Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najlepša barva oči

Najlepša barva oči

[img]http://onlyeyesknew.com/wp-content/uploads/2015/04/what-eye-color-is-most-attractive.gif[/img]
[img]https://i.pinimg.com/236x/89/76/54/8976540bc5afe17c1c244e2e2367f2e3–green-eyes-quotes-green-eyes-facts.jpg[/img]
Je zelena! Proud to be green! Mi smo nekaj posebnega, ne pa vi rjavooki, ko vas je kot sena.

Združi se s FANTOM25. Bosta imela najlepše arijce na tem svetu.

Na 4. mestu juhu.

Hvala za tako lep kompliment zelenooka.

Hm…res ste nekaj posebnega:-P
Kaj pomaga vsa lepota,
če pa srce lepo ni,
vsa lepota je le zmota,
ki človeka oslepi….

Hm, težko bi se odločil za najlepšo barvo oči. Odvisno od celote. So mi pa svetlejši odtenki bolj sexy na kaki luštni punci, od sivih, svetlo modrih, zelenih…amethyst barve pa še nisem zasledil, si predstavljam da so tut zanimivi. Jst mam pa rjave.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Bi se dalo razpravljati.
Ti, avtorica, žališ ljudi z rjavimi očmi. Meni pa so rjave oči prav simpatične. Pa še en velik plus imajo ljudje z rjavimi očmi.
Navadno imajo tudi temnejšo polt, zato na soncu hitro in lepo zagorijo medtem, ko ti, zelenooka, na soncu postaneš kot paradižnik :-))))))))))))))

Temne oči imajo strastne, vročekrvne čarovnice. Kar bojte se jih mucki, ker so jih samo pravi moški sposobni krotit v postelji. Zelenooke so pa ciganske krvi.

Vaš link

Green eyes… for few $$$ more. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Good for you, če si zato za odtenek srečnejša.

Sicer pa ne padam na barvo oči, ampak na celoto. Zato mi barva oči nikoli ni merilo. Pa čeprav imam “le” rjave oči, z zelenimi vključki, po tvoji lestvici, so lepe in žar v njih še bolj. ;).

Rjavih je najmanj? Zanimivo. Sicer pa temnejše- lepše so.

Pa je očitno moja barva oči 😉

Zelene oči so edine, ki pašejo na blond lase, modre zgledajo ceneno oz. kičasto.


Narobe si prečital :).
Rjave so najmanj atraktivne po tej lestvici.


Narobe si prečital :).
Rjave so najmanj atraktivne po tej lestvici.
[/quote]

itak da je prav prečital, norca se dela, kot vedno

itak da je prav prečital, norca se dela, kot vedno
[/quote]
Itak no. :).

Meni so modre in črne grde, vse ostale so mi pa ok.

Temne oci so zakon

itak da je prav prečital, norca se dela, kot vedno
[/quote]
eh:-)))

perfect symmetry blonde with green eyes
[img]http://media-ima002.globaltalentsystems.com/18487/500/18487_000-11-4-2014-720486.jpg[/img]

A to vi resno s temi teorijami o arijcih, al sam trollate, ker vidim, da vas je veliko tu gor..

Take temnomodrosive z nadihom vijolične

Vodijo modre, le da so te razdeljene na svetlo in temno. No, lahko bi rekli da so tudi rjave lepo razdeljene… pa sive so obicajno itak modre z malo manj odtenka… ma ti se kar tolaži :))))

Vodijo modre, le da so te razdeljene na svetlo in temno. No, lahko bi rekli da so tudi rjave lepo razdeljene… pa sive so obicajno itak modre z malo manj odtenka… ma ti se kar tolaži :))))
[/quote]

Zato ker so zelene samo ene in se spreminjajo glede na vremenske razmere, počutje, preberi si.. še vedno so na prvem mestu 😉

Zato ker so zelene samo ene in se spreminjajo glede na vremenske razmere, počutje, preberi si.. še vedno so na prvem mestu 😉
[/quote]

No, ti se kar tolaži. Sploh, ker je to očitno res izjemno bistvena zadeva – verjetno tvoja najpomembnejša karakteristika.

New Report

Close