Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?

Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?

Opažam, da v našem mestu je vse več BMW-jev, v njih pa mladi mulci, pod 40. Jaz si takega avtomobila nisem mogla nikoli privoščit. Eni pa očitno lahko. Od kje jim finance?

mladi mulci so pod 25, ne pod 40. Sicer BMW ni tako nedostopen kot se zdi. na trgu je ogromno uvoženih avtov z velikim številom kilometrov in se tako tudi novejši model dobi za relativno znosen denar. Eni se pač odločijo za novega solidno opremljenega Clia, drugi za 5 let starega bmw-ja z 200000+ km…

– starsi
– kriptovalute
– leasing
– sluzbeno vozilo
– dobro placana sluzba
– dobrostojeca zena

Pick one;)

nova
Uredništvo priporoča

Če se znajdeš in znaš prodat znanje si brez težav privoščiš Mercedesa.

Lp! Sem pa Mehatronik

Jaz sem si ga tudi – pri 24ih letih, na faksu.
Iz študentskega dela in malce prihrankov. BMW je bil rabljen, zaleten in popravljen – torej ne ravno drag. Imel je pa vse kar sem si želel – in to je bil kar močan 6-valjni motor in zadnji pogon. S tistim avtom sem se lahko naučil res voziti ovinke, kar me je v tistih letih neznansko veselilo.
DO njega sem prišel preko kolega, ki je poznal lastnika. Ta BMW je bil od žene, pa je bilo tipa strah, da se bo še enkrat zaletela in ji je želel urediti šibkejši avto samo za po mestu – pa sem mu dal svojega Fiata in nekaj doplačal.

Na podoben način lahko marsikateri mulc pride do BMWja ali pa kakšnega drugega “dragega” avta.

Če pa ni to – in so avti res novi oz. dragi – pa kakšni računalniški posli ali vlaganja (npr. Bitcoini ali podobno) ali pa klasična krimi zgodba.

Dela nekje za nedoločen čas, ima 800 eur plače, 2000 eur za polog, življenjske stroške nizke, ni otrok, živi doma in lahko brez težav odplačuje kredit za BMW.

Pozabil si navesti “kriminal”.

Puf do vrh glave pa sirove luknjice na krožniku.

NIč posebnega. Pred našo firmo jih je več kot fičkov…

to so simptomi bolane družbe..
oz 70 let komunizma in pomanjkanja..
pol pa mentalno nezrela raja ..
prvo priliko izkoristi..za BMW..

res je za 10 do 15k€ ga maš..sicer rabljenga..je pa..

avstrijci so janso 50let pred nami in so “avtoevforijo” že predelal..
al pa npr skandinavci..
pr boljšem standardu imajo “skor” slabši avtopark..
jasno.. sej v življenju ni glavni domet BMW..
ali pač??

Kupil ga je tu

Vaš link

je huda bolezen. Vzami si avto na lizing pa ga boš tudi ti imela. Tipična slovenska zavist.

Če ga hoče kupit tu, mora biti registriran prodajalec vozil, se pravi imeti firmo, ki je registrirana za prodajo vozil.

Če ga hoče kupit tu, mora biti registriran prodajalec vozil, se pravi imeti firmo, ki je registrirana za prodajo vozil.
[/quote]
Preverjeno zadošča s.p., nihče niti ne preverja preprodaje samemu sebi. Hoteli ste kapitalizem, pa evo izvolite.


Zamisli se nad svojo ničevostjo. Ti mulci pač ne zgubljajo časa na MONu


Preverjeno zadošča s.p., nihče niti ne preverja preprodaje samemu sebi. Hoteli ste kapitalizem, pa evo izvolite.
[/quote]

Vem da zadošča s.p. saj ravno tako registriraš dejavnost. ampak ga je pač treba odpret, dvomim da kdo to počne samo zato da si avto kupi. Kako si pa z DDV uredil…si ga ob preprodaji plačal ali si kaj zmutil in poračunal samo ddv od razlike v ceni?

Bravo. Tocn tko. Js ga tud mam, imam obrt, garam vec kot 10 ur na dan. Zasluzen s hrbtom. Star pa sem 30.

Zavisti sm pritrdil. Bravo.

Pozabil si navesti “kriminal”.
[/quote]
Niso vsi tvoje šole

Ja ali pa ga kupis v nemciji, npr bmw serija 1, 2013 letnik, 60 000km za 8.000Eur ali pa nova clio za npr 12000ki v naslednjih dveh,treh letih izgubi za polovico bmw pa se vedno prodas za 6-7.000Eur. 🙂

Uvoz in distribucija naravnih proizvodov iz Kolumbije… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vem da zadošča s.p. saj ravno tako registriraš dejavnost. ampak ga je pač treba odpret, dvomim da kdo to počne samo zato da si avto kupi. Kako si pa z DDV uredil…si ga ob preprodaji plačal ali si kaj zmutil in poračunal samo ddv od razlike v ceni?
[/quote]

Za avte po 5 jurčkov se pa res ne splača odpirati s.p. Za 20 jurčkov pa že, za kak mesec…

Uvoz in distribucija naravnih proizvodov iz Kolumbije… 😉
[/quote]

Pa si imel prav glede najinega strinjanja, poglej moj zgornji post. :)))

Hehe, mladi mulci pod 40 :))) jih poznam kr neki, ki jih vozijo, pa so mulci od 18+ 🙂
Vse se da, če se hoče.

Hehe, mladi mulci pod 40 :))) jih poznam kr neki, ki jih vozijo, pa so mulci od 18+ 🙂
Vse se da, če se hoče.
[/quote]

A obstaja kakšno področje, da ji ti “kr neki” ne poznaš?

New Report

Close