Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek blagovna znamka under armour

blagovna znamka under armour

Kje bi imeli največ možnosti izbire under armour izdelkov, a kdo naroča preko katere od tujih spletnih strani? Kot sem seznanjen je baza izdelkov za EU na Nizozemskem, kako pa gre naprej pa ne vem.

To blagovno znamko sem zasledila na sportdirect.com

Morda imajo tudi kaj po trgovinah v slo?

Kaksna znamka je pa sicer to? Kvaliteta?

Lp

Ok, a to lahko naročiš iz UK? Vaš link

Drugače pa, saj veš, image je image, če češ nosit kar je IN moraš malo več šušk stegnit, šiva pa se v PRC?

Ja, narocis na njihovi spletni strani, postnina v slo okoli 10 eur, traja pa 7-10 dni da pride paket po posti.

Lp

Kvalitet zelo niha. Jaz ne bom več kupovala te znamke.

Verjamem, povsod je enako, verjetno.

Verjamem, povsod je enako, verjetno.
[/quote]

Ma dejta no.

Jaz imam Under Armour izdelke, nekatere že cca 7-10 let ( gulim v fitnesu nekaj kosov 4x tedensko že 7. leto), perem vsakič po treningu ( compress leggice, modrc in zgornji del brez rokavovo in en joga del z rokavi) pa so še kot nove. Je a res, da je bilo vse kupljeno v USA. V original trgovinah in njihovih outlet storih po Ameriki. Enako ene superge, gulim že 6. leto v fitnesu, oprane že najmanj 30x, pa so še kot nove.. Zame je Under Armour dosti bolj kvalitetno , kot Adidas in Nike napirmer.

Si upam tditi, da so športna firmirana oblačila veliko kvalitetnejša v zda kot pri nas. Vem pa zato, ker jih je mož kar nekaj prinesel od tam in so še po 10 letih vsa ok. To, kar videvam po naših trgivinah, prav tako znamka UA, se ne more kosati z UA preko luže, žal.

Ma dejta no.

Jaz imam Under Armour izdelke, nekatere že cca 7-10 let ( gulim v fitnesu nekaj kosov 4x tedensko že 7. leto), perem vsakič po treningu ( compress leggice, modrc in zgornji del brez rokavovo in en joga del z rokavi) pa so še kot nove. Je a res, da je bilo vse kupljeno v USA. V original trgovinah in njihovih outlet storih po Ameriki. Enako ene superge, gulim že 6. leto v fitnesu, oprane že najmanj 30x, pa so še kot nove.. Zame je Under Armour dosti bolj kvalitetno , kot Adidas in Nike napirmer.
[/quote]

Pa povej kako pridem do US&A, tudi jaz bi rad quality, nikoli bil tam, nikoli ne bom šel tja?

Pa povej kako pridem do US&A, tudi jaz bi rad quality, nikoli bil tam, nikoli ne bom šel tja?
[/quote]

Never say never ( sarkazem off)…..

Kupila kapucar v Sloveniji pred cca. 7 leti. Znamka še ni bila tajo znana, kot je sedaj. Kapucar je isti, kot takrat, pa si predstavljajte kolikokrat je bil opran. Je pa res, da sem nekaj let kasneje po spletu narocila drug kapucar, sicer iz bombaza, vendar ni primerjave. Hlace za fitness, prav tako kupljene pred leti, taksne kot nove, kupljene se ene cez nekaj let, ni primerjave.

New Report

Close