgovor:

Kaj je trolček žalostni, kaj te matra?
Tisto prvo, ali drugo, al oboje? 🙂

Drugače je pa to čisto prijazno vabilo…
Mi je žal, da tega ne vidiš..

Kaj je trolček žalostni, kaj te matra?
Tisto prvo, ali drugo, al oboje? 🙂

Drugače je pa to čisto prijazno vabilo…
Mi je žal, da tega ne vidiš..
[/quote]

Stepni, tole ni bilo zate, napačen klik.. 🙂

A ti nič ne bereš tale MON?
Ma ene tud takrat ne delajo tega, pravzaprav nikoli! 🙂
[/quote]

In komu je potem namenjen ta tema? Tista, ki tega nikoli ne počne, tudi marca tega ne bo počela.

Res je prijazno vabilo.
BJ pa stejk, če ga ima rad, bi pa lahko ženska itak večkrat naredila(in uživala o tem), saj se gre za njenega dragega. Sploh če jo on tolkokrat lepo pocrklja ;).

Itak da ja!
Se strinjam..
A ker večina reklamira Valentinovo kot ne vem kaj, sem dodala kontra praznik..
Mislim,da sem za to zvedela šele lani, je Avdič “reklamiral” na R1..
Se mi je zdelo simpatično.. 🙂

In komu je potem namenjen ta tema? Tista, ki tega nikoli ne počne, tudi marca tega ne bo počela.
[/quote]

Tista, ki tega nikoli ne počne, verjetno najbolj tečnari in najeda glede Valentina.
Zato kot malo vzpodbude obema spoloma, da se potrudita..če se že tako premalo, da se vsaj na ta dva dneva.

Tisti, ki so fajn, drug do drugega pa itak da imajo Valentina in Steak+BJ lahko vsak dan..

Itak da ja!
Se strinjam..
A ker večina reklamira Valentinovo kot ne vem kaj, sem dodala kontra praznik..
Mislim,da sem za to zvedela šele lani, je Avdič “reklamiral” na R1..
Se mi je zdelo simpatično.. 🙂
[/quote]
Haha, Avdić ja.. ;).
Sicer pa je to vse del spolnosti, ki naj bi v paru laufala, saj konec koncev naj bi si želela drug drugega. Bit z nekom, ki si ga sploh ne želiš.. in revček sploh ne ve, kaj pomeni ko si ga ženska res želi. Evo, jaz pa želim moškim, da imajo ob sebi ženske, ki si jih res želijo. In obratno seveda. :)).

Se strinjam, lepa gesta.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Še 4 dni do najlepšega dneva v mesecu.. seveda za moške, ki jih ženske dejansko ljubijo.. in ne zgolj pričakujejo rožice za 8. Marec, vrnile ne bi pa nič.

De omnibus disputandum..

Heh v petek dobil dobro večerjo v soboto pa namesto akcije jezikovo župo!
Pojma nimam kaj je BJ in stejk.
No stejk vem, če je točno to za pojest dugače pa 🤔🤔😥!

Mislis, da si mogoce zato dobil zupo, ker ne ves? 😉

Je za pojest, ja, samo ni tisti klasicni srednje pecen debel kos govedine. Tipicno so tanjsi kosi socnega roznatega mesa. Se kar topijo v ustih. :P~

[img] https://cdn.someecards.com/someecards/usercards/1300126857602_3473334.png%5B/img%5D

De omnibus disputandum..

New Report

Close