Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je učiteljica užalila mojega sina.

Kako je učiteljica užalila mojega sina.

Danes mi je sin zaupal, da je učiteljici matematike rekel, da zakaj nosi vsaki dan eno in isto majico. Ona pa ga je vprašala, da če še ne ve, da obstaja sušilni stroj. Mislim, kako nesramno. Kaj je hotela povedati s tem, da si ona lahko privošči sušilca, mi pa ne?

Kk bi te prtegnu enkrat okol glave, da bi se ti zasvetl.
Nauc rajs svojga mulca da naj bo bolj spostljiv do odraslih ne pa da jih j*** v glavo pa tut un ne bo posledicno uzaljen nazaj.
Poleg tega pa ce enga roasta ne zna prenest si pa pic** vzgojila.

Kje je tu kakšna nesramnost? Tu se samo vidi primitivnost tvojega sina. Bodi vesela, da imajo ljudje voljo delat s takšnimi primitivci. Tvoj mulc bi pa mogu dobit po prstih, da ne bi nikol več kaj takega vprašal odrasle osebe.

Ne, ampak to, da imaš zabitega in nevzgojenega sina.

Uciteljica je uzalila tvojega sina? Uf, kak znate eni dvignit pritisk. Jaz bi imela za take kot je tvoj sin, po pouku pomivanje in pospravljanje posode v solski kuhinji, po pouku!!!

Hi hi dober štos. Učiteljica je faca. 1:0 zanjo.

A učiteljica je užalila tvojega predznega in nevzgojenega sina?Pa kaj si mulc upa?Pa saj ni čudno da je tak predrzen,če ti sama ne veš kako se naj vede otrok,ki ima osnovne manire.Pol je pa uciteljica nesramna in je njega užalila.Pa kaj je s tabo?

Ne morem verjet, da ni nihče prepoznal štosa.
Posrečeno sicer. Če je na tvojem zelniku zraslo, ti lahko samo čestitam.

Realno si učiteljica takšnega vedenja ne sme privoščiti. Take pripombe ne spadajo na njeno delovno mesto in tudi spore z učenci se rešuje drugače. Kako se učenec oblači je njegova stvar, pa če hodi vse dni v eni in isti majici, mu nima učiteljica kaj govoriti o tem.
Sem tudi sama učiteljica, vem kako nemogoči so lahko mulci, ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi bilo spuščanje na njihov nivo in vtikanje v njihov videz/oblačila moj obrambni mehanizem. Predvsem zato, ker so v razredu tudi otroci, ki dejansko imajo doma samo 3 majice in potem takih postane neprijetno.


Kje je štos?


Dvomim, da si ti učiteljica. Ne znaš niti dobro prebrat zapisanega.


Daj preberi se 1krat, kdo je komu kaj rekel.
Drugace pa je nekomu dolg cas.

Kaj pa je tako groznega povedala učiteljica? Povedala je, da ona pač posuši majico v sušilcu in jo zato lahko vsaki dan obleče isto. O tem kako se učenec oblači, sploh ni omenila. Zakaj pa bi bila po tvoje žaljiva, do tega nevzgojenega otročaja?
V naših časih je učitelj takega dvakrat usekal okrog uh.
Kako pa bi ti odreagirala, gospa učiteljica?

Ah, kaj boste napadale mojega sina! Saj so drugi v razredu še slabši.
Je pač učiteljico opomnil, da je vedno v isti obleki. Se vam to ne zdi nemarno? in sicer je še otrok. Ona pa ga je tako grdo ponižala.

Res upam, da nisi uciteljica, ker si funkcionalno nepismena.


Kje je štos?
[/quote]

Ves zapis je štos. Vic, če hočeš. To se ni res zgodilo. Kot ena šala.

Pa saj ne morem verjet, da berete dobesedno in verjamete, da se je to res zgodilo in da je avtorica zdaj užaljena, ker učiteljica misli, da si ne morejo kupiti sušilca?
No, tema bi lahko šla med butaste, pa ne zaradi uvodnega zapisa.

Ves zapis je štos. Vic, če hočeš. To se ni res zgodilo. Kot ena šala.

Pa saj ne morem verjet, da berete dobesedno in verjamete, da se je to res zgodilo in da je avtorica zdaj užaljena, ker učiteljica misli, da si ne morejo kupiti sušilca?
No, tema bi lahko šla med butaste, pa ne zaradi uvodnega zapisa.
[/quote]

Tema je jasno provokacija, ampak verjemi mi, tudi take stvari se dogajajo. V reali.

Joj…tile odgovori kažejo na stanje IQja udeležencev foruma. Pa saj se na 100 kom vidi, da ne gre za dobesedno razumevanje.

Ves zapis je štos. Vic, če hočeš. To se ni res zgodilo. Kot ena šala.

Pa saj ne morem verjet, da berete dobesedno in verjamete, da se je to res zgodilo in da je avtorica zdaj užaljena, ker učiteljica misli, da si ne morejo kupiti sušilca?
No, tema bi lahko šla med butaste, pa ne zaradi uvodnega zapisa.
[/quote]

Mah, jaz pa verjamem, da se tudi to dogaja v razredu. Pa še kaj hujšega in še bolj nesramnega.

Glede na to, da je jutri stavka učiteljev in da ti ne znaš lagat je to ena velika provokacija. Se pa res dogajajo takšne stvari v šolah in ti si probala skopirat enega izmed primitivnih staršev.

Pravokacija gor ali dol,mislim,da odgovori jasno govorijo o še zdravi pameti nekaterih.Vsi vemo,da so sedaj v šoloh nekateri otroci predzni cez vse meje,pa dolocene mamice,ki svoje predrzne otroke zagovarjajo in se kregajo,grozijo uciteljem in vsem,ki ji povejo kruto resnico..

Ja kaj naj jaz rečem ?
Naš tudi skoz godi v treh različnih mikicah in dveh parih hlač. Samo to trajbla.
Pa sem mu jih že prav čisto na dno dala pa še vedno on isto gor.
Oprano je, modno tudi. Pa kaj naj se zdaj sekiram,če bo kdo socialno poklical.

Svet bi bil veliko lepši in prijetnejši, če.bi ljudje vedeli, da so osebne pripombe nevljudne in žaljive. Tudi sama imam sina in če bi se mu kaj takega zgodilo (otroci pač rečejo vse sorte), bi ta dogodek uporabila kot lekcijo iz bontona. Zame je itak bistvo vzgoje v tem, da otrok uvidi, da imajo dejanja posledice. Tudi za odrasle.

New Report

Close