Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Interpol lista: Najmanj 50 isis borveb je po morju priško v Italijo

Interpol lista: Najmanj 50 isis borveb je po morju priško v Italijo

http://www.iltempo.it/cronache/2018/01/31/news/terrorismo-interpol-50-combattenti-dell-isis-arrivati-in-italia-sui-barconi-1047801/

Kdo bi si mislil.

tisti, ki vladajo v EU, so odgovorni za stanje v Evropi.

Mene zanima, kako to vedo? A imajo seznam iz razsute Sirije? In kako vedo, da so šli ravno v italijo in ne v xx drugih držav? In zakaj jih niso že takoj prijeli, če vedo? Zveni kot larifari nabijanje, sploh nima smisla.

VERJETNO SI HOTEL NAPISATI:

” Interpol lista: Najmanj 50 isis borcev je po morju prišlo v Italijo.”

Niso iz Sirije ampak so Tunizijci.

Talibanov pa nič? Kje so Tara, feministka in Senza, da nič ne storijo? Ker to je pa že rasna diskriminacija, če ne čisti fašizem, da se samo ene borce uvaža v Evropo.

Samo kr.et.en misli, da sem prihajajo begunci.
Kar pogejte si, kaj lovijo na naših mejah, pa na Hrvaškem, v Bosni. Samo Alžirce, Maročane, Pakistance, kakšne Afganistance.
Alžir, Maroko so solidne države, tako da iz njih rinejo sem samo njihovi kriminalci, to se ve že dolgo. Isto velja za Tunizijo. Te države niso v vojni, so pa valilnice teroristov in kriminalcev. Najhujši so Maročani.

Saj zavzeti morajo Vatikan in Rim. Z njimi bo Satan opravil kasneje.

Brazilska policija je v olimpijski vasi v Riu de Janeiru aretirala 22-letnega maroškega boksarja Hassana Saado, ki je osumljen spolnega napada na dve čistilki.

New Report

Close