Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pazite na svoje hčere?

Pazite na svoje hčere?

Danes v Lj, popoldan, okolica Tabor, v bližini Metelkova, Kotnikova. Vse prazno, le neko dekle s psom. Jaz stojim in čakam poleg avta, zagledam migranta, nekaj majhnega, črnega, me spominja na tiste uvožene Eritrejce.
Tip hodi in bulji v dekletce ki sprehaja psa, najmanj desetkrat je tako zavrtel glavo, se skoraj ustavi, gleda nazaj in buljil, da sem mislila, da si bo zlomil vrat. No, potem dekle izgine, zagleda mene, spet bulji in si izpahuje vrat.
Ja, takole, dokler je en sam, pa manjši od mene, še gre. Kaj pa ko se bo ta golazen razpasla po mestu in se bodo pojavljali skupaj v grozdih, kot je njihova navada!
Boste še pustili svoje otroke, da se sami sprehajajo? Bi morali videti, kako jo je gledal. Če bi bila moja, bi mu dala vetra, zamorcu!
In kdo me bo prepričal, da jih je pri nas samo za vzorec, če pa jih vidim vsakokrat, ko grem v LJ.!

te skrbi. Tudi mene. Hinavsko tiho je!

Prej ko se bodo navadile na druge kulture, bolje bo za njih. Važno je, da se jih ne vzgaja v nestrpnem, šovinističnem slovenceljskem duhu.

nova
Uredništvo priporoča

Religion of peace and respect.

https://www.youtube.com/watch?v=VrUh6L3FNgQ

Pejt si ti mal pogledat te tvoje druge kulture po Evropi pa Usa, potem pa trobezljaj o nestrpnem, šovinističnem slovenceljskem duhu.
Niso to zamorci s Harvarda ali pa Sorbone, ti ne hodijo v Slovenijo in se poščijejo nate. Stegni vrat, pojdi v pariške gete, zavij v kakšen Marseille ali Baltimore, Philadelphio, Detroid, Malmo, Memphis……Brusel, Rim, Napoli, Milano…in ti, ki pristanejo pri nas, so pa še par kast nižje.
Mater, povsod so se razpasel, o teh grozotah lahko poročam iz prve roke! Iz vseh teh mest! Ja, pojdi tja, tudi riti ne boš pomolila ven, ti feministka. Usrala se boš, to je to! Ponekod na vsakem kandelabru surveillance kamere, razbitine avtov, požgano, svinjarija, belca ne vidiš, razrito, eni konci kot v Bejrutu, v Usa še hujše kot v Eu. Ob prvem mraku ni nikjer več žive duše, prenevarno! Vse to v civilizirani Eu in Usa.
Na tako kulturo se ne mislim navadit. Se misliš ti?
In ti, ki nimaš pojma o pojmu, mi ne trobezljaj o šovinizmu. Kar izvoli npr. v Baltimore, tam so civilizirani zamorci, bolj kot tile naši migranti. Ko boš preživela Baltimore, mi pa poročaj.

Največji šit je pri zamorcih, Arabci pa niso dosti bolši, pravzaprav nič!


Tebi se ni potrebno bat te druge kulture, ker te itak nihče noče pogledat pa potem komaj čakaš, če te bo mogoče kakšen iz druge kulture hotel ruknt.

Ak ima taj koji se šeta cucka niko ga neče. Ali drugo je sam iči usred noči.

Ti bom še enkrat povedala – v Sloveniji je uradni jezik slovenščina. Piši v slovenskem jeziku ali pa sploh ne piši. Kaj ti ni jasno?

this is now our country
Religion of peace and respect.

Avtor: Tara3 » 12 Feb 2018 09:48

Skrij citatMirsad je napisal/a: ↑
Ak ima taj koji se šeta cucka niko ga neče. Ali drugo je sam iči usred noči.
Ti bom še enkrat povedala – v Sloveniji je uradni jezik slovenščina. Piši v slovenskem jeziku ali pa sploh ne piši. Kaj ti ni jasno?

Marš, levuharska aktivistka!

Če hočete varno Slovenijo, volite desnico. Desnica na oblasti na Poljskem, Madžarskem, Češkem in Slovaškem poskrbi za varnost prebivalcev in ustrezno sankcionira kršitelje. Imamo izbiro ali gremo po poti varnega in družinam prijaznega ‘Višegrada’ ali pa po poti kaotičnega Zahoda. Odločitev je vaša.

Ma odkada samo ovdej svi me razume zašto ste takve?
Isto vam je sa vašim djevojkama i mamicama bakicama.
Sve su stran gledale kad jih je neko gledao, kad ni niko gledao a onda sam bio dobar.

Marš, levuharska aktivistka!
[/quote]

Zakaj levuharska zato ker si glupa in nestrpna, jaz sem stroga levičarka in jih tudi ne maram, to je kultura, ki ni kompatibilna z nami še naši ići so problem kaj šele ta g….. ki se je priklatila sem le zakaj vsi že ne zaradi vojne v njihovi državi!

Tole je pa gotovo napisal glupi grimsi, hahaha poceni predvolilna kampanja za jajotove! Ja tukej je kar nekaj primernih njihovih volivcev.

Tole je pa gotovo napisal glupi grimsi, hahaha poceni predvolilna kampanja za jajotove! Ja tukej je kar nekaj primernih njihovih volivcev.
[/quote]

Večina, a smo raje tiho…

to še nepomeni da moramo biti nestrpni do drugih migrantov

New Report

Close