Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zdravnica Sanela Banović

Default avatar

pohvala

Ne morem mimo tega, da bi pohvalila zdravnico Sanelo Banović, ki dela na gastroenterološkem oddelku UKC Ljubljana.
Ona je res čudovit Človek. Zna sprejeti bolnika in če si še tako bolan, ti razgovor z njo daje motivacijo, da osmisliš svoje življenje.
Je čudovita sogovornica in terapavtka.
Ne bom vprašala, če je že kdo bil pri njej, toda čutim, da moram o njej napisati nekaj pohvalnega.
Default avatar

to me je prepričalo

Mi ni glih je napisal/a:
Da se pa med vizito kar k pacientom v posteljo vleže in jih objema, mi pa glih ni, no. To paciente ne pozdravi, poskrbi pa za salve smeha v sobi.
Je ne poznam, vendar tole me je bolj prepričalo, da je odlična zdravnica kot karkoli drugega. Tudi, če je mešanica rdečih noskov za odrasle, smeh in veselje je mnogokrat odskočna deska za poiskati moč v sebi, ko ti gre najslabše. Torej, če je to res, je to odlično!
Default avatar

Lea39

Mi ni glih je napisal/a:
Da se pa med vizito kar k pacientom v posteljo vleže in jih objema, mi pa glih ni, no. To paciente ne pozdravi, poskrbi pa za salve smeha v sobi.
..in smeh je že pol zdravja.. :)
Default avatar

strokovnost in čustva

V zdravstvu bi namreč res morali delati čuteči ljudje, ki imajo sočutje do sočloveka. Veliko preveč je namreč takih, ki vidijo in se grebejo samo za denar.
Ta zdravnica je živ primer zdravnice, ki dela za bolnike in to dela s srcem.
Vsi imamo neke zavore pri izražanju čustev, ko smo bolni še bolj, ne znamo se sprostiti, ampaka samo, joj, joj, joj, kaj bo z mano ?
Ona pa ime trend obračanja k samemu sebi, imej se rad, odpočij se, vse bo dobro, potolaži se.
In že to je pol zdravja.
Default avatar

premalo je takih

Moja hči je nekaj časa delala z njo in je res srčna, prijazna in prijetna. Za mnoge bolnike je to več kot karkoli drugega. Takih zdravnikov s srcem in sploh pristopom do bolnikov, manjka. Premalo jih je, bi pa morali biti taki vsi.
Default avatar

doktor medicine

Njen pristop je topel, nič ni vsiljiva in niti ne pretirano razlaga. Kajti včasih se zgodi, da bolniki ne razumemo razlage zdravnikov in njihovih utemeljitev kaj bi morali mi bolniki narediti in česa ne bi smeli narediti.
Ona pa tako pristno, razumevajoče deluje in res se vidi, da želi s svojim znanjem pomagati bolniku.
Default avatar

Happiness18

Prvo kot prvo..ne uleze se h vsakemu, zgolj ce dovolijo. Drugo kot drugo .. mnogo ljudi s tem pomiri, da niso tako zelo prestraseni..Ce bos kdaj na mestu pacienta bi rada vidla kaj ti je bolje? Nek robotski zdravnik z razlago, ki je itak ne razumes .. al nekdo topel in cloveski .. mislm ljudje ste res posebni. Ni cudno da smo kjer smo.
Default avatar

antilopa

Če je tako srčna zdravnica, jo je treba pohvaliti, ker takih ni veliko.
Default avatar

par pohval

Tudi jaz sem o njej slišala že par pohval od ljudi, ki so bili v kontaktu z njo. Meni deluje toplo in iskreno.
Default avatar

a ga je že našla

Tle je rekla, da išče moža,.. a ga je že našla?
Default avatar

Javno o seksu

Če je do zdaj samska, ga bo težko našla.
Default avatar

Javno o seksu govorila

Če je do zdaj samska, ga bo težko našla.
Default avatar

Tako

Morfij je napisal/a:
Grdo je, ker se ta Bosanka znaša nad Slovenko Pražnikarjevo:

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q= ... oflrEHxdLg
V bistvu je ravno obratno. Pa v bistvu, če malo pogooglaš, se ta slovenka spravlja tudi na eno slovenko. Me pa sploh ne preseneča. Glede na to, kako uspešna je Banovićeva, je bilo samo še vprašanje časa, kdaj ji bodo začeli metat polena pod noge. Zavist slovenska.
Default avatar

NINI36

"Doktorica" živi z žensko in ne išče moškega, išče pa kogarkoli, ki jo bo vzdrževal, kuhal, pucal, stregel. Preverjeno 100 %. Tudi prijaznost ima svoje meje. Ta je šla čez vse meje in tudi ve zakaj.