Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

ivf 2018

Default avatar

zelim-si

Upanje2, super da te ni nič bolelo! Zdaj pa naj se jih še čimveč oplodi! ;)
Default avatar

Upanje2

Hvalaaa! Jaz začnem uporabljati vaginalni gel že jutri zjutraj. En dan po punkciji.
Default avatar

Alta1

Evo punce jaz sem iz transferja in sem zelooo vesela saj sva imela 6 blastocist,dve lepi sta vstavljeni,😍4 pa ao sle na zamrznitev😊 res srcno upam da nama rata.
Upanje no super pa je za tabo,zdaj pa se pusti razvajti:)
Luca kako si?
Default avatar

banana2

Upanje2...toooooo..super:)čestitke odlično število celic in vidiš..da te ni bilo nič hudega..jupiiii.Sedaj pa se pusti dragemu razvajati..in pazi nase:):)

Alta1.....wiiiiiii..hudooo...2 pikici...norooo-..joj res držim pestii in pošiljam eno veliko 5tko..:)
Default avatar

Rea89

Sedaj ko ste tolko pisate o Aspirinu 100 bom pa še jaz malo povprašala če mi ga lahko predpišejo.. se splača poskusit.. kdo pa vam je predpisal aspirin, ginekolog ali osebni zdravnik?

Upanje2, banana2 Alta1, Flamingo004 -držim pestke, da je tokrat to to.. jaz sem se vedno po postopkih počutila kot da sem že nosečka 😁 enostavno se počutiš nekaj posebnega in ta občutek mi je zelo všeč..

Luca2015 - viroza ali kaj drugega?

24+ a ti pa ponovno avgusta (mb ali lj?)? Tudi midva bova na vrsti avgusta.. čakava na tetko konec maja in po tem na nova navodila za avgust.. seveda pa lahko prej rata po naravni poti.. jaz sem že en tak fenomen da ko čakam na ivf zanosim po naravni poti..

Punce tiste ki ste jemale kt pred ivf, kako dolgo ste jih jemale neprekinjeno 3,4,5 tednov, dlje??
Default avatar

Rea89

Sedaj ko ste tolko pisate o Aspirinu 100 bom pa še jaz malo povprašala če mi ga lahko predpišejo.. se splača poskusit.. kdo pa vam je predpisal aspirin, ginekolog ali osebni zdravnik?

Upanje2, banana2 Alta1, Flamingo004 (in ostale)-držim pestke, da je tokrat to to.. jaz sem se vedno po postopkih počutila kot da sem že nosečka 😁 enostavno se počutiš nekaj posebnega in ta občutek mi je zelo všeč..

Luca2015 - viroza ali kaj drugega?

24+ a ti pa ponovno avgusta (mb ali lj?)? Tudi midva bova na vrsti avgusta.. čakava na tetko konec maja in po tem na nova navodila za avgust.. seveda pa lahko prej rata po naravni poti.. jaz sem že en tak fenomen da ko čakam na ivf zanosim po naravni poti..

Punce tiste ki ste jemale kt pred ivf, kako dolgo ste jih jemale neprekinjeno 3,4,5 tednov, dlje??
Default avatar

24+

Rea89... Jaz grem v drugi postopek se v Dravlje ce bo neuspesen se bom prestavila v MB.....
😁😁😁 Kje si ti??

Srcno upam da nama uspe po naravni poti ampak ce ne je se vedno opcija 😋😋
Default avatar

Rea89

24+ mi2 sva v mb.. tudi jaz se tolažim s tem da če nebo naravno sva pa itak na vrsti za ivf.. 😊
Default avatar

Flamingo004

Pozdravljene punce.
Banana tudi jaz močno upam in si želim da nama uspe. Jaz ne bom delala testa ker testi so tudi tako tako. Je moja znanka delala 2 krat in je bil test negativen ko pa je šla na krvnega je bila pozitivno presenečena. Sedaj je srečna nosečka. Jaz trenutno delam ker se dobro počutim in potem nimam časa toliko premišljevati o tem. Znakov nimam nobenih. Kaj pa ti banana občutki? Alta čestitam za dober pridelek😀. Držim pesti za vse 😀
Default avatar

24+

Res je... Kateri postopek bo to vajin???

Kako je s cakalno dobo v Mb... Ce se recimo prestavim tja... Moram vse dokumente vzeti iz Dravelj s seboj? In kako gredo potem te stvari tam?? Ker tukaj v dravljah je tko vse na hitro...
Default avatar

24+

Altaaa zelooo lep rezultat mora ratattt!!!!!!!!!!!!!
Default avatar

Rea89

24+ za nama so 4 neuspešni iui, 1 naravna zanositev-izvenmaternična in sedaj naju čaka 1 ivf..

Glede na to da imaš vse preiskave opravljene v Dravljah izvide neseš v mb, rabiš novo napotnico in to je to.. V mb traja od prvega posveta za ivf do punkcije 3 mesece. Hitro mine..
Default avatar

24+

Aha ni sile dobro 😁😁😁🙈 vidim da devajo neke kt pa potem dolocajo datum pukcije traansferja itd.... No tukaj tega ni.... Upam na najboljse da ne bom potrebovala niti Dravelj niti Mb hahahahahaha
Default avatar

oxi41

Pomlad84 hvala za informacijo banana sem res kr poklicala ce ne bi pojedla sebe do jutri tko da po transferju zacnem z gelom Alta lepo grej pikici Upanje bravo si prava borka jaz ponavadi cela tresem ko je punkcuja tko da se moj skor v nezavest pada ko grem v sobo hehe luca 2015upam da si danes bols derzim pesti za vseh. Tko fajn da lahko delis to vse z nekom in te razume punce zlate ste lep dan vsem zelim
Default avatar

banana2

Oxi41. .no super..da si zrihtala😄😄da se ne boš sekirala👍👍
Flamingo..ja imaš prav.bom se vzdržala testa k bo tik pred koncem.sem pa super..jest ponavadi v nobenem postopku nisem imela nekih znakov.Pms..pred M in kup živčkov.
😰😰No zdej sem že navajena..hahaha
Default avatar

Luca2015

Alta, pa to je vec kot super!!!! Drzi se in pridno cuvaj pikici. Zamrzjenckov sploh ne bos potrebovala.

Upanje, super za punkcijo in celice. Zdaj pa se res malo.

Jaz sem oblezala s trebusno virozo in takimi hudimi krcmi da nisem sposobna se na tel.bit. Noc je bila grozna, zdajle se malenkost umirja. Bom pa test delala v nedeljo ker sploh ne vem ce sem sla danes ze kaj lulal zaradi driske.
Pridne bodite pa se vklopim ko bom malo bolje. Poljubcki vsem 😘
Default avatar

dina89

Pozdravljena Rea89.

Jaz sem jemala kontracepcijske tablete približno 4 tedne. To imajo v Mb tako porihtano, da točno vejo, kdaj bo menstruacija. Sprva mi je bilo čudno zakaj moram jemati kontracepcijo, ker v Postojni je nisem, ampak potem sem razumela, da oni to naredijo, da se lažje orientirajo. Veliko sreče vsem :-)
Default avatar

Piskercek

Luca2015 nas je kr zaskrbelo ker ni bilo nic odziva.. sej bo bolš, pa držim pesti za nedeljo :)
Default avatar

banana2

Luca2015. ..drzi se in pocivaj.😍😍😍cmokkkk💝💝💝