Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki spite goli – menjate vsak dan posteljnino?

Tisti, ki spite goli – menjate vsak dan posteljnino?

V sosednji temi vas veliko pravi, da spite goli.
Me zanima a potem vsak dan zamenjate posteljnino ali se več dni valjate po isti posteljnini?
Jaz recimo spodnjice menjam vsak dan. Si ne predstavljam,d a bi se potem več dni valjala po isti rjuhi, če bi gola spala.

kva a ti tamale teče v potokih??
a potem takem, ker spim v pižami moram vsak dan met drugo pižamo?

Ne. Enkrat tedensko.
Ti pižamo menjaš vsak dan? Prevleko za blazino tudi, ker imaš bog se usmili golo glavo na njej?

A spodnjice tudi en teden iste nosiš?

Pod pižamo imam spodnjice, ja, in jih vsak dan menjam. Ti jih očitno ne?

ojej ☺☺☺
a tega, koliko svinjarije prinesete v stanovanje, ker ste bili zunaj, pa veliko tega tudi pojeste, spijete … vam pa ne kapne ☺
Pač ne živimo v balončkih

Ne vem, a tebi mocefit iz glave tece? Meni ne.

Pod pižamo imam spodnjice, ja, in jih vsak dan menjam. Ti jih očitno ne?
[/quote]

Ker spim gola si ne menjujem spodnjega perila?
Logično sklepanje.
Zakaj točno te moti kako ljudje spimo? Bi te vprašala kako hitro rjuhe menjaš po seksu, ampak gleda na tečnobo se tako ali tako ne udejstvuješ takih “packastih” dejavnosti.

Ne vem, a tebi mocefit iz glave tece? Meni ne.
[/quote]

Meni iz nikjer nič ne teče.
Mogoče tudi tebi nebi, če si prijateljice nebi razkuževala in potem zadekala za 24h. Moja diha in uživa. Tvoja pa joka :).

samo ko zamenjam partnerko

Čeprav razumem torej tisti, ki spite goli, posteljnine ne menjate redno? In potem lahko sklepam, da tudi spodnjic ne manjate vsak dan?
Posteljnina se vam ista več dni drgne po genitalijah in je ne menjate. Zakaj bi potem gate menjali vsak dan?

Meni iz nikjer nič ne teče.
Mogoče tudi tebi nebi, če si prijateljice nebi razkuževala in potem zadekala za 24h. Moja diha in uživa. Tvoja pa joka :).
[/quote]

Vsaka ženska ima tok iz nožnice. Ja, tudi zdrava. Ta izcedek se pa tekom meseca spreminja.

Mene resno zanima kako ti spiš? Se dričkaš dol pa gor po postelji sede? Mislim ni potrebe no, sedaj že ogromno lepih zadevc delajo za ta namen, ne rabiš se ob rjuhe drgnit.

Mene resno zanima kako ti spiš? Se dričkaš dol pa gor po postelji sede? Mislim ni potrebe no, sedaj že ogromno lepih zadevc delajo za ta namen, ne rabiš se ob rjuhe drgnit.
[/quote]

A ti potem lebdiš nad rjuhami in nisi pokrita z ničemer? Zanimiv način spanja.


ni, da verjemaš: tudi olja v motorju avta ne menjam po vsaki vožnji ☺

Vsaka ženska ima tok iz nožnice. Ja, tudi zdrava. Ta izcedek se pa tekom meseca spreminja.
[/quote]

Vsaka ženska ima tok iz nožnice, ampak pri zdravi ta ne “teče” ven, ko leži. Vsaj meni ni še nikoli teklo v horizontalnem položaju.

Vsaka ženska ima tok iz nožnice, ampak pri zdravi ta ne “teče” ven, ko leži. Vsaj meni ni še nikoli teklo v horizontalnem položaju.
[/quote]

Potem pa imaš ti posebno telo. Menstruacija ti tudi ne teče ven, ko ležiš?
Švicaš tudi ne, ko ležiš?

A ti potem lebdiš nad rjuhami in nisi pokrita z ničemer? Zanimiv način spanja.
[/quote]

Na postelji ležim, spim. V postelji se vedno uležem neposredno po tuširanju. Rjuhe in deke si ne tlačim v mednožje in med ritnici tudi ne. pa četudi bi si, je oboje čisto. Lulat in kakat ponoči ne hodim.

Na postelji ležim, spim. V postelji se vedno uležem neposredno po tuširanju. Rjuhe in deke si ne tlačim v mednožje in med ritnici tudi ne. pa četudi bi si, je oboje čisto. Lulat in kakat ponoči ne hodim.
[/quote]

Lulat, kakat – si mali otrok?

Točno tako. Zakaj si pa sicer vsak dan menjaš spodnje hlačke? Ali si jih ti morda ne?

……KOK STE OTROČJI,ZA POPIZDIT NO

Točno tako. Zakaj si pa sicer vsak dan menjaš spodnje hlačke? Ali si jih ti morda ne?
[/quote]

lej men ne teče iz tamale na rjuhe, rjuhe si ne tlačim v mednožje, pod pižamo imam spodnjice, če imam menstro ne boš vrjela imam še vložek…
kaj bi ti pravzaprav rada?

Ja, itak…
Že kdaj slišala podatke kako “Koristna” je skrajna higiena – poimenovana tudi “čistunskost”?

Ja, itak…
Že kdaj slišala podatke kako “Koristna” je skrajna higiena – poimenovana tudi “čistunskost”?
[/quote]

No ja, glede na to, da si moški, se niti ne čudim, da ti je normalno imet iste gate več dni :).

No ja, glede na to, da si moški, se niti ne čudim, da ti je normalno imet iste gate več dni :).
[/quote]

Spet ena histerična čistunka, ki jo moti, da so ljudje goli v postelji.

Daj povej, histerija babja, zakaj te pa to tako moti? Ker ti nimaš nikoli prilike gola biti nikjer??
Ni čudno, da te nihče noče.

Pusti ljudi in njihove navade pri miru, ti je jasno?
Jaz bom spala gola, ti se pa v skafander zavij, briga me.

New Report

Close